٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه امنیت وردپرس

مخفی کردن WP My یک متصل شونده امنیتی WordPress است. این یکی از بهترین امنیت از طریق متصل شونده‌های obscurity WordPress است این شرکت بیش از ۱۰۰.۰۰۰ وب سایت امن را دارد، که بیش از ۶۰۰ نفر از آن‌ها به…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

مخفی کردن WP My یک متصل شونده امنیتی WordPress است. این یکی از بهترین امنیت از طریق متصل شونده‌های obscurity WordPress است

این شرکت بیش از ۱۰۰.۰۰۰ وب سایت امن را دارد، که بیش از ۶۰۰ نفر از آن‌ها به زور متوسل می‌شوند تا از هشدارهای force برای حفاظت و بیش از حد هشدار الکترونیکی استفاده کنند.

این متصل شونده فیلترها و لایه‌های امنیتی را اضافه می‌کند تا از Scripts و SQL Injections، حملات اجباری به عنف، حملات XML – RPC و غیره جلوگیری کند.

این تغییرات مسیر مشترک، متصل شونده‌ها و مسیر موضوعات را پنهان می‌کند و بهترین حفاظت را در برابر حملات هکرها به دست می‌دهد.

توجه کنید! هیچ فایلی یا شاخه به طور فیزیکی تغییر نکرده است. همه تغییرات با تغییر جهت ایجاد می‌شوند. تمام کنش‌ها به صورت خودکار توسط متصل شونده انجام می‌شوند.

پس از تغییر مسیرهای عمومی، همه مسیرهای عمومی از هکرها پنهان شده‌اند تا از تمام متصل شونده‌ها و موضوعات محافظت کنند.

متصل شونده با سایر متصل شونده‌های امنیتی کار می‌کند و یک لایه فایروال را اضافه می‌کند تا وب سایت WordPress را علیه هکرها به طور فعالانه حفظ کند.

Hide Ghost My با تمام سرورها، خدمات میزبانی، و همچنین supports multisite WP سازگار است.

بیش از ۹۰،۰۰۰ مورد حمله تلفنی در هر دقیقه به مکان‌های WordPress و WordPress در سراسر جهان، و نه تنها وب سایت‌های بزرگ شرکتی که دارای داده‌های حساس هستند، بلکه سایت‌های مربوط به کسب و کاره‌ای کوچک، کارآفرینان مستقل و افرادی که بلاگ های شخصی را اداره می‌کنند، را هدف قرار می‌دهند.

امنیت مکان‌های WordPress به طور معمول در صدر فهرست نگرانی‌های مالکان وب سایت جدید و با تجربه است.

برای صاحبان مکان‌های WordPress، آمار مانند این است که یکی نگرانی‌های خاص را در مورد امنیت نه تنها در اماکن اختصاصی WordPress، بلکه خود WordPress نیز مطرح می‌کند.

آیا وب سایت شما ایمن است؟ وب سایت خود را با چک لیست امنیت وب سایت چک کنید

از سایت WordPress شما را با پنهان کردن مسیرهای تایید هویت مانند wp – admin، wp-login.php و wp – ورود و تغییر مسیر مشترک WordPress مانند wp – content، wp،، و غیره محافظت کنید.

لطفا از ما پشتیبانی کنید و متصل شونده را به زبان خود ترجمه کنید:
https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/hide-my-wp

از همه شما بابت اعتماد، حمایت و بررسی‌های مثبت تشکر کنید!

هنگامی که از the plugin WP Ghost My استفاده می‌کنید، مسیرهای آپلود سفارشی، مسیرهای مولف، مسیرهای متصل شونده و غیره را به دست خواهید آورد.

همچنین می‌توانید این توانایی را داشته باشید که کلاس‌های ناخواسته را حذف کنید، محتوا را پنهان کنید، متن‌ها را غیرفعال کنید و غیره.

Hide WP من یک کار استثنایی در کمک به شما برای کمک به WP WP، برای Servers Bitnami، Apache، LiteSpeed، Nginx، IIS، WP، Plugin و بسیاری دیگر است.

ارزشش را دارد، پس ممکن است بخواهید آن را چک کنید.

هم چنین، فقط به این دلیل که می‌خواهید یک متصل شونده امنیتی WordPress را اضافه کنید که مسیرهای عمومی را پنهان می‌کند، این بدان معنا نیست که متصل شونده باید کند عمل کند.

Ghost WP را پنهان کنید بسیار سریع است، و به هیچ روش منفی بر روی وب سایت شما تاثیری نخواهد داشت.

برعکس، مسیرهای عمومی را پنهان می‌کند، تمام ویژگی‌های امنیتی WordPress را بالا و بالاتر می‌برد، در حالی که در تمام اوقات این مکان را سریع‌تر نگه می‌دارد!

مهم است! این چیزی نیست که WP nulled My of متصل شونده My Codecanyon را پنهان کنید.

برای محافظت از وب سایت خود از Hackers با بیشتر USER – یک متصل‌شونده امنیتی WordPress، آماده باشید؟

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها