٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس محتوای تمام ورودی ها به وب سایت

” یک متصل شونده فوق‌العاده است که خیلی کار می‌کند، بسیار خوب است که لیست تمام ویژگی‌ها را لیست کنید. اما من این را به شما خواهم گفت، من توانستم محتوای یک جفت وب سایت را وارد کنم که CMS…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

” یک متصل شونده فوق‌العاده است که خیلی کار می‌کند، بسیار خوب است که لیست تمام ویژگی‌ها را لیست کنید. اما من این را به شما خواهم گفت، من توانستم محتوای یک جفت وب سایت را وارد کنم که CMS را در یک نصب WordPress در کم‌تر از ۳۰ دقیقه اجرا می‌کند. شوخی نمی‌کنم
الکس Vasquez – DigiSavvy Co، سازمان‌دهنده شرکت Organizer لس‌آنجلس

WP همه Import دارای یک فرآیند وارد کردن چهار مرحله‌ای بوده و یک رابط کاربری drag drag intuitive که وظایف وارداتی پیچیده را ساده و سریع می‌سازد.

هیچ الزامات ویژه‌ای وجود ندارد که عناصر در فایل شما باید به نحوی مشخص کنار گذاشته شوند. WP تمام وارد کردن واقعا می‌تواند هر فایل XML یا XML را وارد کند.

WP همه Import را می توان برای همه چیز از میراثی که از یک میراث CMS به WordPress به منظور ساخت یک فروشگاه با an وابسته به نمایش یک فروشگاه املاک و یا امتیازهای ورزشی برای ساختن یک پورتال املاک و مستغلات استفاده کرد، استفاده کرد.

مستندات و برنامه‌های آموزشی خود را بررسی کنید تا most of را وارد کنید.

WP همه Import با متصل شونده our، WP همه صادرات. شما می‌توانید پست‌ها، محصولات WooCommerce، سفارش، کاربر، یا هر چیز دیگری با WP All. سپس می‌توانید در اکسل ویرایش کنید و دوباره به همان سایت وارد شوید و یا داده‌ها را به سایت دیگری با WP All وارد کنید.

برای پشتیبانی فنی از توسعه دهندگان، لطفا خرید WP All را در نظر بگیرید.

WP ویرایش حرفه‌ای.

WP All Pro یک ارتقا پرداخت‌شده است که شامل پشتیبانی ویژه است و ویژگی‌های زیر را اضافه می‌کند:

وارد کردن داده‌ها به فیلدهای سفارشی – مورد استفاده توسط بسیاری از موضوعات، به خصوص آن‌هایی که با استفاده از انواع پست سفارشی – برای ذخیره داده مرتبط با پست‌ها استفاده می‌شوند.

وارد کردن تصاویر به گالری رسانه پست – WP همه Import می‌تواند تصاویر را از URL در فایل XML یا CSV دانلود کند و آن‌ها را در گالری رسانه قرار دهد.

cron Job / Recurring – WP همه Import می‌توانید به طور دوره‌ای یک فایل را برای به روز رسانی چک کنید، و اضافه کنید، ویرایش کنید، و بر روی پست‌های وارد شده بر طبق آن حذف کنید.

وارد کردن پرونده‌ها از یک نشانی اینترنتی – بارگیری و وارد کردن فایل‌های از وب سایت‌های خارجی، حتی اگر گذرواژه با تایید هویت HTTP محافظت شود. imports URL با ویژگی واردات مجدد / cron ادغام می‌شوند، بنابراین WP همه وارد کردن مجدد فایل‌ها و اضافه کردن، ویرایش، و حذف پست بر طبق آن می‌شوند.

اجرای وظایف پردازش سفارشی بر روی داده‌ها یعنی استفاده از چیزی مانند ({ _ / to / A / field [ ۱ ] } ] در قالب شما، که مقدار { xpath / to / a [ ۱ ] } ] را به تابع من منتقل کرده و هر چه را که بر می‌گردد نمایش می‌دهد.

پشتیبانی فنی تضمین‌شده از طریق ایمیل.

ارتقا به نسخه Pro of همه وارد کردن.

نیاز به وارد کردن XML و CSV ها به WooCommerce؟ چک آپ های ما را بررسی کنید.

سیستم واردات WordPress

مقاله زیر را بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد وارد کننده CSV of All وارد کنید. وارد کردن CSVs با WP همه وارد کردن دقیقا شبیه وارد کردن فایل‌های XML است، چون داخلی، WP همه Import در واقع فایل CSV شما را به فایل XML تبدیل می‌کند. شما می‌توانید از همان فیلتر filtering XPath استفاده کنید و همه مشخصه‌های یکسانی را هنگام وارد کردن فایل‌های XML استفاده کنید.

واردات CSV به پرونده CSV شما برای داشتن یک ساختار خاص نیاز ندارد. پرونده CSV شما می‌تواند از هر ستون / تی‌تر ستون استفاده کند. شما می‌توانید ستون‌ها را در فایل CSV خود به مکان‌های مناسب در WordPress در طی فرآیند وارد کنید.

هنگام وارد کردن فایل‌های CSV باید از کدگذاری UTF – ۸ استفاده کنید اگر در وارد کردن نویسه‌های خاص دچار مشکل شوید.

در مرحله ۲ از یک وارد کردن CSV، اگر از یک کاما استفاده نمی‌کنید، می‌توانید یک گزینه جایگزین مشخص کنید. WP همه Import می‌تواند CSVs را وارد کند که با هر ویژگی دیگری جدا می‌شوند.

برای وارد کردن برنامه‌های آموزشی وارد شده و مثال فایل‌های نمونه، از مستندسازی ما دیدن کنید. لطفا به خاطر داشته باشید که وارد کردن CSV با WP همه وارد کردن درست مانند واردات XML – شما همه کارکرده‌ای مشابهی دارید، و این فرآیند دقیقا یک‌سان است. هر یک از ویدئوهای آموزشی ما که فایل‌های XML را اعمال می‌کنند نیز برای وارد کردن فایل‌های CSV استفاده می‌شوند، بنابراین اگر یک برنامه آموزشی را با ما در حال وارد کردن یک فایل XML می‌بینید، بدانید که می‌توانید مراحل دقیق مشابهی را برای یک وارد کردن CSV دنبال کنید.

اضافه کردن – ons

تعدادی از add – ons برای افزودن قابلیت به وارد کننده و تبدیل & های XML به plugins پیچیده ساده در دسترس هستند.

فیلدهای سفارشی Advanced – On XML & CSV CSV importer
اضافه کردن – به وارد کننده & XML برای همه انواع محصولات WooCommerce
وارد کردن کاربر وارد کننده XML به کاربران، از جمله meta کاربر
مسیرهای پیوند به صورت خودکار به لینک‌های موجود در طول یک XML یا import تبدیل می‌شود.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها