٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس با محتوای پویا

فرم آشنا شماره ۷ یک متصل شونده عالی WordPress است، و متصل شونده CF۷ DTX با اضافه کردن قابلیت‌های محتوای پویا، آن را بسیار عالی می‌سازد. در حالی که مقادیر پیش‌فرض در فرم آشنا ۷ ایستا هستند. CF۷ DTX به…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

فرم آشنا شماره ۷ یک متصل شونده عالی WordPress است، و متصل شونده CF۷ DTX با اضافه کردن قابلیت‌های محتوای پویا، آن را بسیار عالی می‌سازد.
در حالی که مقادیر پیش‌فرض در فرم آشنا ۷ ایستا هستند. CF۷ DTX به شما اجازه می‌دهد تا زمینه‌های پر جمعیت را براساس مقادیر دیگر ایجاد کنید. برخی مثال‌ها ممکن است شامل موارد زیر باشند:

پر کردن خودکار یک نشانی اینترنتی
پر کردن خودکار – حامل پست، عنوان، یا کرم
پر کردن یک عدد محصول
Referencing محتوای دیگر در سایت
ارسال با اطلاعات پس از موعد
اتصال با اطلاعات کاربر
populating با زمینه‌های سفارشی
هر ارزشی که شما می‌توانید برای آن بنویسید:

مثال‌های بسیار دیگری نیز وجود دارند، و از آنجا که می‌توانید از هر shortcode استفاده کنید، می‌توانید هر گونه اطلاعات متنی را به شکلی که می‌تواند بر روی سرور با PHP ایجاد شود، اضافه کنید.

این چه چیزی است؟

این متصل شونده یک نوع برچسب جدید برای فرم متصل شونده ۷ متصل می‌کند. این سیستم به تولید پویای محتوا برای یک جعبه ورودی متن از طریق هر shortcode اجازه می‌دهد.
برای مثال، این کار با چندین shortcodes ساخته شده‌است که به فرم تماس اجازه می‌دهد تا از هر یک از متغیر PHP PHP یا هر اطلاعاتی که از آن وارد می‌کند، جمعیت داشته باشد.
یک تابع bloginfo ()را در میان دیگران به دست آورید.

knowledgebase

لطفا از فرم ارتباط متن ۷ – دینامیک متن Extension برای اسناد کامل بازدید کنید.

مثل ضمیمه متن پویا؟ لطفا از توسعه آن توسط Donating در نظر بگیرید.

یا متصل شونده‌های SevenSpark دیگر را چک کنید، متصل شونده UberMenu – WordPress، متصل شونده منوی ShiftNav – Mobile، Bellows accordion Menu

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها