٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس ستون‌های مدیریتی

  مدیریت و سازماندهی ستون‌ها در پست‌ها، کاربران، نظرات و فهرست‌های رسانه‌ای در پانل مدیریت WordPress. صفحه admin WordPress را به overviews زیبا و تمیز تبدیل کنید. جداول فهرست پیشرفته به طور پیش‌فرض، WordPress جداول لیست را ارائه می‌دهد، و…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

 

مدیریت و سازماندهی ستون‌ها در پست‌ها، کاربران، نظرات و فهرست‌های رسانه‌ای در پانل مدیریت WordPress. صفحه admin WordPress را به overviews زیبا و تمیز تبدیل کنید.

جداول فهرست پیشرفته

به طور پیش‌فرض، WordPress جداول لیست را ارائه می‌دهد، و به شما یک نمای کلی از محتوای خود را در پانل مدیریت می‌دهد. با این حال، این جداول لیست بسیار محدود هستند. برای مثال پست و پست سفارشی برای مثال، بیشتر از تاریخ و عنوان پست نمایش داده نمی‌شود. ستون‌های مدیریت به شما این امکان را می‌دهد که بر روی این جداول لیست نظارت داشته باشید و ستون‌ها را در این overviews مدیریت کنید. حمایت از زمینه‌های سفارشی، نمایش تصاویر، taxonomies سفارشی، داده‌های EXIF برای رسانه‌ها و بیشتر، بسیار بیشتر (ستون‌های مدیریت بر روی ۲۰۰ ستون)، شما می‌توانید overviews را ایجاد کنید که کاملا برای محتوای شما مناسب هستند.

مشخصات

ستون‌های مدیریت به شدت نصب WordPress را افزایش می‌دهند. چه شما یک وبلاگ ساده و یا یک وب سایت شرکت کامل را راه‌اندازی کنید، در عرض چند دقیقه ارزش آن را ثابت خواهد کرد. به لطف توسعه اختصاصی و تیم پشتیبانی، می‌توانید مطمئن باشید که ستون‌های مدیریت به عنوان بخشی ضروری از هر نصب WordPress استفاده خواهند کرد.

برای اینکه به شما اطلاعاتی در مورد مقدار زیادی از احتمالات مدیریت ارائه دهید، می‌توانید از صفحه مدیریت WordPress (یا مشتری)شما، اطمینان حاصل کنید که این تصاویر را چک کنید یا نوار نمونه را ببینید!

sortable، filterable و ستون‌های قابل ویرایش برای واردات / صادرات

همه ستون‌های جدید از مرتب‌سازی بر روی همه صفحات پشتیبانی می‌کنند و بسیاری از آن‌ها از فیلتر کردن پشتیبانی می‌کنند. یک ویژگی بزرگ دیگر ویرایش مستقیم است: به شما اجازه می‌دهد که به طور مستقیم تمام انواع داده‌ها را ادیت کنید (از جمله عنوان‌ها، تصاویر برجسته، زمینه‌های سفارشی و taxonomies). این ویژگی‌ها تنها با ستون‌های مدیریت در دسترس هستند! ستون‌های مدیریت همچنین به شما این امکان را می‌دهد که برپاسازی ستون خود را وارد کنید و آن را صادر کنید، و به شما این امکان را می‌دهد که ستون‌های خود را به PHP ذخیره کنید، بنابراین شما (و مشتریان تان)نیازی به نگرانی در مورد ارتباط مدیریتی ندارید!

انتگرال متصل شونده حزب سوم

ستون‌های مدیریت درست در مورد تمام متصل شونده‌های خارجی با ستون‌های سفارشی کار می‌کنند. مثال‌ها شامل Yoast SEO (ستون‌های SEO)، WooCommerce، فیلدهای سفارشی پیشرفته، انواع و Pods هستند. نه تنها می‌توانید ستون‌های سفارشی که توسط این متصل شونده‌ها اضافه شده‌اند را دوباره سازمان دهی کنید، همچنین می‌توانید ستون‌های سفارشی تهیه‌شده توسط ستون‌های مدیریت در نمای کلی را نیز اضافه کنید.

مجوز توسعه دهندگان ستون‌های مدیریت عبارتند از فیلدهای سفارشی پیشرفته و WooCommerce – ons برای ادغام آسان و ویرایش داخلی داده‌ها از این متصل شونده‌ها.

ستون میدان سفارشی

ستون‌های مدیریت به شما این امکان را می‌دهد که زمینه‌های سفارشی برای پست‌های بازرسی (متا)و کاربران (فرا کاربر)را برای تمام زمینه‌های سفارشی نشان دهید. با بسیاری از انواع روش‌های مرسوم مورد پشتیبانی، مانند پرونده‌ها، تصاویر، اعداد و حتی روابط پست و کاربر، شما می‌توانید نمای زیبایی از محتوای سفارشی خود ایجاد کنید.

برای اطمینان از قالب‌بندی درست حوزه‌های مرسوم، ستون‌های مدیریت مجموعه‌ای از انواع میدان سفارشی را فراهم می‌کند که به طور خودکار داده‌های فرا هشیار شما را به درستی فرمت می‌کنند.

  • Color
  • Date
  • Images
  • Number
  • Text
  • URL
  • True/False
  • [Pro] Relational: Posts, Users and Media

انواع محتوای پشتیبانی شده

ستون‌های مدیریت می‌توانند پست خود (پست، صفحات و انواع پست سفارشی)، کاربر، نظر، رسانه‌ها و رده‌بندی (ستون‌های مدیریت)را تغییر دهند! در زیر می‌توانید فهرستی از انواع ستون‌های پشتیبانی شده برای هر نوع محتوا را پیدا کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها