٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس پست خودکار برای ایمیل های احتمالی

  مشترکین ایمیل یک پلاگین کامل newsletter است که به شما اجازه می‌دهد مشتریان احتمالی را جمع‌آوری کنید، ایمیل‌های ارسال پست خودکار ارسال کنید، create ارسال کنید و همچنین آن‌ها را در یک مکان واحد مدیریت کنید. مشترکین ایمیل یک…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

 

مشترکین ایمیل یک پلاگین کامل newsletter است که به شما اجازه می‌دهد مشتریان احتمالی را جمع‌آوری کنید، ایمیل‌های ارسال پست خودکار ارسال کنید، create ارسال کنید و همچنین آن‌ها را در یک مکان واحد مدیریت کنید.

مشترکین ایمیل یک متصل شونده کامل اشتراک است که به طور ویژه در ذهن همه نیازها و نیازمندی‌های یک وبلاگ نویس معمولی، صاحب وب سایت، بازاریاب و توسعه دهندگان ایجاد می‌شود. این کار به شما کمک می‌کند به تمام چیزهایی که نیاز دارید یک لیست بسازید و آن‌ها را در یک متصل شونده تنها نگاه دارید، دست یابید.

به راحتی می‌توانید به وب سایت خود مراجعه کنید: یک جعبه اشتراک مرتب در هر جایی در وب سایت خود قرار دهید. این جعبه اشتراک به زیبایی طراحی شده‌است و فورا توجه حضار را جلب می‌کند

به روز رسانی های خودکار هنگامی که یک پست منتشر می‌شود: ذخیره در زمان با خودکار کردن فرآیند ارسال ایمیل هر بار یک پست بلاگ منتشر می‌شود.

Quickly سریع ایجاد و ارسال کنید: پخش برنامه‌های زیبا با استفاده از ویرایشگر HTML و ارسال آن‌ها به صورت دستی و یا از طریق cron.

تاثیر خود را بزرگ کنید. نگرانی در مورد ایمیل را رها کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=znh_bif3Kic

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها