٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس مدیریت تصاویر

[vc_row][vc_column][vc_column_text] در اصل، این متصل شونده تنها از یک چیز مراقبت می‌کرد: تصاویر retina. اما با گذشت زمان، WordPress بیش از پیش پیچیده‌تر شد، و تصمیم گرفته شد که این متصل شونده باید بیشتر با تصاویرتان به شما کمک کند.…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در اصل، این متصل شونده تنها از یک چیز مراقبت می‌کرد: تصاویر retina. اما با گذشت زمان، WordPress بیش از پیش پیچیده‌تر شد، و تصمیم گرفته شد که این متصل شونده باید بیشتر با تصاویرتان به شما کمک کند. اینها ویژگی‌های اصلی هستند.

تصاویر retina
مدیریت تصویر تصویر
از کار انداختن آستانه تصویر
مسطوره‌ها مسطوره‌ها
CDN (بهینه‌سازی تصویر با EWWW)
جای‌گزینی تصاویر
تصاویر retina

متصل شونده فایل‌های تصویر مورد نیاز توسط دستگاه‌های اطلاعات همگانی را ایجاد می‌کند و آن‌ها را بر طبق آن به بازدیدکنندگان شما نشان می‌دهد. وب سایت شما در هر دستگاه زیبا و ترد به نظر می‌رسد. تصاویر شبکیه چشم به طور خودکار برای شما ایجاد خواهد شد (اگر چه شما می‌توانید آن را به صورت دستی انجام دهید)و برای دستگاه‌های شبکیه چشم کار کنید. مفهوم تصاویر شبکیه چشم برای تصاویر با اندازه کامل، یک ویژگی بسیار منحصر به فرد است که تنها توسط این متصل شونده ارایه می‌شود (که به همین دلیل منحصر به فرد می‌شود). اطلاعات و برنامه آموزشی بیشتری در وب سایت رسمی وجود دارد.

مدیریت تصویر تصویر

در WordPress این غیرممکن است که بدانید کدام اندازه‌ها توسط کل سیستم شما تنظیم می‌شوند و حتی کم‌تر آن‌ها را کنترل می‌کنند. با تصاویر کامل، شما قادر خواهید بود اندازه‌های کاری که نمی‌خواهید را غیرفعال کنید. همچنین در داشبورد، شما قادر خواهید بود چک کنید که اندازه‌های ایجاد شده برای هر کدام از ورودی‌های رسانه شما هستند. برای مثال، این کار به شما این امکان را می‌دهد که سایز متوسط، ۱۵۳۶، و ۲۰۴۸ بایت را که در اغلب موارد توسط WordPress ایجاد می‌شوند، غیرفعال کنید.

از کار انداختن آستانه تصویر

شاید متوجه شده‌باشید که گاهی اوقات، فایل‌های “مقیاس بندی” را در پایان نام پرونده‌ها ثبت کرده‌اید. این به این دلیل است که WordPress به طور خودکار از تصاویر بزرگ استفاده می‌کند، و این به شما این انتخاب را نمی‌دهد. تصاویر عالی به شما کنترل این ویژگی را می‌دهد.

مسطوره‌ها مسطوره‌ها

هر زمانی که اندازه ثبت‌شده تان تغییر کرده‌است، شما باید مسطوره تان را احیا کنید. از آنجا که تصاویر کامل با اندازه‌های تصویر خیلی زیاد است، این یک ویژگی است که باید ساخته شود. البته، آن از اقدامات عمده پشتیبانی می‌کند.

جای‌گزینی تصاویر

اگر می‌خواهید یک تصویر را با یک تصویر دیگر جایگزین کنید، می‌توانید این کار را خیلی سریع و آسان با این متصل شونده انجام دهید.

بهینه‌شده

متصل شونده خیلی سریع و بهینه است. در پایگاه‌داده هیچ چیزی ایجاد نمی‌کند

نسخه پرو

نسخه پرو پشتیبانی از retina برای اندازه کامل، پشتیبانی برای بارگذاری تنبل برای تصاویر responsive و گزینه‌های مختلف را اضافه می‌کند. و از کار من پشتیبانی می‌کند.

CSS – تصاویر پس‌زمینه

متصل شونده نمی‌تواند CSS را به خط تزریق کند تا تصاویر اضافه شده از طریق CSS را کنترل کند، این هم بسیار خطرناک بوده و به طور بالقوه نادرست است. با این حال، در نسخه Pro و با PictureFill، شما یک گزینه برای جایگزینی تصویر پس‌زمینه CSS به وسیله شبکیه چشم خود به دست می‌آورید.

Quickstart
گزینه خود را تنظیم کنید (برای مثال، شما احتمالا به تصاویر شبکیه چشم برای هر اندازه تنظیم‌شده در WP نیاز ندارید).
ایجاد تصاویر شبکیه چشم (فقط برای اولین بار مورد نیاز است، سپس تصاویر به طور خودکار تولید می‌شوند).
اگر کار می‌کند، بررسی کنید! – اگر اینطور نیست، سوالات متداول را بخوانید، برنامه آموزشی را بخوانید و جلسات را بررسی کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها