٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس سیستم امنیتی سایت دیوار آتشین

[vc_row][vc_column][vc_column_text]تیتان شامل anti، فایروال، اسکنر malware، چک دسترسی به سایت، امنیت و تهدید برای وب سایت‌های WordPress می‌شود. وظایف امنیتی ما، تیتان را با آخرین قواعد دیواره آتش، امضاهای بدافزار و پایگاه‌داده آدرس‌های IP مخرب تامین می‌کنند – همه شما…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]تیتان شامل anti، فایروال، اسکنر malware، چک دسترسی به سایت، امنیت و تهدید برای وب سایت‌های WordPress می‌شود. وظایف امنیتی ما، تیتان را با آخرین قواعد دیواره آتش، امضاهای بدافزار و پایگاه‌داده آدرس‌های IP مخرب تامین می‌کنند – همه شما باید امنیت وب سایت خود را تضمین کنید.

تیتان یک راه‌حل جامع امنیتی WordPress است که یک مجموعه از ویژگی‌های اضافی را به نام ons که در یک رابط ساده و شهودی قرار داده شده‌است، تکمیل کرده‌است.

چرا ما Anti و تیتان را به روز رسانی کردیم؟

اجازه بدهید قبل از اینکه شروع کنیم به شما بگویم: Anti مورد علاقه شما ناپدید نشده است! به جای آن دوباره احیا شد و قوی‌تر شد تا نگهبانی بر روی امنیت سایت شما را تحمل کند!
آخرین به‌هنگام‌سازی ضد – Titan Anti Security نامیده می‌شود و نسخه جدیدی از یک متصل شونده را نشان می‌دهد.

چرا TITAN؟

هدف ما ایجاد یک متصل شونده به اندازه این فلز – و استفاده آسان در همان زمان است. نام جدید متصل شونده ما همگام با جدیدترین و بالاترین استانداردهای کیفیت را تعیین می‌کند.

مگر اسمی جز اسم تغییر نکرده؟
در حالی که فرآیند مدرن‌سازی باید برخی تصمیمات پیچیده اتخاذ کند. یکی از آن‌ها چنین بود:
باید چه کار کنیم: Spam مانند یک متصل شونده ساده با تنها یک وظیفه یا پیچیده کردن آن با مجموعه عظیمی از ابزارهای ساخته‌شده برای امنیت سایت شما؟
بازخورد دائمی از سوی کاربران و تجربه توسعه چند منظوره به ما اجازه می‌دهد که ادعا کنیم که موقعیت زمانی وجود دارد که ابزارهای زیادی وجود دارند که نمی‌توانند وجود داشته باشند
ما همه احتمالات را به طور کامل در نظر گرفتیم تا بهترین آینده متصل شونده را تضمین کنیم.
اجازه دهید قابلیت‌های امنیتی جدیدی را معرفی کنم که با صرف زمان زیاد، تلاش و بررسی توسعه داده شد:

مشخصات
ضد انحصار

ضد – (ANTI YOUR)تان را از طریق یک پایگاه‌داده spam در دنیای ما مورد استفاده قرار دهید، و سپس یک شبکه NEURAL یادگیری خودکار LEARNING – COMMENTS، برای جلوگیری از سایت تان از محتوا PUBLISHING MALICIOUS استفاده کنید.

بدون شک.
ما الگوریتم هایی را برای اطمینان از قابلیت اطمینان و صحت سنجی های اسپم ایجاد کرده‌ایم. این کار زمان و منابع شما را ذخیره خواهد کرد و به شما اجازه می‌دهد تا بر روی توسعه و بهبود وب سایت خود تمرکز کنید. Antispam، log های تمام درخواست‌های پردازش‌شده را فراهم می‌کند که به شما اجازه می‌دهد تا نتایج فیلترهای اسپم را چک کنید. آنالیز منظم پارامترها به شما این امکان را می‌دهد که الگوهای رفتار اسپم جدیدی پیدا کنید.
یک اظهار نظر ارسال‌شده توسط یک کاربر در محل از سمت راست ظاهر می‌شود. بررسی پس‌زمینه به صورت اسپم در نظر گرفته می‌شود و آن‌ها را در یک سایت پنهان می‌کند. این کار به بهبود تجربه کاربر و افزایش تعامل کمک می‌کند.
چک کردن نظرات موجود و کاربران اسپم در حال حاضر.
[ PRO ] ما ۲۴ / ۷ پشتیبانی فنی را ارایه می‌دهیم.
[ ها برای شناسایی و مسدود کردن spam bots از مجموعه‌ای از آزمایش‌ها در حال اجرا در پس‌زمینه استفاده می‌کنند که کاملا برای کاربر وب سایت کاملا شفاف است. این کار به ۱۰۰ % حفاظت از spam ها اجازه می‌دهد که هیچ حفاظت اضافی مورد نیاز نیست.
PRO ضد – یک حفاظت جامع و transparent است. ما آمار دقیقی از تمام توضیحات ثبت‌شده و ورود به سیستم ثبت می‌کنیم. همیشه می‌توانید مطمئن باشید که هیچ خطایی وجود ندارد.
[ PRO ] از فرم ثبت‌نام.
[ PRO ] حفاظت پیشرفته از فرم‌های نظرات.
ما به طور منظم به روز رسانی های ضد – را آزاد می‌کنیم. ماژول های ما همواره نسخه‌های جدیدی از CMS را برآورده می‌کنند و ما دائما در حال گسترش از CMS هستیم.
WORDPRESS firewall

دیواره آتش برنامه وب، ترافیک مخرب را شناسایی و مسدود می‌کند. آن از وب سایت شما در نقطه پایانی با ارائه ادغام عمیق با WordPress محافظت می‌کند. در مقایسه با جایگزین‌های ابری، از رمزنگاری تخطی نمی‌کند، نمی‌تواند نادیده گرفته شود و در نشت داده‌ها نقش نداشته باشد.

محافظت از زور به زور از طریق محدود کردن تلاش‌های ورود به سیستم.
[ PRO ] قوانین دیواره آتش بلادرنگ و امضاهای مخرب را از طریق کانال حفاظت از تهدید به روزرسانی کنید.
[ PRO ] List scheduling های IP، همه درخواست‌ها را از آدرس‌های IP مخرب، حفاظت از سایت شما و کاهش بار مسدود می‌کند.
[ PRO ] یک اسکنر آنتی ویروس یکپارچه درخواست‌ها حاوی کد و یا محتویات مخرب را مسدود می‌کند.
[ PRO ] با استفاده از سیستم ثبت احوال، شما می‌توانید بازدیدها و تلاش‌های شنود را پی‌گیری کنید که در سایر بسته‌های تحلیلی در زمان واقعی، از جمله مبدا، آدرس IP، زمان فعلی، و زمان سپری‌شده در سایت تان نشان داده نمی‌شوند.
مسدود کردن پیغام‌های IP به وسیله آدرس IP و یا ایجاد قوانین پیشرفته براساس دامنه آدرس‌های IP، نام میزبان، عامل کاربر و referrer.
scanner امنیتی WORDPRESS
اسکنر بدافزار فایل‌های سیستم، تم‌ها و متصل شونده‌های موجود برای بدافزار، نشانی‌های اینترنتی نامعتبر، backdoors، SEO و تزریق کد را بررسی می‌کند.
پویش اولیه با استفاده از بیش از ۱۰۰۰ امضا.
[ PRO ] پیشرفته با بیش از ۶۰۰۰ امضا.
[ PRO ] سه سرعت پویش را پیکربندی کنید تا مطمئن شوید که عملکرد تحت‌تاثیر قرار نگرفته است.
[ PRO ] برنامه اسکن – روزانه، ماهانه و دستی را تنظیم کنید.
[ PRO ] امضاهای مخرب malware را در زمان واقعی از طریق یک کانال حفاظت از تهدید به روزرسانی می‌کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها