٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس مرغ مگس خوار

[vc_row][vc_column][vc_column_text] مرغ مگس‌خوار به وب سایت شما را سریع‌تر می‌سازد و عملکرد سایت را با افزودن روش‌های جدید برای تقویت کنترل فایل، CSS و styles و اسکریپت، minify برای CSS و JS، شل کردن بار و حافظه نهان در سطح…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مرغ مگس‌خوار به وب سایت شما را سریع‌تر می‌سازد و عملکرد سایت را با افزودن روش‌های جدید برای تقویت کنترل فایل، CSS و styles و اسکریپت، minify برای CSS و JS، شل کردن بار و حافظه نهان در سطح جهانی بهینه می‌کند.

استفاده از مرغ مگس‌خوار توسط متخصصین سرعتی WordPress به شما آورده می‌شود که بهینه‌سازی تصویر Smush را ایجاد می‌کند، که در حال حاضر روی بیش از یک میلیون وب سایت فعال است. سرعت کامل با مرغ مگس‌خوار و مرغ مگس‌خوار را افزایش دهید.

اگر PageSpeed اطلاعات در حال انجام این توصیه‌های سریع باشد، مرغ مگس‌خوار می‌تواند به شما کمک کند:
به‌کار انداختن فشرده‌سازی متن – از gzip برای ایجاد پرواز سایت خود استفاده کنید.
Preconnect به اصل مورد نیاز – استفاده از مرغ مگس‌خوار برای ایجاد روابط قبلی.
preload تقاضاهای کلیدی – اولویت‌بندی منابع براساس سفارش.
از بارگیری زیاد شبکه اجتناب کنید – در نظر داشته باشید که برای توضیحات و یا شکستن پست‌های کوچک‌تر، بار شل را در نظر بگیرید.
استفاده از حافظه نهان مفید – مجموعه حافظه نهان گاه و مگس‌خوار فضای مرورگر کارآمد را برای ذخیره کردن هر سایت ارایه می‌دهد.
زمان اجرای جاوا اسکریپت تان را اصلاح کنید – Deliver کوچک‌تر را تحویل دهید، preload JS را تحویل دهید و JS را به تعویق بیندازید.
CSS CSS – نوار استفاده از CSS را تنظیم کنید.
Minify JavaScript – سرعت زمانی که طول می‌کشد تا فایل‌های JS را تجزیه کنید.
حذف منابع render – Move بحرانی CSS و JS درخط کوتاه و تعویق انداختن همه غیر بحرانی JS / CSS را به تعویق بیندازید.
CSS بدون استفاده به روش CSS – Defer بار CSS را برای محتوای بیش از حلقه مورد استفاده قرار ندهید.
شل کردن تصاویر offscreen (ادغام آزاد Smush).

مرغ مگس‌خوار به محل شما نگاه می‌کند و یک راه‌حل را برای سرعت بخشیدن به WordPress در یک فلاش فراهم می‌کند.

صفحات بارگذاری سریع‌تر، رتبه‌بندی بالاتر جستجوی (SERP)و امتیازات PageSpeed و بازدیدکنندگان شادتر از بهینه‌سازی سرعت WordPress را خواهید داشت. اما سرعت سایت تان هرگز ساده‌تر نبوده است!

ویژگی‌های موجود در مرغ مگس‌خوار:
پویش و اصلاح – یک اسکن از سایت خود را انجام دهید، تشخیص دهید که چه چیزی کم کند، و از یک بهبود عملکرد کلیک کرده برای بهبود سرعت بحرانی استفاده کنید.
بارگذاری کلاس جهانی – یک مجموعه کامل رزرو شده برای بارگذاری سریع‌تر صفحات با صفحات کامل، Gravatar، و ابزار حافظه نهان جستجوگر.
گزارش‌ها عملکرد – نکات مربوط به اجرای سایت تان با سرعت فوق‌العاده.
بهینه‌سازی دارایی – موقعیت، minify و ترکیب Javascript، CSS و پرونده‌های Font گوگل برای عملکرد بالا.
رتبه‌بندی بهتر – بهبود نمرات در گزینه‌های گوگل PageSpeed (فاکتور رده‌بندی SEO)، YSlow، Pingdom و GTmetrix.
سرعت تبدیل خود را افزایش دهید – بازدیدکنندگان را معطل نکنید: سایت‌های سریع‌تر بهتر تبدیل می‌شوند
فشرده‌سازی gzip – Blazing – Blazing، جاوا اسکریپت و stylesheet (CSS).
تنظیمات – تنظیمات عملکرد مورد نظر خود را تنظیم کنید، آن‌ها را به عنوان پیکربندی ذخیره کنید، و فورا به هر سایت دیگری آپلود کنید.
The با این دست‌ها – در آموزش مرغ مگس‌خوار بیاموزید
چگونه WordPress را با مرغ مگس‌خوار به خاطر سرعت مورد استفاده قرار دهیم؟

چگونه با استفاده از مرغ مگس‌خوار و مرغ مگس‌خوار به طور رایگان از Elementor استفاده کنید

چگونه Sites را با استفاده از مرغ مگس‌خوار و مرغ مگس‌خوار به کار برد

سرعت بالا و Optimize Avada برای استفاده رایگان از مرغ مگس‌خوار و مرغ مگس‌خوار

مرغ مگس‌خوار با استفاده از مرغ مگس‌خوار و مرغ مگس‌خوار به صورت رایگان

ویژگی‌های مرغ مگس‌خوار برای سرعت در WordPress

پویش و یک اصلاح یک – کلیک

مرغ مگس‌خوار یک متصل شونده با سرعت WordPress است. این کار سایت شما را اسکن خواهد کرد، پرونده‌هایی را پیدا می‌کند که آن را کاهش داده، و توصیه‌هایی برای ایجاد سایت شما با سرعت بالا ارائه می‌کند.

مرغ مگس‌خوار حتی دارای یک بهبود روی هم مانند مجموعه کامل حافظه نهان، تک کلیک برای سبک‌ها و اسکریپت، و تعویق CSS و JS برای بهینه‌سازی سریع عملکرد است. چه چیزی می‌تواند آسان‌تر باشد!

Caching کلاس جهانی

شما یک مجموعه تنظیمات در کلاس جهانی از جمله یک صفحه کامل، مرورگر و حافظه نهان Gravatar دریافت خواهید کرد.

با مجموعه کامل از ابزارهای حافظه نهان که به بازدیدکنندگان شما تجربه مرور سریع‌تر می‌دهند، سایت خود را سریع‌تر کنید. شامل کردن صفحه کامل، مرورگر و caching Gravatar.

بهینه‌سازی دارایی

آیا می‌دانستید که فایل‌های بیشتری که به سرصفحه سایت خود اضافه می‌کنید، کندتر می‌شود؟ با مرغ مگس‌خوار، شما می‌توانید به راحتی موقعیت بار را برای CSS، جاوا اسکریپت یا defer)، فونت‌های Google و فایل‌های دیگر سفارشی کنید تا سرعت صفحه شما را افزایش دهند.

به سرعت سفارش دهید، فشرده‌سازی کنید و فایل‌های reposition را با ویژگی minification در موقعیت قرار دهید. اما با دقت بازی کنید – minification یک ابزار قدرتمند است (اگر چه اگر به آن نیاز دارید، می‌توانید هر تغییراتی را که در یک کلیک ایجاد می‌کنید صفر کنید).

انتقال داده‌های مربوط به انتقال با سرعت بالا

مرغ مگس‌خوار قدرت خود را از دست می‌دهد تا به اشتراک گذاری سایت شما موثرتر واقع شود.

ارسال فایل‌های زیپ سریع‌تر است و می‌تواند شما را از میزبانی تان حفظ کند. و در مورد چیدمان نگران نباشید، دستورالعمل‌های مرغ مگس‌خوار را با کلیک روی یک دکمه بفرستید و بقیه را کنترل خواهد کرد.

شماهای توکار – in

مرغ مگس‌خوار را می‌توان برای کنترل حافظه نهان مرورگر your و تنظیمات خودکار سکوی Optimizations (apo)به کار برد. به سادگی کلید API Cloudflare را اضافه کرده و آن را پیکربندی کنید.

سازگار با بهینه‌سازی تصویر Smush

شما می‌توانید ویژگی‌های بهینه‌سازی سرعت WordPress را با بهینه‌سازی تصویر Smush – plugin sister – winning، تکمیل کنید. Smush تصاویر شما را فشرده می‌کند و سایت خود را کم‌تر بار می‌کند – و در نتیجه بار بار سریع‌تر است. مرغ مگس‌خوار به طور کامل با هم ادغام می‌شوند و تطابق کاملی با سرعت بخشیدن به WordPress دارند.

Compress، بهینه‌سازی (بهینه‌سازی)، و اصلاح عملکرد PageSpeed با تصاویر با اندازه مناسب، بار تنبل، gen بعدی، تغییر تصویر، و بیشتر.

صرفه‌جویی در وقت با مرغ مگس‌خوار

configs به شما این امکان را می‌دهد که تنظیمات پیکربندی مرغ مگس‌خوار را ذخیره کنید و آن‌ها را در چند کلیک به سایت‌های دیگر خود اعمال کنید. شما می‌توانید configs نامحدود ایجاد کنید.

سریع‌تر وب سایت‌هایی با رتبه بالاتر، تبدیل بهتر

هر یک هزارم ثانیه: بازدید کنندگان شما انتظار یک وب سایت سریع‌تر را دارند، با یک صفحه زمان بار تحت انتظار ۲ ثانیه – و نرم. اگر بازدیدکنندگان آن را در سایت خود دریافت نکنند، آن‌ها آنجا را ترک خواهند کرد.

اگر شما یک وب سایت تجاری یا فروشگاه eCommerce را راه‌اندازی می‌کنید، به این معنی است که اگر وب سایت شما به سرعت بارگذاری نشود، شما فروش را از دست خواهید داد.

مرغ مگس‌خوار به اینجا می‌آید تا به شما کمک کند؛ این یکی از یک متصل شونده بهینه‌سازی عملکرد WordPress است که می‌تواند سایت شما را در سایت superspeed، برای آزادی، اجرا کند.

شما مجموعه بهینه‌سازی عملکرد WordPress را به دست آوردید، که شامل minification و gzip برای اندازه‌های صفحه کوچک، ذخیره‌سازی کامل برای بارگذاری سریع‌تر، و ادغام با cache apo / browser Cloudflare و بهینه‌سازی تصویر sister – است.

مرغ مگس‌خوار با استفاده از مد – استفاده در ذهن ساخته می‌شود؛ این مرغ شما را سریع‌تر می‌سازد، اما راه‌اندازی آن نیز سریع است. شما می‌توانید سایت خود را اسکن کنید و تغییرات توصیه‌شده را در یک کلیک ساده انجام دهید و در عرض چند دقیقه یک سایت سریع بگیرید.

تمام موارد بالا رایگان است و WordPress را به شما سرعت می‌بخشد. اگر به سریع‌ترین مکان WordPress نیاز دارید، باید یک عضویت WPMU dev دریافت کنید.

عضویت ما دسترسی به مرغ مگس‌خوار را به شما می‌دهد – که ویژگی‌های خودکار اسکن، نظارت uptime، افزایش فشرده‌سازی minify (با ۲ x بهینه‌سازی معمولی)، CDN میزبان minification – همراه با بهینه‌سازی تصویر premium Pro، و پشتیبانی ۲۴ / ۷ WordPress را نشان می‌دهد.

این یک معامله باور نکردنی است، و شما می‌توانید چیزهای بیشتری در اینجا پیدا کنید

مردم درباره مرغ مگس‌خوار چه می‌گویند؟

.</OrderedListItem

” استفاده از مرغ مگس‌خوار به قدری آسان است که بتوان از آن استفاده کرد. فکر کردم زیاد سرعت منو عوض نمی‌کنه چون قبلا پیشرفت کرده بودم. من اسکن را کشیدم، به من توصیه‌ها را داد، من دکمه‌ای را فشار دادم تا آن‌ها را به کار بگیرم و این باعث شد که سایت من سریع‌تر حرکت کند! ”

.</OrderedListItem

” مرغ مگس‌خوار با هر به‌هنگام‌سازی هوشمندتر می‌شود. امروزه آن بسیار خوب شده‌است که من را مجبور کرد تا حافظه نهان بزرگ و متصل شونده‌های کلی مانند WP Super و WP Sweep را حذف کنم، چون حالا مرغ مگس‌خوار همه این ویژگی‌ها را در بر می‌گیرد – اما با روش بسیار impressive.”

.</OrderedListItem

” مرغ مگس‌خوار مرا از ۳۲ تا ۸۴ در سرعت صفحه گوگل به علاوه بر روی سایت خود ۵۰ % سریع‌تر در GTmetrix گرفت! نیکولا

.</OrderedListItem

” من فقط یک کیسه پر از آشغال of WP را ساختم و بعد از پیکربندی مرغ مگس‌خوار و اجازه دادن به آن، سایت واقعا سریع است – بسیار سریع‌تر از آن که حق داشته باشد … تحت‌تاثیر قرار گرفتم.”

یادداشتی از مرغ مگس‌خوار:

هی! این مرغ مگس‌خوار است، راه‌حل مورد اعتماد شما برای سرعت بخشیدن به WordPress. من بخشی از تیم WPMU dev، یک مجموعه ابر قهرمان، خدمات، و پشتیبانی WordPress هستم. اینها برخی از متصل شونده‌های آزاد دیگر ما هستند:

Smush – فشرده‌سازی تصویر و بهینه‌سازی
Forminator – فرم، آزمون، نظرسنجی و سازنده بررسی
ins، -، -، -، Email، Opt، -، -، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt، Opt

و اگر به همه متصل شونده‌های حامی ما و ۲۴ / ۷ WordPress نیاز دارید، عضویت dev dev را به دست آورید! می‌توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید: wpmudev.com

دوستان superhero من وبلاگ WPMU dev را اداره می‌کنند، که منبع شما برای بهترین برنامه‌های آموزشی WordPress است. اگر لازم است در مورد WordPress بدانید، آن را چک کنید.

به خاطر نگاه کردن به مرغ مگس‌خوار به خاطر نگاه کردن به مرغ مگس‌خوار به شما کمک می‌کنم تا سریع‌تر از همیشه آن را انجام دهید.

لذت ببرید، مرغ مگس‌خوار

درباره ما

WPMU dev تامین‌کننده ویژه متصل شونده‌های به کیفیت WordPress، خدمات و پشتیبانی است. در اینجا به ما ملحق شوید:
https://wpmudev.com/

فراموش نکنید که در هر چیزی که WordPress از یک منبع در اینترنت دارد، تا به امروز بمانید:
وبلاگ WPMU dev

هی، یه چیز دیگه … ما امیدواریم که شما از سرویس‌های رایگان ما لذت ببرید، همانطور که ما دوست داشتیم آن‌ها را برای شما درست کنیم!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها