٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس هدایت صفحه ای از سایت دیگر به سایت شما

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نسخه فعلی ۵.۲.۲ این متصل شونده دو redirect ” “سریع” و “Redirects انفرادی” دارد QUICK redirects (۳۰۱ Redirects) Redirects سریع برای اضافه کردن سریع و ساده طراحی می‌شوند. نیازی نیست که یک صفحه یا مقاله موجود داشته باشید تا یک…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نسخه فعلی ۵.۲.۲

این متصل شونده دو redirect ” “سریع” و “Redirects انفرادی” دارد

QUICK redirects (۳۰۱ Redirects)

Redirects سریع برای اضافه کردن سریع و ساده طراحی می‌شوند. نیازی نیست که یک صفحه یا مقاله موجود داشته باشید تا یک صفحه اضافه شود. شما فقط نشانی اینترنتی درخواست و URL مقصد را می‌گذارید و متصل شونده آن را هدایت خواهد کرد. این نوع of برای تصحیح اشتباه‌ات تایپی، هنگامی که یک صفحه ایجاد شد، بسیار عالی است، و نشانی اینترنتی قدیمی را به یک نشانی اینترنتی جدید تغییر مسیر می‌دهد، بنابراین هیچ ۴۰۴ “، و برای هدایت پیوندها از یک سایت قدیمی که به WordPress تبدیل شده‌است، وجود ندارد.

redirects تکی (برای صفحات / پست‌ها موجود)

برای صفحات / پست‌هایی که قبلا وجود دارند، متصل شونده گزینه‌ای را به صفحه ویرایش اضافه می‌کند که در آن می‌توانید موقعیت و نوع را مشخص کنید (۳۰۱، ۳۰۲ یا متا). این نوع of برای بسیاری از چیزها، از جمله منوی غذا، پست‌های تکراری، و یا تغییر مسیر یک صفحه به نشانی اینترنتی یا مکان موجود در سایت موجود مفید است.

برای بهترین نتایج از یک شکل از ساختار WordPress استفاده کردیم. اگر متصل شونده‌های دیگری نصب کنید توصیه می‌شود که تنها از یک متصل شونده redirect استفاده کنید و یا ممکن است با یکدیگر تعارض داشته باشند یا ممکن است قبل از اینکه دیگری بتواند کار خود را انجام دهد، درگیر شوند.

آنچه که می‌توانید انجام دهید (ملقب به Features):
کار با WordPress Nav
کار با انواع پست سفارشی WordPress (تنظیمات انتخابی در صفحه گزینه‌ها)
شما می‌توانید یک صفحه راهنما یا آیتم منو برای باز کردن در یک پنجره جدید تنظیم کنید (Redirects سریع)نیاز به استفاده از jQuery دارد؟ گزینه (مجموعه تنظیمات)
شما می‌توانید یک رابطه rel = “nofollow” را به صفحه یا لینک آیتم منو برای redirect اضافه کنید (Redirects سریع به استفاده از jQuery نیاز دارند؟ گزینه (مجموعه تنظیمات)
شما می‌توانید به طور کامل نشانی اینترنتی برای the را مجددا بنویسید، بنابراین جای URL اصلی را می‌گیرد (نوشته href the).
شما می‌توانید بدون نیاز به ایجاد یک صفحه یا پست با استفاده از Redirects سریع، مسیر خود را دوباره هدایت کنید. این برای سایت‌هایی مفید است که به WordPress تبدیل شدند و لینک‌هایی قدیمی دارند که منجر به ایجاد خطاهای ۴۰۴ (متداول برای اطلاعات بیشتر می‌شوند).
نشانی اینترنتی مقصد می‌تواند به یک صفحه / یا هر وب سایت دیگری با نشانی اینترنتی خارجی باشد.
نشانی اینترنتی درخواست می‌تواند یک مسیر نشانی اینترنتی کامل، پست پست و یا صفحه ID، permalink یا کرم صفحه باشد.
صفحه کاربری برای قرار دادن overrides های جهانی مثل تبدیل همه نقاط به یکباره، ایجاد یک پیوند مقصد جهانی، همه جهت را در یک پنجره جدید تغییر جهت می‌دهد، و غیره.
نمایش خلاصه‌ای از تمام صفحات / پست‌ها، انواع پست سفارشی و Redirects سریع که در حال حاضر تنظیم شده‌اند را نمایش دهید.
متصل شونده توابع پاک شونده برای کسانی که تصمیم می‌گیرند که ممکن است بخواهند تمام داده‌های متصل شونده را بر روی uninstall حذف کنند.
وارد کردن / صدور of برای پشتیبانی، یا افزودن به اضافه کردن فله سریع.
شماهای توکار / راهنما که می‌تواند روزانه با سوالات مرتبط به روز شود.
ستون اختیاری برای صفحات فهرست به راحتی نشان می‌دهد که آیا یک صفحه / post یک redirect را راه‌اندازی کرده و در کجا به آن هدایت خواهد شد.
توابع Helper برای اضافه کردن یا حذف برنامه به برنامه (مراجعه به “filters _ hooks _ functions.txt” در پوشه متصل شونده برای کمک و استفاده).
کاری که نمی‌توانید انجام دهید:
این متصل شونده دارای خطوط redirect دارای کارت وحشی نیست.
این متصل شونده ویرایش را تغییر نمی‌دهد. پرونده htaccess. این روش با استفاده از تابع WordPress wp _ ()کار می‌کند، که یک شکل از مسیر header PHP (PHP)است.
شما نمی‌توانید صفحه Home (Posts)را هدایت کنید – مگر اینکه صفحه‌ای را به عنوان صفحه آغازه تنظیم کرده و آن را هدایت کنید.
اگر تم شما از شکلی از چیدمان یا عملکرد سفارشی استفاده می‌کند، برخی از ویژگی‌ها ممکن است مانند باز کردن روی یک پنجره جدید کار نکنند و یا از کارکرد موردنظر شما پیروی نکنند؟ گزینه تنظیم.

این متصل شونده با نسخه‌های WordPress کم‌تر از ۴.۰. نیازمند PHP ۵.۲ + سازگار نیست.

توجه داشته باشید: یک صفحه یا پست جدید باید به منظور انجام مجدد صفحات صفحه یا پس از ارسال مجدد برای Redirects فردی (صفحه موجود برای Redirects سریع)منتشر شود. این تنها در صورتی روی یک وضعیت پیش‌نویس / صفحه کار خواهد کرد، و تنها به این معنی است که اگر متن پست اول منتشر شده باشد و مجددا به عنوان پیش‌نویس ذخیره شود. این برای Redirects سریع صدق نمی‌کند.

TROUBLESHOOTING:
برای گنجاندن انواع پست سفارشی، تنظیمات صفحه گزینه متصل شونده را بررسی کنید – و همچنین می‌توانید آن را از انواع پست که نمی‌خواهید، پنهان کنید.
اگر می‌خواهید conflicts را با متصل شونده تجربه کنید، سعی کنید از jQuery استفاده کنید؟ در صفحه گزینه‌ها تنظیم کنید. اما، لطفا توجه داشته باشید که اگر این گزینه در صورت قطع باشد، پنجره جدید و عدم کارکرد ممکن است متناقض باشد (این به طور عمده به این بستگی دارد که سوژه شما چگونه تنظیم شده‌است)
اگر جعبه را برای “نمایش” نشانی اینترنتی “زیر” در صفحه ویرایش چک کنید، لطفا توجه داشته باشید که باید از URL کامل در جعبه نشانی اینترنتی Redirect استفاده کنید. اگر این کار را نکنید، ممکن است برخی لینک‌ها و ۴۰۴ صفحات عجیب را تجربه کنید، چرا که این گزینه لینک برای صفحه / پست را تغییر می‌دهد تا نشانی اینترنتی EXACT که وارد آن حوزه می‌شود را تغییر دهد. (به عنوان مثال، اگر شما وارد “۲” در زمین شوید، به “http: / / ۲” که شبیه ” http://yoursite.com/؟p=۲”). ” نیست، هدایت خواهد
اگر مرورگر شما به شما می‌گوید که شما در یک حلقه نامحدود هستید، چک کنید تا مطمئن شوید که صفحات خود را به صفحه دیگری تغییر نمی‌دهند که به صفحه اولیه برگردد. این باعث می‌شود که یک حلقه بی‌نهایت ایجاد شود.
اگر از روش Redirects سریع برای هدایت redirects استفاده می‌کنید، سعی کنید از نشانی‌های اینترنتی درخواست استفاده کنید که با یک “/” شروع می‌شود و نسبت به root هستند (یعنی ” http://mysite.com/test/” باید برای “/ آزمون /” برای رشته درخواست تنظیم شود)
اگر سایت شما از ترکیب SSL استفاده می‌کند، هر زمان که ممکن است از پیوندهای نسبی استفاده کنید (به عنوان مثال، “/ صفحه من”). متصل شونده برای تشخیص پروتکل ورودی طراحی شده‌است و سعی در اعمال پروتکل مناسب به نشانی اینترنتی مقصد دارد.
پیوندها در صفحات / پس پست و لینک‌هایی که با استفاده از _ ایجاد می‌شوند ()یا the ()در یک پنجره جدید باز نخواهند شد یا the = nofollow UNLESS را اضافه می‌کنند که از jQuery استفاده کرده‌اید؟ تنظیم گزینه.
اگر صفحه یا پست شما تغییر مسیر داده نشود، این به احتمال زیاد به این دلیل است که چیز دیگری مثل فایل توابع تم یا متصل شونده دیگر قبل از این که متصل شونده بتواند the را اجرا کند، خالی از سرصفحه است. این کار را می توان با روشن کردن تمام متصل شونده‌های به غیر از متصل شونده Page صفحه / Post Redirect و آزمایش در صورت کارکرد مجدد، تست کرد. بسیاری مواقع یک متصل شونده یا کد بد مقصر است.
ما سعی می‌کنیم متصل شونده را در بسیاری از موضوعات معروف و در کنار متصل شونده‌های مشهور امتحان کنیم. در تجربه ما، (به استثنای چند اشتباه از زمان به زمان)، یک متصل شونده دیگر دلیل مسایل و یا یک موضوع سفارشی است. اگر به یک مشکل توجه داشته باشید، لطفا اجازه دهید در آدرس info@anadnet.com – به همراه the WP، تم که از آن استفاده می‌کنید و متصل شونده‌های شما استفاده می‌کنید – و ما سعی خواهیم کرد تا مشکل را حل کنیم.
سوالات متداول / راهنما که در منوی File وجود دارند را بررسی کنید تا مسائل و مشکلات مربوط به زمان را رفع کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها