٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس سازنده صفحه المنتور

[vc_row][vc_column][vc_column_text]addons Happy برای سازنده صفحه Elementor یکی از بهترین addons Elementor است که با ۹۰ + Elementor & Pro widgets Pro و ۲۰ + حل مشکل Elementor. چرا باید HappyAddons را انتخاب کنید؟ HappyAddons پیشگام افزودن ویژگی‌های حل مساله انحصاری…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]addons Happy برای سازنده صفحه Elementor یکی از بهترین addons Elementor است که با ۹۰ + Elementor & Pro widgets Pro و ۲۰ + حل مشکل Elementor.

چرا باید HappyAddons را انتخاب کنید؟

HappyAddons پیشگام افزودن ویژگی‌های حل مساله انحصاری است. همچنین ما widgets باکیفیت را در کتابخانه Elementor اضافه کردیم. دلایل انتخاب Happyaddons بر روی هر یک از addons addons:

از حالا به بعد شما می‌توانید یک منوی بزرگ، منوی جهت‌یابی ساده، منوی Nav افقی با منوی کرکره‌ای our ایجاد کنید.

ایجاد محتویات بوم / منو برای سایت خود با ویجت off

مدیریت منوی پیمایش یک صفحه با کمک of یک ویجت صفحه ناوبری

شما می‌توانید جدول داده‌های پیشرفته ایجاد کنید،
به اضافه کردن Stroke Text یا Outline به Elementor Typography
مدیریت تقویم‌های رویداد خود را مدیریت کنید
سایت‌های Woocommerce را طراحی کنید،
نسخه‌برداری و چسباندن همه عناصر شما در دامنه
تبدیل تصاویر به اشکال مختلف در تابلوی ویرایش Elementor
انعطاف‌پذیری برای ایجاد Advance پس‌زمینه برای سایت Your
* طراحی وب سایت اختصاصی: طراحی قابلیت،
قالب ۵۰۰ + Readymade Elementor برای استفاده،
علاوه بر این، شما می‌توانید مطالب Happyaddons Demo را مستقیما از سایت آزمایشی ما کپی کنید.
به طور رسمی توسط سازنده صفحه Elementor توصیه می‌شود! ما اکنون در صفحه رسمی their فهرست شده‌ایم.
این صفحه سازنده صفحه Elementor آخرین نسخه از کتابخانه محصول premium weDevs است. weDevs برای قابل‌اعتماد بودن پس از خدمات فروش مشهور است.
آنچه در نسخه رایگان HappyAddons خواهید یافت

۴۴ Elementor آزاد Elementor در نسخه رایگان HappyAddons موجود هستند.
HappyAddons با مقادیر فراوانی از Elementor widgets در نسخه رایگان می‌آید. و همه of پر از سفارشی سازی هستند. همچنین ما یک الهام طراحی برای هر یک از widgets تهیه کرده‌ایم. بیایید نگاهی بیندازیم به این که شما در نسخه رایگان خود چه خواهید کرد

ویجت – Card قدرتمند برای نشان دادن محصولات، مقالات، اخبار، پست‌های خلاقانه با استفاده از ترکیب زیبایی از متون، پیوندها، نشان و تصویر. با استفاده از موقعیت توکار و مشخصه‌های آفست، می‌توانید طرح‌های شکلات چشم را در یک پیچ ایجاد کنید.
کادر اطلاعات – ایجاد جعبه‌های اطلاعات زیبا با استفاده از شمایل، پیوندها، و متون، و استفاده از آن‌ها با استفاده از ویژگی‌های موقعیت یاب ساخته شده‌است.
کادر شمایلی – یک نسخه ساده از Infobox اما با ویژگی‌های نمایش قدرتمند می‌آید. ارائه اطلاعات جالب به کاربران در سبک‌های مختلف.
Bars مهارت – یک بلوک ساختمانی ضروری برای نمایش مهارت‌های کاربر، درصد کاری، ابزار مورد نیاز، و دیگر اطلاعات پیشرو به روش‌های مختلف. این کار با کالاهای رقبایتان باور نکردنی برای متناسب کردن نیازهای شما صورت می‌گیرد.
بازخورد، نظرات، و رتبه‌بندی کاربران خود را به راحتی با استفاده از ویجت review بررسی کنید. نمایش عکس‌های کاربر، متون و رتبه‌بندی ستاره‌ها. آن‌ها را وادار به استفاده از برآمدگی ساخته و ویژگی‌های موقعیت یابی کنید.
مقایسه تصویر – آیا شما یک ویرایشگر عکس، آژانس یا طراح محصول هستید که اغلب نیاز به نشان دادن کاره‌ای زیبای خود به شکل قبل و بعد از اسلایدر است؟ این ویجت برای این کار کامل است. و مطابق با گزینه‌های styling، ویژگی‌های جهت گیری عمودی و افقی می‌تواند به شما کمک کند این موارد را قبل – بعد از بخش‌ها با خلاقیت بیشتر طراحی کنید.
تی‌تر Gradient – یک گوهر دیگر برای ایجاد صفحات شکلات چشم برای وب سایت شما. شما می‌توانید از سبک‌های مختلف گرادیان، زوایا، opacity، و موقعیت‌های مختلف استفاده کنید تا آن‌ها را در صفحات مختلف دستگاه بهتر ببینید.
عضو تیمی – یک ویجت عالی برای نشان دادن تیم زیبایی شما در سبک‌های مختلف با استفاده از متون، تصاویر و پیوندهای اجتماعی. و درست مثل other دیگر، شما می‌توانید گزینه‌های سبک دهی قدرتمند پیدا کنید تا آن‌ها به راحتی برجسته شوند.
ویجت Dual – DualButton به شما اجازه می‌دهد که دو دکمه انعطاف‌پذیر و مد روز را در بخش‌های خود، در سبک‌های مختلف اضافه کنید.
عدد – به سادگی، این ویجت می‌تواند به شما کمک کند که با سبک‌های مختلف، چند بلوک با سبک مختلف ایجاد کنید، نگاه کنید – احساس می‌کنید که واقعا قصد ضربه زدن به ذهنتان را دارید.

گرید Justified – یک ویجت با امتیاز دیگر که می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه توجیه زیبایی را ایجاد کنید. آن پر از چند تن از گزینه‌ها برای برجسته کردن آن از جمعیت است.
Testimonial – ایجاد بخش‌های دارای گواهی‌نامه زیبا با نمای متفاوت – n – با استفاده از ویجت HappyAddons HappyAddons.
لوگو – Showcase مشتریان یا محصولات خود را با استفاده از ویجت grid logo نمایش می‌دهد و این موارد را با سبک‌ها به نمایش می‌گذارد.
Slider – حالا شما می‌توانید sliders با انیمیشن‌های زیبا و افکت‌های با استفاده از ویجت Slider ایجاد کنید. و همانند other دیگر، گزینه‌های سفارشی سازی بسیاری برای شما وجود دارد.
Carousel – ایجاد تصویر و متن جالب با استفاده از ویجت carousel که با گزینه‌های زیادی همراه است.
شبکه تصویر – بسیار زیبا، این ویجت می‌تواند به شما کمک کند تا قطعات بسیار خیره‌کننده با سبک‌های مختلف ایجاد کنید، ظاهر – کنید – احساس می‌کند که واقعا قصد ضربه زدن به ذهنتان را دارد.
مرحله جریان – ایجاد یک مرحله عالی از طریق نمودار دیداری و دستورالعمل با استفاده از این ویجت هوشمند. جهات را تغییر دهید، counters را عوض کنید و آن‌ها را با شمایل، متون و رنگ‌ها عالی به نظر بگیرید.
عامل سرگرمی – یک ویجت، که می‌تواند به شما کمک کند تا accordions باورنکردنی در سبک‌ها ایجاد کنید
جلسات برنامه‌ریزی بدون پشت و جلو ایمیل‌ها را از طریق Calendly زمان‌بندی کنید. ما خوشحالیم که این کاربرد مهم را در HappyAddons our.
بخش اخبار لحظه به لحظه – می‌خواهید به روز رسانی ها، مطالب و یا پیغام‌های محبوب در وب سایت خود را نشان دهید؟ با یک ویجت Content addons Ticker، شما می‌توانید این کار را در اختیار خود با customizability بزرگ انجام دهید.
شمایل اجتماعی – به زیبایی درج و پیوندهای اجتماعی خود را در صفحه وب خود با استفاده از این ویجت که به راحتی با بازدید کننده سایت شما ارتباط دارد نشان می‌دهد.
Feed های تویی‌تر – با استفاده از شیوه‌های مختلف، متون، تصاویر و پیوندهای اجتماعی، تیم عالی خود را تزئین می‌کنند.
جدول بار – جداول نمایش در یک قالب پویانمایی و سفارشی، اساسا در مورد تصویر برداری از داده‌های متفاوت و دیگر visualizations آماری مرتبط، شکل می‌گیرند.
۳۶۰ درجه چرخش – ایجاد تصاویر ۳۶۰ درجه‌ای برای محصولات خود با این ویجت. انعطاف‌پذیری برای اضافه کردن چرخش خودکار و یا کلیک روی قابلیت چرخش. همچنین می‌توانید دکمه Magnify را به زوم در تصاویر خود اضافه کنید.
جدول داده – با استفاده از یک جدول داده در وب سایت، اگر هیچ ایده و دانش کدگذاری ندارید، کار دشواری است. با این حال، ویجت table اطلاعات Elementor Happy این مشکل را حل خواهد کرد.
قیمت‌گذاری جدول Lite – ایجاد جداول قیمت‌گذاری زیبا با مقدار زیادی of و ظاهر آراسته – n – با استفاده از این ویجت.
Flip لایت Lite – FlipBox به شما کمک می‌کند پیام‌ها را به شیوه‌ای زیبا با قبل و بعد از آن ارسال کنید.
پس پردازش زبانه – به کار انداختن پست خود در چندین زبانه کار به طور ایده‌آل برای دسته‌بندی گروهی و مرتبط استفاده کنید.
فهرست پست – هر پست با شکوه با استفاده از این ویجت که آن‌ها را به شیوه‌ای خلاقانه و خلاقانه با چندین گزینه برای بازی با آن‌ها نمایش می‌دهد.
فهرست طبقه‌بندی – این ویجت به شما کمک می‌کند تا فهرستی از پست‌ها را با دسته‌بندی دسته‌بندی، برچسب‌ها، فرمت های پست ایجاد کنید.
timeline افقی – داستان تان را به طور افقی با استفاده از خط‌کش خط‌کش افقی با استفاده از HappyAddons افقی طراحی کنید. کاملا آزاد است
اشتراک اجتماعی – دیگر نیازی نیست که یک متصل شونده اجتماعی را خریداری کنید. بسیاری از ویژگی‌های خاص متصل شونده‌های به اشتراک گذاری سهم اجتماعی در ویجت Share اجتماعی را به صورت رایگان به دست آورید.
تقویم رویداد – آیا در تلاش برای گنجاندن یک تقویم رویدادی در وب سایت خود با کمک Elementor هستید؟ نگران نباشید؛ ما یک تقویم رویداد شگفت‌انگیز را در نسخه رایگان HappyAddons برای شما اضافه کرده‌ایم! می‌توانید تقویم شخصی خود را به صورت دستی خلق کنید و یا تقویم Google و یا تقویم کنید را برای نمایش دادن رویداده‌ای خود استفاده کنید.
افکت تصویر ۳ – اگر می‌خواهید بر روی تصاویر وب سایت خود افکت‌های مفید اضافه کنید، می‌توانید تصویر HappyAddons تصویر Hover را امتحان کنید. این به شما این امکان را می‌دهد که به عکس‌های خود بیش از ۲۰ + افزایش دهید. به راحتی به گرفتن تصاویر به راحتی توجه کنید.
پیوند Animated – آیا در فکر افزایش کلیک روی نرخ لینک وب سایت خود هستید؟ با افزودن تاثیرات مختلف به لینک‌های خود با استفاده از ویجت Link Animated، توجه بازدیدکننده را به خود جلب کنید.
Mailchimp Widget – حالا شما می‌توانید فرم‌های Mailchimp پر سود را با HappyAddons Mailchimp Widget برای Elementor ایجاد کنید.
ویجت Elementor محتوا: ویجت Elementor قانع به شما این امکان را می‌دهد که بخش‌های Elementor، صفحات و یا متون را به راحتی تغییر دهید.

گروه پشته تصویر – گاهی اوقات ما باید تصاویر را در یک فرمت گروهی قرار دهیم تا یک نگاه جذاب ایجاد کنیم. اما ایجاد یک گروه مرکب از تصاویر با Elementor بسیار سخت است. اما با ویجت Group گروه Elementor ما می‌توانید به راحتی یک گروه متشکل از گروه را در Elementor ایجاد کنید. شما می‌توانید ویجت Group گروه Elementor را در نسخه رایگان of به دست آورید
دکمه خلاق – آیا در فکر ایجاد یک ظاهر چشمگیر و چشمگیر از طریق اضافه کردن سبک‌های دکمه انحصاری به وب سایت خود هستید؟ یک تماس شگفت‌انگیز برای عمل از طریق HappyAddons دکمه‌های Creative Elementor ایجاد کنید و بازدیدکنندگان را به سمت راست هدایت کنید.
ویجت Image تصویر – برای Elementor با ظاهر طراحی تعاملی حاصل می‌شود. شما می‌توانید accordions منحصر به فرد برای تصاویر ایجاد کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا کاربران خود را بیشتر در وب سایت نگه دارید. سعی کنید تصویر HappyAddons accordion Elementor Widget را امتحان کنید.
شکل ۷ – این ویجت به شما کمک می‌کند فرم‌های موجود را با استفاده از متصل شونده CF۷ در صفحات وب خود بدون صرف زمان زیاد ادغام کنید.
اشکال Caldera – این ویجت می‌تواند به شما کمک کند فرم caldera خود را نمایش دهید تا در صفحات وب خود که با Elementor طراحی شده‌اند، نمایش داده شود.
شکل‌های weForms – طراحی‌شده با استفاده از متصل شونده weForms و گشتن به دنبال راهی برای نمایش آن‌هایی که روی صفحات Elementor کار می‌کنند؟ این پاسخ این سوال است.
اشکال کار – استفاده از این ویجت برای نمایش اشکال ایجاد شده با استفاده از اشکال مختلف برای نمایش یکپارچه صفحات وب شما. گزینه‌های مختلف سبک به شما کمک خواهند کرد تا به آن‌ها حتی بهتر نگاه کنید.
WPForms – استفاده از این ویجت برای embed اشکال ایجاد شده با استفاده از WPForms برای نمایش یکپارچه صفحات وب شما. گزینه‌های مختلف سبک به شما کمک خواهند کرد تا به آن‌ها حتی بهتر نگاه کنید.
شکل‌های جاذبه – در حالی که از شکل‌های جاذبه استفاده می‌کنند ممکن است بخواهید ظاهر میدان را تغییر دهید. با the شاد، شما می‌توانید فرم‌های جاذبه خود را مثل یک حامی به کار ببرید.
WP Forms Fluent – به راحتی سفارشی شده و از اشکال Fluent استفاده می‌کنند با استفاده از این ویجت super.

ویژگی‌های ارتقا سطح آزاد ۲۰ + مشخصه‌های توسعه در the آزاد موجود هستند.

HappyAddons نه تنها با extendable elementor شونده همراه می‌شود، بلکه برخی ویژگی‌های جالب نیز دارد که به شما کمک می‌کند مهارت طراحی وب خود را افزایش دهید. شما می‌توانید ویژگی‌های منحصر به فرد ۲۰ + منحصر به فرد را در HappyAddons آزاد کنید.

الگوهای شاد – در نهایت، خوشحالیم که اعلام می‌کنیم که ویژگی واردات الگو را در HappyAddons معرفی می‌کنیم. در ابتدا، تقریبا ۵۰۰ الگوی elementor در حال تولید وجود دارد. ما به طور مداوم کتابخانه الگو خود را بهبود خواهیم داد. هر دو کاربران آزاد و طرفدار ما می‌توانند از الگوهای شاد استفاده کنند. الگوها به دو برچسب نام گذاری می‌شوند، پرو و رایگان. برای وارد کردن قالب‌های گرانقیمت به the Pro نیاز خواهید داشت. ویژگی وارد کردن الگو مانند قالب وارد کردن قالب قالب عمل می‌کند. علاوه بر این، شما می‌توانید the را در سه جعبه ابزار بررسی کنید؛ رومیزی، زبانه، موبایل.

dividers شکل Happy – اگر می‌خواهید یک dividers شکل منحصر به فرد را در یک تقسیم کننده شکل your به دست آورید، می‌توانید از HappyAddons شکل HappyAddons برای Elementor استفاده کنید. در ابتدا ۱۸ + dividers کاری جدید به دست خواهید آورد.

Tooltip شاد – شما می‌توانید tooltips را به هر عنصر وب سایت your خود با راهنمای آنی HappyAddons Elementor اضافه کنید. تصاویر، عکس‌های پس‌زمینه و عکس‌های پس‌زمینه را با کمک نرم‌افزار Happy Elementor Advance Happy کنید.

Elementor Heights – از هم اکنون شما می‌توانید با استفاده از دانش کدگذاری صفر، ارتفاعات برابر را با ستون‌های Elementor تنظیم کنید.

مقدمه متن – با این ویژگی متن متن، می‌توانید یک مرز خارجی را در اطراف هر کاراکتر از متن تان و یا خطوط عنوانی به آن اضافه کنید. شما می‌توانید تاثیر متن نیون، اثر تی‌تر Parallax، اثر تی‌تر ضربه‌ای و خیلی بیشتر را ایجاد کنید. همچنین می‌توانید این ویژگی را در تی‌تر پیش‌فرض Elementor Elementor اعمال کنید. در اینجا لیستی از widgets آورده شده‌است که در آن شما این گزینه طرح کلی متن را به دست خواهید آورد.
– تی‌تر Elementor
– صفحه عنوان صفحه Widget
– Elementor عنوان سایت Widget
– Elementor عنوان پست Widget
– Elementor عنوان محصول Widget
– Heading Animated Widget
– تی‌تر Gradient Widget

اینها برخی از الهامات طراحی برای شما هستند. Demo

Overlay – این پسوند به شما این امکان را می‌دهد که تصاویر، رنگ‌ها، و شمایل‌های پشت یک ویجت را اضافه کنید. شما می‌توانید overlay پس‌زمینه را به هر widget اضافه کنید.

شمایل‌های شاد – این کار به شما کمک می‌کند صفحه وب خود را با یک ارتش از شمایل‌های شاد خود تزئین کنید. برای اینکار باید ویجت را انتخاب کنید که شمایل‌های ملایم را پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر، کتابخانه قلم‌های سفارشی حاوی ۵۰۰ + شمایل‌های دیگر است.

مدیریت نظم ستون بر روی وضعیت: صفحه وب طراحی‌شده شما ممکن است شامل برخی ستون‌هایی باشد که ممکن است نیاز به ترتیب مجدد در نمای تلفن همراه داشته باشند. با استفاده از روش Elementor addons، شما می‌توانید ترتیب ستون را بازآرایی کنید.

مدیریت عرض ستون با اضافه کردن نقطه‌های – شما می‌توانید عرض ستون of خود را با درصد پارامترها در Elementor کنترل کنید. با این حال، گاهی شما باید عرض ستون را برای مطابقت با زیبایی‌شناسی طرح خود تنظیم کنید. The شاد به شما اجازه می‌دهد این کار را با راحتی انجام دهید.

همانندسازی – در هنگام طراحی با Elementor، ممکن است لازم باشد صفحات و یا پست‌ها را از یابنده of صفحه با استفاده از دکمه‌های (CMD / CTRL + E)کپی کنید. در کمال تعجب، شما می‌توانید صفحات و پست‌ها را به سرعت از یاب Elementor با استفاده از ویژگی شبیه‌سازی شاد کپی کنید.

کنترل‌های اصلی اندازه در دکمه Elementor در دکمه Widget – گاهی ممکن است نیاز باشد که به شکل دکمه‌ها کاملا مدور در Elementor ایجاد کنید. با این ویژگی آزاد شما می‌توانید این کار را با تنظیم یک اندازه ثابت انجام دهید، یعنی با مشخص کردن ارتفاع و عرض of widget دکمه Elementor.

لایه گرید – alignment مناسب عناصر صفحه خود را حفظ کنید. از انعطاف‌پذیری کامل در هنگام تنظیم رنگ، عرض و موقعیت چیدمان شبکه خود لذت ببرید.

wrapper پیوند – هیچ محدودیت در افزودن لینک به مناطق خاص وجود ندارد. از ویژگی پیوند wrapper برای اضافه کردن پیوندها به هر ستون، بخش یا هر مکان دیگری که می‌خواهید استفاده کنید.

افکت شناور – حالا شما می‌توانید انیمیشن‌های تکان‌دهنده را برای هر ویجت Elementor با استفاده از اثرات شناور خلق کنید. ترجمه، چرخش و یا Scale حد است!

نتایج شناور تغییرات الگوی امواج CSS:

اثرات شناور مورد استفاده برای تصویرسازی تاثیر فضایی:

تبدیل CSS – یک قطعه گم‌شده دیگر، یک افزایش بزرگ بر روی هسته مرکزی است که بصورت یکپارچه با هر ویجت عمل می‌کند. هم اکنون می‌توانید صفحات مختلف CSS مانند ترجمه، چرخش، مقیاس و انحراف را بدون هیچ محدودیتی اعمال کنید.

ارائه تمام ویژگی‌های منحصر به فرد، Features & Happy Pro

The addons Happy نه تنها با برخی ویژگی‌های ویژه ویژه بلکه با ویجت ویژه نیز آشنا هستند. ویژگی‌های حق بیمه ۱۰۰ درصد منحصر به فرد و منحصر به فرد و the widgets هستند که به شما کمک می‌کنند تا به شما کمک حرفه‌ای برای طراحی هر طراحی صفحه وب خود بدهند.

وارد کردن addons Pro Pro (چک کردن آنچه که در نسخه پرو Version (Happyaddons)خواهید داشت)

* Elementor widgets از addons شاد (طرفدار)* *

اگر شما هنوز به for بیشتر نیاز دارید، the زیر می‌توانید تشنگی خود را رفع کنید. بهترین قسمت این است که شما می‌توانید کد منبع طراحی را کپی و خمیر کنید تا مجبور نباشید هیچ طرحی را از ابتدا بسازید. بیایید جهان addons Happy Pro را کشف کنیم:

Slider پیشرفته – بی‌حوصله با sliders معمولی شما؟ اسلایدر advanced را برای Elementor امتحان کنید. اسلایدهای مسحور کننده در سایت‌های Elementor با استفاده از Slider پیشرفته ما ایجاد کنید.
منوی Mega شاد – با موارد منوی بزرگ در مقیاس بزرگ؟ منوی Mega شاد بهترین راه‌حل برای مشکلات شماست. شما می‌توانید menus mega، Adidas، پوما، Puma، Invision و غیره ایجاد کنید.
یک ویجت صفحه – HappyAddons – HappyAddons یک ویجت صفحه جهت‌یابی به شما کمک می‌کند تا یک صفحه nav برای سایت خود ایجاد کنید. این دستگاه دارای ۹ کنترل طراحی با قابلیت لغزش هموار است. شما می‌توانید هر نوع طراحی را در آن نشان دهید.
Unfold Widget – شما می‌توانید صفحه وب سایت خود را با HappyAddons Unfold Widget سازماندهی و ذخیره کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا محتوای تعاملی همراه با صفحات وب تمیز و تمیز ایجاد کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید محتویات را با صدای کلیک یا صدای موشی باز کنید.
محتوای کرباس غیر کرباس یا منوی کرکره‌ای Menu – HappyAddons از محتوای جهت‌یابی بوم به شما این امکان را می‌دهد که هر نوع محتویات بوم بوم یا منوی offcanvas را برای وب سایت Elementor ایجاد کنید.
فهرست امکانات – شما می‌توانید ویژگی‌های محصول خود را با استفاده از سبک‌های مختلف با استفاده از این ویجت به نمایش بگذارید. به عنوان یک پاداش، شما می‌توانید هر یک از طراحی از پیش تعریف‌شده را سفارشی سازی کنید.
جدول قیمت‌گذاری – این یکی از ویجت kind به شما این امکان را می‌دهد که هر نوع میز قیمت‌گذاری زیر نور خورشید را ایجاد کنید. به عنوان یک سورپرایز، شما می‌توانید از پس‌زمینه شیب، دکمه شکل بیضی، آیکون عالی قلم، رنگ پر کننده پس‌زمینه، ارتفاع‌های مختلف، و غیره استفاده کنید.
بازخورد کادر – این ویجت فوق‌العاده به شما کمک می‌کند پیام‌ها و متون مختلف را در زمان قبل و بعد از شناور بودن یک کاربر بر روی یک عنصر مشخص نشان دهید. همانند the دیگر، شما می‌توانید این کار را با تصویر پس‌زمینه، فاضلاب و هدایت فلش circular در هر دو طرف سفارشی کنید.
تی‌تر پیشرفته – با این ویجت مفید می‌توانید طرح‌های مد زیبایی برای متن خود ایجاد کنید. مثل سایر widgets، شما یک دسته از گزینه‌های سفارشی سازی رایگان برای بخش‌های مختلف متن به دست خواهید آورد.
۳- Box تصاویر خسته‌کننده با افزودن متون انیمیشن پویا با این ابزار کوچک زیرکانه زندگی می‌کنند. شما می‌توانید متن‌ها را با این ابزار درست بعد از معلق کردن یک کاربر، نمایش دهید.
اعضای تیم خود را با carousels زیبا حاضر کنید که شامل کلیدهای پروفایل اجتماعی، شمایل فلش، و customizability های بزرگ باشد.
تصویر Scrolling – با استفاده از این ویجت، می‌توانید محصولات یا خدمات خود را به گونه‌ای نشان دهید که به طور افقی یا عمودی حرکت می‌کند. شما همچنین می‌توانید یک گالری عکس خیره‌کننده با این ویجت عالی ایجاد کنید.
زبانه پیشرفته – این ویجت Elementor شما را قادر می‌سازد تا با ایجاد بخش‌های محتوای tabbed پیشرفته با استفاده از customizations کنترل‌شده، محتوای خود را نشان دهید. همچنین می‌توانید ویجت دیگری را در داخل زبانه استفاده کنید.
accordion پیشرفته – درست مانند ویجت Tab Advanced، اگر می‌خواهید با استفاده از یک افکت در جهت‌های مختلف، اطلاعات بیشتری را به کاربر خود ارایه دهید، این ویجت که باید به آن جا بروید.

Testimonial Carousel – این ویجت به شما کمک می‌کند تا توصیه‌های مشتریان خود را به نمایش بگذارید. شما هم چنین می‌توانید با استفاده از سبک‌های انعطاف‌پذیر مختلف، حرکات چرخ و فلک را کنترل کنید
لوگو، خلاقیت طرح شما را با این widget گردونه زیبا نشان می‌دهد و شرکا و محصولات خود را با استفاده از حرکت عمودی یا افقی نمایش می‌دهد.
متن انیمیشنی – این ویجت، بسیار مفید است که متن خود را از جمعیت با استفاده از انیمیشن‌های هوشمند متمایز کند. شما می‌توانید اثرات انیمیشن خنک با انواع مختلف سبک‌های انعطاف‌پذیر را سفارشی کنید.
جدول زمانی – به داستان خود در بهترین و باهوش‌ترین روش با استفاده از این ابزار پر زرق و برق بگویید. بازدیدکنندگان شما همه چیز در مورد تاریخچه محصول یا شرکت شما را از دید چشم یک پرنده درک خواهند کرد.
صفحه خوراک اینستاگرام – این ویجت به شما راه را هموار خواهد کرد تا به طور پویا عکس‌های زیبای اینستاگرام خود را به طور یکپارچه در صفحه وب سایت خود به شما نشان دهد. کاربران می‌توانند با عکس‌های شما تعامل داشته باشند و نظر بدهند.
ضامن پیشرفته – مانند ویجت accordion، این کار به شما این امکان را می‌دهد که یک کانتینر قابل جمع شدن را ایجاد کنید که کاربر را قادر می‌سازد تا نشان دهد و مواردی را که کاربر روی آن کلیک می‌کند را نشان دهد.
گروه فهرست – با این ویجت که فوق‌العاده مفید است، می‌توانید لیست‌های زیبایی را طراحی کنید. همچنین می‌توانید از سبک‌های پیشرفته برای دادن ظاهر آیتم‌های درست مانند آن که می‌خواهید استفاده کنید.
شمارش معکوس این ویجت به شما اجازه می‌دهد که ساعت شمارش معکوس را تنظیم کنید که می‌توانید از آن برای نشان دادن زمان راه‌اندازی وب سایت خود استفاده کنید و یا به مشتریان فشار وارد کنید تا یک اقدام خاص را به نمایش بگذارند.
کد منبع – در حین نوشتن مستندات و یا پست‌ها، شما می‌توانید از این ویجت برای نمایش ماهرانه کدها به بازدیدکنندگان خود استفاده کنید تا آن‌ها بتوانند آن‌ها را در هر جایی در اختیار خود قرار دهند.
باکس – هر چیزی را در یک راه پر منفعت با “ویجت box of” تبلیغ کنید. و واضح است که در رقابت پیش می‌رویم
نقطه داغ – یک ویجت بسته دیگر که می‌تواند به شما کمک کند تا تغییرات باورنکردنی در سبک‌ها ایجاد کنید
منوی پرایس – لیست منوی غذایی خود را با یا بدون قیمت در یک راه معقول و خلاقانه با این ویجت پر انعطاف‌پذیر نمایش دهید
ساعت کاری – این ویجت به شما کمک می‌کند ساعات کاری را به صورت جدولی نشان دهید. زمانی که کسب‌وکار شما باز یا بسته می‌شود مشتریان شما خواهند فهمید که کسب‌وکار شما باز یا بسته خواهد شد.
Data Exchange Chart داده‌های شما را به روش‌های مختلف در نظر بگیرید؛ هر کدام از آن‌ها انیمیشن و قابل ویرایش هستند.
دایره‌ای شکلی Doughnut Data Exchange Chart داده‌های شما را به روش‌های مختلف در نظر بگیرید؛ هر کدام از آن‌ها انیمیشن و قابل ویرایش هستند.
نمودار ناحیه قطبی – داده‌های شما را به روش‌های مختلف در نظر بگیرید؛ هر یک از آن‌ها انیمیشن و قابل ویرایش است.
Data Exchange Chart داده‌های شما را به روش‌های مختلف در نظر بگیرید؛ هر یک از آن‌ها انیمیشن و قابل ویرایش است.
خوراک فیس بوک – تغذیه صفحه فیس بوک را در وب سایت خود به شکلی متفاوت و خلاقانه از طریق happyaddons و elementor نشان دهید.
Carousel های تویی‌تر: با استفاده از شیوه‌های مختلف، متون، تصاویر و پیوندهای اجتماعی، تیم عالی خود را تزئین می‌کنند.
Breadcrumbs – breadcrumbs را به روش‌های مختلف در نظر بگیرید؛ هر یک از آن‌ها قابل ویرایش است.
ویدیوی چسبان – از حالا، می‌توانید با ویجت ویدئو چسبنده HappyAddons ویدیو ایجاد کنید. همچنین، شما گزینه‌های زیادی برای مدیریت ویدئو تان به روش پیشرفته دریافت خواهید کرد.
جدول داده پیشرفته – مدیریت داده‌های جدول شما با برگه گوگل، جدول Press، Import از CSV، پایگاه‌داده محلی.
پنجره‌های واشو برای گرفتن و جمع‌آوری اطلاعات مختلف از بازدیدکنندگان دوبار کلیک کنید.
لغزش تصویر – مقابله با دشواری‌ها در حین ارائه تصاویری طولانی مانند عکس‌های صفحه وب، عکس‌های پانوراما، و غیره. از این به بعد شما می‌توانید با استفاده از ویجت Scroll تصویر، تصاویر طولانی را نمایش دهید.
صفحه آرشیو blog را با ویجت Grid HappyAddons پست نمایید. این کار با پوست از پیش تعریف‌شده‌ای وجود دارد، بنابراین زمان کمتری را صرف طراحی صفحه وبلاگ خود می‌کنید.
پست Tiles – حالا شما می‌توانید بهترین پست‌های وبلاگ خود را به طور انحصاری با ویجت Tiles Post of نمایش دهید. این دستگاه با کاشی‌های از پیش از پیش تعیین‌شده برای رسیدن به ظاهر آراسته موجود است.
لیست پست هوشمند – آیا شما به دنبال یک فهرست پر زرق و برق با گزینه پررنگ کننده برای مقاله sticky تان هستید؟ ویجت فهرست پست هوشمند تمام سبک‌های مورد نظر شما را زیرکانه، مانند یک پست sticky، فهرست پست filterable، و چیزهای دیگر اداره خواهد کرد.
پس از آن، اکنون در پورتال‌های خبری یا سایت‌های وبلاگ نویسی دیگر قرار دارد تا توجه بازدیدکنندگان را جلب کند. حالا شما می‌توانید برای سایت خود یک “carousel پس” (carousel post)با “HappyAddons Post” (HappyAddons Post Carousel)ایجاد کنید.
فهرست نویسندگان – decently نویسندگان خلاق خود را با ویجت فهرست نویسندگان نمایش می‌دهند. این به شما کمک می‌کند تمام نویسندگان خود را در یک مکان نمایش دهید
شبکه محصول WooCommerce – آیا در حال تلاش برای نمایش محصولات خود در تراز مناسب شبکه در داخل WooCommerce هستید؟ از این به بعد شما می‌توانید محصولات خود را در یک نمای شبکه‌ای با HappyAddons Pro Grid Product Product نمایش دهید.
WooCommerce محصول Carousel – در مورد یک ویجت Carousel محصول کامل برای Elementor که توجه مشتریان شما را جلب می‌کند. سعی کنید Carousel Carousel Pro را برای این که این کار را انجام دهید، امتحان کنید
گرید دسته‌بندی محصول – گاهی شما باید گروه محصولات eCommerce خود را برای هدف قرار دادن یک ژانر خاص از بازدیدکنندگان به نمایش بگذارید. دسته‌بندی کلی محصول HappyAddons Our بهترین تناسب برای نمایش محصولات WooCommerce است.

عاقل

WooCommerce دسته‌بندی محصول – از حالا شما می‌توانید محصولات در carousels را براساس مقوله‌های خاص با کمک of Pro Pro Product Widget به نمایش بگذارید تا آن‌ها را more کند.
آیا شما به دنبال یک عنصر طراحی برای طراحی محصولات تک WooCommerce در طراحی‌های مختلف هستید؟ هیچ نگرانی وجود ندارد، “HappyAddons Single Product” (Widget WooCommerce)هدف مورد نظر شما را برآورده خواهد کرد. demos را اینجا بررسی کنید.
WooCommerce مینی موس – می‌خواهید تجربه مشتری فروشگاه eCommerce را افزایش دهید؟ از ویجت mini of استفاده کنید تا سرعت تبدیل شما را به سرعت بالا ببرد.
ویژگی‌های منحصر به فرد of خوشحالی که مراقب خود باشید

ویژگی‌های premium (PRO)از addons شاد واقعا باعث می‌شود که آن را از همه سایر Elementor که در حال حاضر در آن کار می‌کنند، خارج کند. شما در زیر درباره ویژگی‌های ممتاز بیمه در نسخه PRO از addons شاد صحبت خواهید کرد:

سازنده منوی شاد برای Elementor:

addons شاد یک builder بزرگ منو برای Elementor به ارمغان می‌آورد. با این سازنده MegaMenu می‌توانید menus بزرگ مانند dribble، Adidas، پوما، weDevs و more ایجاد کنید. ویجت Menu ما به شما کمک می‌کند هر نوع عنصری را به منوی بزرگ منوی خود نشان دهید. مانند شما می‌توانید پست‌ها، دسته‌ها، صفحات، آیتم‌های لیست، پیوندهای اجتماعی، شمایل منو و چیزهای دیگر را نشان دهید. نه تنها این کار بلکه یک بوم Elementor خالی برای طراحی آیتم‌های بزرگ منوی خود خواهید داشت.

چه چیز اضافی می‌توانید در سازنده منوی Mega of پیدا کنید؟

با این menu mega Happy، شما می‌توانید هر نوع منوها را ایجاد کنید.

منوی ناوبری ساده برای Elementor: شما می‌توانید یک منوی nav ساده برای سایت Elementor ایجاد کنید. شما می‌توانید آیتم‌های منوی WordPress Nav را نیز نشان داده و طراحی کنید.
شمایلی برای منوی غذا یا موارد megamenu: انعطاف‌پذیری برای اضافه کردن انواع مختلفی از شمایل‌ها به منوی غذا.
منوی منو برای منوی Mega یا منوها Simple ساده: یک نشان سفارشی برای آیتم‌های منوی megamenu یا منوی ساده ایجاد کنید.
منوها Mega: شما می‌توانید فهرست‌های پاسخ‌های همراه با تلفن همراه ایجاد کنید چون گزینه‌های مختلف سبک برای موبایل و تبلت ها دارد.

می‌خواهید یاد بگیرید چگونه MegaMenu را برای Elementor ایجاد کنید؟ به این برنامه آموزشی مفصل برای ایجاد فهرست‌های بزرگ در داخل Elementor نگاه کنید،

چسباندن نسخه‌برداری از دامنه – چسباندن: اعمال همان طراحی به چندین Domains با تک کلیک

اگر شما صفحات وب متفاوتی را با WordPress ایجاد می‌کنید، اغلب سعی خواهید کرد از همان عناصر صفحه وب به صفحات دیگر بارها و بارها استفاده کنید.

برای پرداختن به این موضوع، سازنده صفحه Elementor با یک کپی رایگان و یک ویژگی عناصر خمیر برای یک حوزه منفرد می‌آید. اما مشکل این است که شما نمی‌توانید یک عنصر را به حوزه‌های دیگر کپی و خمیر کنید.

این جایی است که لطف و لطف فرخنده پی به نجات می‌رسد! با این ابزار می‌توانید هر عنصر (برای مثال، دکمه‌ها، میله کش، carousel، accordion و غیره)را از یک دامنه به دامنه دیگر کپی کنید. عالی است، درست است؟

 

Preset: زمان و تلاش خود را با استفاده از امکانات Preset ذخیره کنید.

اگر سعی کنید وب سایت خود را از صفر درست کنید و یک ظاهر حرفه‌ای به آن بدهید، زمان و تلاش زیادی طول خواهد کشید.

برای مقابله با این دردسر، بهترین گزینه برای بازی شاد این است که بازی کنید! بسیار شبیه به نام آن، به شما اجازه می‌دهد طراحی‌های قبل از ساخت را برای ایجاد یک صفحه وب سریع‌تر و بدون فدا کردن کیفیت انتخاب کنید. در حال حاضر ۴۰۰ + طرح از پیش تنظیم‌شده موجود در addons شاد وجود دارد.

 

بخش نامحدود: از بخش نامحدود Nesting استفاده کنید تا فراتر از حد محدود بروید

با Elementor، شما می‌توانید بخش‌هایی برای ایجاد فضا برای عناصر ایجاد کنید. ما احساس خوشحالی می‌کنیم که بگوییم با انتگرال دادن the add، می‌توانید بخش‌های بی نهایتی را در یک بخش ایجاد کنید.

و طبق معمول، شما می‌توانید به تعداد زیادی که می‌خواهید وارد این بخش‌ها شوید.

 

نسخه‌برداری از طرح‌های نمایشی: کپی از طرح‌های نمایشی برای انجام درست کار!

گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید همان طرحی را که در صفحه نمایش ما می‌بینید را شبیه‌سازی کنید. به طور شگفت‌انگیز، با گزینه کپی زنده، شما می‌توانید این کار را در اختیار خود انجام دهید.

این روشی است که به شما اجازه می‌دهد از کد طرح آزمایشی از سایت آزمایشی کپی کنید و به شما اجازه می‌دهد که از آن مستقیما روی صفحه ویرایش Elementor استفاده کنید.

بر خلاف یک الگوی تم، استفاده از طرح‌های آزمایشی هیچ فشاری بر روی کارگزار رسانه‌های شما نخواهد گذاشت که یک اجبار است – باید به بار کردن صفحه سریع‌تر کمک کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها