٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس پرداخت ماهیانه فروشگاه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پرداخت‌ها ساده شد، بدون هیچ هزینه ماهانه‌ای که منحصرا برای فروشگاه‌های WooCommerce طراحی شده‌بود. securely کارت‌های اعتباری و کارت‌های اعتباری اصلی را می‌پذیرند و به مشتریان اجازه می‌دهند بدون ترک مغازه WooCommerce مستقیما به شما پول پرداخت کنند. نمایش و…

محمد یوسفی

2 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پرداخت‌ها ساده شد، بدون هیچ هزینه ماهانه‌ای که منحصرا برای فروشگاه‌های WooCommerce طراحی شده‌بود.

securely کارت‌های اعتباری و کارت‌های اعتباری اصلی را می‌پذیرند و به مشتریان اجازه می‌دهند بدون ترک مغازه WooCommerce مستقیما به شما پول پرداخت کنند. نمایش و مدیریت تراکنش ها را از یک محل مناسب – WordPress را مدیریت کنید.

پرداخت‌ها را ببینید، جریان نقدی را در حساب بانکی خود پی‌گیری کنید، refunds را مدیریت کنید، و بدون دردسر برای وارد کردن یک پردازشگر پرداخت جداگانه، بر سر اختلافات بمانید.

مدیریت تراکنش ها را از راحتی فروشگاه خود مدیریت کنید

خصوصیاتی که قبلا فقط در وب سایت تامین‌کننده payment موجود هستند، اکنون بخشی از داشبورد payments integrated هستند. این به شما این امکان را می‌دهد که

جزئیات پرداخت‌ها، باز پرداخت و معاملات دیگر را مشاهده کنید.
نمایش و پاسخ به مشاجرات و chargebacks.
رسوبات شیار را به حساب بانکی یا کارت اعتباری واریز کنید.

هرچه می‌خواهی بدهی.

پرداخت‌ها برای نصب، بدون هیچ هزینه راه‌اندازی یا هزینه ماهانه آزاد است. هزینه پرداخت به صورت ماهیانه با ۹ / ۹ درصد و ۰.۳۰ دلار برای هر تراکنش برای کارت‌های صادر شده آمریکا آغاز می‌شود. بیشتر در مورد هزینه‌های تراکنش بخوانید.

پشتیبانی شده توسط تیم WooCommerce

تیم پشتیبانی جهانی ما برای پاسخ به سوالاتی که ممکن است در مورد نصب، نصب، یا استفاده از آن داشته باشید، در دسترس است. برای کمک، یک بلیط برای WooCommerce.com باز کنید.

آغاز به کار
الزامات
WordPress ۵.۶ یا جدیدتر است.
WooCommerce ۵.۵ یا جدیدتر.
نسخه PHP ۷ یا جدیدتر. PHP ۷.۲ یا جدیدتر توصیه می‌شود.
حالا امتحان کن.

برای تلاش برای پرداخت WooCommerce در مغازه تان، به سادگی آن را نصب کرده و از the پیروی کنید.

Payments WooCommerce برای بلوک Checkout از بلاک WooCommerce پشتیبانی تجربی دارد. لطفا بخش FAQ را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها