٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس سیستم مدیریت محتوای غیر شخصی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]برچسب سفید متصل شونده CMS برای توسعه دهندگان است که می‌خواهند به مشتریان خود یک سیستم مدیریت محتوای غیر شخصی و کم‌تر گیج‌کننده بدهند. برای یک نمای کلی از تغییرات نسخه ۲ متصل شونده لطفا از وب سایت Manuals کاربر…

محمد یوسفی

3 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]برچسب سفید متصل شونده CMS برای توسعه دهندگان است که می‌خواهند به مشتریان خود یک سیستم مدیریت محتوای غیر شخصی و کم‌تر گیج‌کننده بدهند.

برای یک نمای کلی از تغییرات نسخه ۲ متصل شونده لطفا از وب سایت Manuals کاربر ویدئو بازدید کنید.

مشخصات
سفارشی‌سازی صفحه ورود به سیستم
نام تجاری خود را به سرصفحه و پاصفحه اضافه کنید
سفارشی‌سازی داشبورد
Control که منوها برای مشتری شما ظاهر می‌شوند
راه‌اندازی یک داشبورد سفارشی را می توان در عرض چند ثانیه با استفاده از برچسب سفید CMS انجام داد.
سفارشی‌سازی صفحه ورود به سیستم

clients را با صفحه ورود به سیستم علامت‌گذاری کنید. اگر می‌خواهید یک تصویر پس‌زمینه اضافه کنید و حتی CSS را کنترل کنید. برگشتن به انتهای عقبی WordPress این احساس را به مشتری می‌دهد که این وب سایت آن‌ها است، نه یک وب سایت عمومی.

نام تجاری خود را به سرصفحه و پاصفحه اضافه کنید

با اضافه کردن نام تجاری خود به بار مدیریتی، منو یا پاصفحه در بالای ذهن خود با مشتری خود بمانید.

سفارشی‌سازی داشبورد

آیا خسته هستید که به clients بگویید همه چیز را در داشبورد نادیده بگیرند، اما پس از آن هنوز سوالاتی را دریافت می‌کنند زیرا آن‌ها گیج شده یا چیزی را شکسته‌است؟

با برچسب سفید CMS می‌توانید همه چیز را از داشبورد مشخص کنید و در پانل داشبورد خود اضافه کنید. شما حتی می‌توانید غذای RSS خودتان را اضافه کنید، بنابراین مشتریان تان را می‌توانید با کاری که در کسب‌وکار خود انجام می‌دهید، حفظ کنید. که بیشتر به مشتری شما مربوط است تا زمانی که WordPress تنها از کجا و در چه زمانی است.

داشبورد مورد استقبال خود را اضافه کنید و حالا می‌توانید از یک قالب سازنده Elementor استفاده کنید تا زیبا به نظر برسد.

کنترل با منوها برای مشتری شما پدیدار می‌شود

ما یک ویژگی جدید به نام برچسب سفید برچسب CMS را ایجاد کرده‌ایم که به شما این امکان را می‌دهد که منوها را برای کاربران دیگر مخفی کنید. راه‌اندازی ساده است و به مشتریان امکان دسترسی به برخی از محدودیت‌ها را می‌دهد که آن‌ها را برای آن‌ها سخت‌تر می‌سازد تا از طریق تنظیمات عبور کنند و سایت را خراب کنند.

برپاسازی یک سایت در ثانیه با استفاده از جادوگر

تنظیم یک داشبورد سفارشی آسان و با استفاده از برچسب سفید CMS Wizard استفاده می‌شود. با چند کلیک، می‌توانید نام تجاری خود و جزئیات مشتری خود را اضافه و در عرض چند ثانیه اجرا کنید.

چیزهای زیادی وجود دارند که شما می‌توانید با برچسب سفید CMS انجام دهید، اما می‌خواهیم تجربه ساده باشد. جادوگر به شما اجازه می‌دهد تا یک داشبورد مرتب و سفارشی را بدون نیاز به scroll از تمام گزینه‌هایی که برای شما موجود هستند را تنظیم کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها