٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس HubSpot با امکانات متعدد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]THE POWERFUL EASY برای استفاده از مدیریت خطر (CRM)، بازاریابی EMAIL، LIVE CHAT، FORMS & ANALYTICS plugin HubSpot به شما این امکان را می‌دهد که کسب‌وکار خود را بهتر کنید. این کار به تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان، پرورش آن‌ها به…

محمد یوسفی

3 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]THE POWERFUL EASY برای استفاده از مدیریت خطر (CRM)، بازاریابی EMAIL، LIVE CHAT، FORMS & ANALYTICS plugin

HubSpot به شما این امکان را می‌دهد که کسب‌وکار خود را بهتر کنید. این کار به تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان، پرورش آن‌ها به مشتریان و اندازه‌گیری رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کند.

با متصل شونده رایگان HubSpot می‌توانید به راحتی

Engage با گپ زنده و chatbots، و تبدیل مشتری‌های احتمالی به اشکال & popups.
یک خبرنامه های ایمیلی زیبا، پاسخگو در داخل WordPress را ایجاد کرده، و مشتریان خود را با فعالیت‌های اتوماسیون بازاریابی پرورش دهید.
کل پایگاه‌داده تماس خود را با مشتری آزاد HubSpot مدیریت کنید، و تماس‌های گروهی را با یک سازنده لیست در لیست مدیریت کنید.
رشد کسب‌وکار خود را با استفاده از dashboards تجزیه و تحلیل آسان اندازه‌گیری کنید.

چه چیزی در متصل شونده رایگان WordPress وجود دارد

مدیریت ارتباط با مدیریت ارتباط با مدیریت ارتباط با مشتری

فرم‌های وب سایت شما به طور خودکار با HubSpot CRM همگام خواهند شد، بنابراین به راحتی می‌توانید تماس‌های خود را مدیریت کنید، آن‌ها را در لیست قرار دهید، و هر تعامل آن‌ها را با وب سایت خود ببینید. این متصل شونده باعث می‌شود & هر رکورد تماس را با یک جدول زمانی منسجم از دیدگاه‌های صفحه تماس، گفتگوهای روزانه گپ، ارائه متن، و چیزهای دیگر به روز رسانی کند.

EMAIL بازاریابی & & AUTOMATION

خبرنامه های زیبا و پاسخگو را ایجاد کنید تا به پایگاه‌داده تماس تان با استفاده آسان HubSpot ارسال، کشیدن و حذف سازنده ایمیل ارسال کنید. یک اتوماسیون پست الکترونیکی را هر زمانی که کسی یک فرم را پر کند و یا با گپ live & chatbots درگیر شود، بفرستید.

نمی‌خواهید خودتان ایمیل‌های خود را طراحی کنید؟ HubSpot با قالب‌های ایمیل ۲۰ + طراحی شده‌است، بنابراین تمام کاری که باید انجام دهید این است که محتوای خود را اضافه کرده و ارسال کنید.

با نرم‌افزار بازاریابی ایمیلی HubSpot، شما قادر به شخصی کردن پیام‌رسانی خود و شروع محتوی خود برای هر یک از subscribers هستید. علاوه بر این، با تست A / B و ردیابی ایمیل، شما می‌توانید یک قدم جلوتر بروید و نرخ باز و نرخ کلیک هر کمپین را بهبود بخشید.

تمام ایمیل‌ها به طور خودکار در نرم‌افزار مدیریت ارتباط مشتری (CRM)وارد می‌شوند و شامل گزارش برای باز کردن و کلیک کردن هستند تا بتوانید تعامل هر ایمیل را اندازه بگیرید.

فرم &

فرم‌های زیبا و پنجره‌های واشو در وب سایت خود را در عرض چند دقیقه با استفاده از نیروی پسا و رها کردن شهودی در وب سایت خود ایجاد کنید. صفحاتی را انتخاب کنید که می‌خواهید popups شما با فیلتر کردن پیشرفته HubSpot بر روی رفتار بازدیدکنندگان شما نمایش داده شوند.

به جای استفاده از اشکال موجود و متصل شونده واشو این هم خوبه! HubSpot با اغلب سازندگان خود WordPress را ادغام می‌کند، سازندگان را شکل می‌دهد، و سازندگان واشو را از جعبه بیرون می‌کند بنابراین نیازی نیست نگران یک چیز باشید

HubSpot یک سازنده فرم پویا است و می‌تواند برای ایجاد تقریبا هر نوع فرم – مانند یک اعلان واشو، فرم منطق مشروط، فرم رضایت‌نامه، فرم رضایت‌نامه، فرم رضایت‌نامه، شکل signup، فرم درجه‌بندی ستاره، قالب‌های چسبنده، فرم رضایت‌نامه، فرم رضایت‌نامه، شکل برگه، و بیشتر!

LIVE CHAT & CHATBOTS

گپ زنده رایگان را به وب سایت خود اضافه کنید و به راحتی می‌توانید به بازدیدکنندگان سایت خود کمک کنید. ۲۴ / ۷ chatbots را به وب سایت خود اضافه کنید تا به خودکار گرفتن رهبری، تولید سرب، مدیریت هدایت و ارائه پشتیبانی زنده کمک کنید. اکنون شما می‌توانید به بازدیدکنندگان خود در هنگام خواب کمک کنید – قدرت WordPress صحبت می‌کند! !

 

ساخته‌شده – در ANALYTICS & dashboards

استفاده از تجزیه و تحلیل بازاریابی (تجزیه و تحلیل ایمیل، تجزیه و تحلیل ترافیک و تجزیه و تحلیل وب)درک این مساله را آسان می‌کند که کدام اقدامات بازاریابی و فروش بیش‌ترین موفقیت را دارند … و آن‌هایی که نیاز دارید آن‌ها را تعمیر کنند. به سرعت ببینید اشکال شما، popups، چت، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی ایمیلی و پی‌گیری فروش به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کنند.

چرا تجزیه و تحلیل از یک app دیگر زمانی که شما می‌توانید در تجزیه و تحلیل WordPress را ایجاد کنید، چیست؟ با HubSpot می‌توانید دید یکپارچه از عملکرد سایت خود را در یک dashboard تجزیه و تحلیل آسان ببینید – همه بدون رها کردن WordPress. Dashboards قابل تنظیم هستند، بنابراین شما می‌توانید مرتبط‌ترین اطلاعات را برای تصمیم‌گیری‌های مربوط به داده برای کسب‌وکار منحصر به فرد خود ایجاد کنید.

افرادی که در مورد HUBSPOT – CRM، بازاریابی EMAIL، و CHAT زندگی می‌کنند، فرم & ANALYTICS را تشکیل می‌دهند؟

” یک فاکتور مهم در کمک به ما در مقیاس WP buffs به ۱ میلیون دلار درآمد بود. متصل شونده آن‌ها و فروش CRM باعث شد که فرآیند فروش ما بسیار حرفه‌ای شود و ما را به طور کامل سازماندهی کرد، زیرا ما از ۱ فروشنده به ۴ رشد کردیم. علاوه بر این، the گزارش دهی به من اجازه می‌دهند تا بدانم در کجا بازی فروش قوی است و ما هنوز می‌توانیم با چند کلیک روی آن پیشرفت کنیم. نیازی به گفتن نیست که من همه در on هستم ” – جو هاوارد، مدیر عامل موسس شرکت WP buffs

” HubSpot متخصصان را فراتر از تجزیه و تحلیل وب ناشناخته که از گوگل تجزیه و تحلیل می‌کنند، آموزش می‌دهد. در عوض، آن به کاربران انفرادی محدود می‌شود ” – مایکل Shoup، موسس / مدیر عامل، ۱۲ شرکت بازاریابی

” به طور چشمگیری زمانی که صرف بازاریابی می‌کنم را کاهش می‌دهد. ما عادت داشتیم تن زمان را به تعداد کمی به تعداد لینک‌های ورودی اختصاص دهیم، اما این اعداد با کم‌ترین تلاش از بین رفته‌اند ” – برایان Ruhlmann، مدیر فروش & بازاریابی، AdmitHub

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها