٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس Customizer برای وارد کردن و صادر کردن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Customizer صادرات / واردات متصل شونده Customizer / Import به شما این امکان را می‌دهد که تنظیمات WordPress را از طریق رابط customizer به طور مستقیم وارد کنید یا وارد کنید! اگر تم شما استفاده از WordPress را برای تنظیمات…

محمد یوسفی

3 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Customizer صادرات / واردات

متصل شونده Customizer / Import به شما این امکان را می‌دهد که تنظیمات WordPress را از طریق رابط customizer به طور مستقیم وارد کنید یا وارد کنید! اگر تم شما استفاده از WordPress را برای تنظیمات خود استفاده کند، این متصل شونده برای شما مناسب است!

لطفا برای اطلاعات بیشتر درباره متصل شونده Customizer / Import Customizer به وبلاگ ما مراجعه کنید.

نوین! گزینه‌های صدور

متصل شونده Customizer / Import Customizer قبلا فقط گزینه‌های صادر شده را به عنوان تم mods با استفاده از تابع get تم [ mods ] ذخیره کرد، اما این دیگر چیزی نیست! متصل شونده Customizer / Import Customizer اکنون تنظیماتی را به عنوان گزینه ذخیره می‌کند!

چگونه کار می‌کند

صدور تنظیمات customizer آسان است. روی دکمه صادرات از داخل customizer کلیک کنید و فایل به طور خودکار بارگیری را با تنظیمات خود آغاز می‌کند. پرونده‌های صادرات بعد از تم نامگذاری می‌شوند و تنها می‌توانند برای وارد کردن تنظیمات تم یا موضوع کودک از آن استفاده شوند. فایل‌های Export حاوی یک dump serialized بازیابی شده با استفاده از تابع get تم یا تنظیمات customizer ذخیره شده به عنوان گزینه‌ها هستند.

وارد کردن تنظیمات customizer به سادگی ساده است. پرونده صادراتی که می‌خواهید وارد کنید انتخاب کنید، انتخاب کنید که آیا می‌خواهید تصاویر را دانلود و وارد کنید (شبیه وارد کردن پست‌ها)، و در نهایت روی دکمه import کلیک کنید. هنگامی که تنظیمات شما وارد شد، صفحه تازه ساز خواهد شد و طرح جدید شما نمایش داده خواهد شد.

صادر کردن گزینه‌های سفارشی

سازندگان همچنین می‌توانند گزینه‌های دلخواهی داشته باشند که بخشی از the صادر شده با استفاده از فیلتر کلید گزینه cei _ export نیستند. این گزینه‌ها را می توان با افزودن کلید گزینه شما به آرایه گزینه‌ای که در زیر به آن‌ها صادر خواهد شد، صادر و وارد کرد

 

function my_export_option_keys( $keys ) {
    $keys[] = 'my_option_key';
    $keys[] = 'another_option_key';
    return $keys;
}

add_filter( 'cei_export_option_keys', 'my_export_option_keys' );

مسائل شناخته‌شده

این متصل شونده در حال حاضر تنها برای تم‌های فعال کار می‌کند، نه themes که با یک متصل شونده تم آزمایش تم یا پیش‌نمایش تم customizer جدید مطابقت دارند.

در این کار سهیم باشید!

ما دوست داریم بازخورد شما را در مورد این که چگونه می توان متصل شونده Customizer / Import، را بهبود بخشید، یا با این حال، ببینید که توسعه دهندگان موضوع به طور فعال مشارکت می‌کنند! تردید نکنید که به ما اجازه دهید بدانیم آیا شما به مشارکت در این کار علاقه‌مند هستید یا خیر.

متصل شونده Customizer / Import Customizer توسط افراد خوب در سازنده Beaver به شما آورده می‌شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها