٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس رنگ زیبا، تصویر و دکمه‌ها برای ویژگی‌های محصول WooCommerce

رنگ زیبا، تصویر و دکمه‌ها برای ویژگی‌های محصول ووکامرس چگونه امکان نصب تنوع محصول برای محصولات متغیر ووکامرس را نصب کنیم سویچ تنوع محصول برای استفاده از متصل شونده محصول ووکامرس به آسانی استفاده می‌شود. این روش یک تجربه زیبایی‌شناختی…

محمد یوسفی

4 فوریه 2022

رنگ زیبا، تصویر و دکمه‌ها برای ویژگی‌های محصول ووکامرس

چگونه امکان نصب تنوع محصول برای محصولات متغیر ووکامرس را نصب کنیم

سویچ تنوع محصول برای استفاده از متصل شونده محصول ووکامرس به آسانی استفاده می‌شود. این روش یک تجربه زیبایی‌شناختی و حرفه‌ای برای انتخاب ویژگی‌ها برای محصولات مختلف ارائه می‌دهد. تغییر محصول، گزینه‌های انتخابی را به تصاویر رادیویی، رنگ‌ها و برچسب انتخاب می‌کند. این به این معنی است که با کمک این رنگ ووکامرس قدرتمند و یا تغییر تصویر متصل شونده تصویر، می‌توانید موارد تغییر محصول در تصاویر، رنگ‌ها و برچسب را نشان دهید. بنابراین، شما می‌توانید از حوزه‌های مشخصه” product dropdown “خداحافظی کنید.

تنوع سرنخ برای ووکامرس نه تنها رنگ، تصویر و مشخصه‌های برچسب را در یک محصول ووکامرس عرضه می‌کند. همچنین به آن‌ها در دید سریع محصول کمک می‌کند. اگر از تم های ووکامرس مانند” Flatsome” استفاده می‌کنید که با گزینه نمایش سریع پیش‌فرض همراه است، شما نیاز ندارید تا رنگ و تصویر را برای ویژگی‌های محصول متغیر به طور جداگانه بررسی کنید.

در متصل شونده نمایش قلم متصل شونده بدون ویژگی، علاوه بر ایجاد اندازه، برند، تصویر، رنگ، و تغییر برچسب، شما می‌توانید سبک شیپ شکل و دایره را کنترل کنید. در بالای آن، به شما اجازه می‌دهد که نکات ابزار زیبا را روی نمونه ورژن شناور نگه دارید. براساس requirement که شما قادر به  غیرفعال کردن هوا از تنظیمات هستید. برای به حداکثر رساندن و شخصی کردن فرآیند توسعه خود، ویژگی‌های محصول یک گزینه برای غیرفعال کردن متصل شونده پیش‌فرض” stylesheet” به دست می‌آید، به طوری که شما شخصا می‌توانید CSS را بنویسید.

ویژگی کلید با تغییر” swatches” برای متصل شونده ووکامرس می‌آید.

تبدیل خودکار همه ورژن به دکمه سویچ به صورت خودکار انجام می گیرد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها