٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس عیب یابی و سلامت سایت

این متصل شونده تعدادی چک را بر روی نصب وردپرس شما برای تشخیص خطاهای پیکربندی معمول و مسائل شناخته‌شده انجام خواهد داد، و همچنین اجازه متصل کردن متصل شونده‌ها و تم‌ها به منظور اضافه کردن چک‌های خود را می‌دهد. بخش…

محمد یوسفی

4 فوریه 2022

این متصل شونده تعدادی چک را بر روی نصب وردپرس شما برای تشخیص خطاهای پیکربندی معمول و مسائل شناخته‌شده انجام خواهد داد، و همچنین اجازه متصل کردن متصل شونده‌ها و تم‌ها به منظور اضافه کردن چک‌های خود را می‌دهد.

بخش اشکال‌زدایی که به شما اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به پیکربندی وردپرس و سرور را جمع‌آوری کنید، به راحتی می‌توانید با نمایندگان پشتیبان برای تم‌ها، متصل شونده‌ها و یا در فروم های پشتیبانی سایت وردپرس رسمی به اشتراک بگذارید.

عیب‌یابی به شما این امکان را می‌دهد که یک نشست پاک وردپرس را داشته باشید، که در آن همه متصل شونده‌ها غیرفعال هستند، و یک تم پیش‌فرض استفاده می‌شود، اما تنها برای کاربر شما تا زمانی که آن را غیرفعال کنید یا وارد شوید.

بخش ابزارها به شما اجازه می‌دهد تا چک کنید که فایل‌های وردپرس دستکاری نشده باشند، و اگر متصل شونده‌های شما با هر نسخه PHP در آینده سازگار باشد.

برای مثال گسترده تری از نحوه استفاده موثر از متصل شونده اداره سلامت، صفحه راهنمای تیم پشتیبانی سایت وردپرس در مورد این متصل شونده را چک کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها