٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس ترجمه خودکار

ترجمه وردپرس با پلاگین مترجم از سرویس ترجمه خودکار گوگل برای ترجمه سایت وردپرس با استفاده از گوگل استفاده می‌کند و آن را چند زبانه می‌سازد. با ۱۰۳ زبان در دسترس، سایت شما برای بیش از ۹۹ % کاربران اینترنت…

محمد یوسفی

4 فوریه 2022

ترجمه وردپرس با پلاگین مترجم از سرویس ترجمه خودکار گوگل برای ترجمه سایت وردپرس با استفاده از گوگل استفاده می‌کند و آن را چند زبانه می‌سازد. با ۱۰۳ زبان در دسترس، سایت شما برای بیش از ۹۹ % کاربران اینترنت در دسترس خواهد بود. نسخه‌های پرداخت‌شده ما به طور کامل سئو هستند که ترافیک و فروش بین‌المللی شما را افزایش می‌دهد. این پلاگین ترجمه یک راه‌حل چند زبانه است که وردپرس را با ترکیبی از ترجمه خودکار و انسانی ترکیب می‌کند تا پول پس‌انداز کند و اجرای آن آسان باشد.

مترجم یک سرویس ترجمه وب سایت پیشرو از سال ۲۰۰۸ است که موانع زبانی را دور می‌زند.

در مقایسه با دیگر متصل شونده‌های ترجمه برای وردپرس ، از رویکرد مبتنی بر ابر استفاده می‌کنیم که وب سایت شما را کند نمی‌کند. علاوه بر آن، ما می‌توانیم ویژگی‌های سئو را براساس حوزه‌های فرعی با گزینه‌های پرداخت مان ارائه کنیم، که می‌تواند باعث شود وب سایت شما در موتورهای جستجو به زبانه‌ای مختلف ظاهر شود که ترافیک و فروش بین‌المللی شما را افزایش می‌دهد. در نسخه‌های پرداخت‌شده ما تعداد کلمات یا تعداد بیشتر ترجمه‌شده را محدود نمی‌کنیم. شما علاوه بر این به ترجمه خودکار هم پول نمی‌دهید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها