٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس سفارشی‌سازی، هم‌کاری به وسیله گوتنبرگ

“گوتنبرگ” یک اسم رمز برای یک پارادایم جدید برای ایجاد با وردپرس است، که هدف این است که کل تجربه انتشار را به همان اندازه که گوتنبرگ به چاپ رساند، دگرگون کند. این پروژه یک فرآیند چهار مرحله‌ای را دنبال…

محمد یوسفی

4 فوریه 2022

“گوتنبرگ” یک اسم رمز برای یک پارادایم جدید برای ایجاد با وردپرس است، که هدف این است که کل تجربه انتشار را به همان اندازه که گوتنبرگ به چاپ رساند، دگرگون کند. این پروژه یک فرآیند چهار مرحله‌ای را دنبال می‌کند که بخش‌های عمده‌ای از وردپرس، سفارشی‌سازی، هم‌کاری، و چند زبانه را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

ویرایشگر بلوک یک رویکرد پیمانه‌ای را برای همه بخش‌های سایت شما معرفی می‌کند: هر قطعه از محتوا در ویرایشگر، از یک پاراگراف به یک گالری عکس گرفته تا یک تیتر، بلوک خودش است. و درست مانند بلوک‌های فیزیکی، وردپرس را می توان اضافه و مرتب کرد، و به کاربران وردپرس اجازه داد تا محتوای غنی رسانه‌ها را در یک روش شهودی بصری ایجاد کنند – و بدون کار – اطراف مانند  HTML را سفارشی کرد.

اولین ویرایشگر بلوک در دسامبر ۲۰۱۸ در دسترس قرار گرفت. ما همیشه در زمینه اصلاح تجربه، ایجاد بلوک‌های بهتر و فراهم کردن زمینه برای مراحل آینده کار سخت تلاش می‌کنیم. هر رهایی وردپرس آماده است تا با ویژگی‌های پایدار نسخه‌های متعددی از گوتنبرگ، همراه شود، بنابراین نیازی نیست از این متصل شونده برای بهره‌مند شدن از کار انجام‌شده در اینجا استفاده کنید. با این حال، اگر شما ماجرا جو و زرنگ هستید، متصل شونده گوتنبرگ، آخرین و بهترین را به شما می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید در تست ویژگی‌های لبه خونریزی، شروع به بازی با بلوک‌ها، و شاید الهام گرفتن از ساخت خودتان، به ما ملحق شوید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها