٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس مهاجرت داده ها

“WP Migrate DB” یک پلاگین مهاجرت وردپرس است که صادرات و انتقال پایگاه‌داده شما را آسان، سریع و ساده می‌سازد. هر مهاجرت به شکل یک فرآیند سه مرحله‌ای به راحتی شکل می‌گیرد. 1)پیدا کردن و جایگزین کردن اطلاعاتی که به…

محمد یوسفی

4 فوریه 2022

“WP Migrate DB” یک پلاگین مهاجرت وردپرس است که صادرات و انتقال پایگاه‌داده شما را آسان، سریع و ساده می‌سازد.

هر مهاجرت به شکل یک فرآیند سه مرحله‌ای به راحتی شکل می‌گیرد.

1)پیدا کردن و جایگزین کردن اطلاعاتی که به طور مستقیم در داخل واسط” WP Migrate DB ” که می‌خواهید آنها را  صادر کنید.
2)وارد کردن پایگاه‌داده جدید خود با استفاده از ابزاری مانند ” phpMyAdmin”ساده است، درست است؟ ما معتقدیم که مهاجرت پایگاه‌داده وردپرس نباید بیش از حد فنی و مبهم باشد. در عوض، “WP Migrate DB” با تنها هدف ایجاد مهاجرت سایت وردپرس ایجاد شد.

“WP Migrate DB” به طور کامل از داده‌ها و آرایه‌های سریالی پشتیبانی می‌کند و می‌تواند محتوای درون آرایه‌های سریالی را پیدا و جایگزین کند. این برای شما چه معنایی دارد؟ این به این معنی است که مهاجرت به پایگاه‌داده شما بسیار آسان‌تر است، و هیچ خطر فساد در داده‌ها وجود ندارد.

“WP Migrate DB” با تجزیه و تحلیل داده‌ها و عبور از آن، شناسایی رشته‌ها و اجرای یک جست و جو برای جایگزینی آن‌ها، داده‌های سریالی را کنترل می‌کند. زمانی که همه داده‌ها از بین رفته‌است، دوباره آن را باز می‌کند و آن را به پایگاه‌داده باز می‌گرداند.

شما همچنین می‌توانید در محل پیدا کنید و جایگزین کنید، که به شما اجازه می‌دهد در پایگاه‌داده فعلی (بدون مهاجرت)آن را پیدا کرده و جایگزین کنید.

از زمان راه‌اندازی اولین نسخه با بیش از ۳۰۰.۰۰۰ سهم فعال، و صدها بررسی در مورد سایت وردپرس تاثیر زیادی ایجاد کردیم. “WP Migrate DB” ، به نظر ما، بهترین متصل شونده به مهاجرت وردپرس است. با این حال، تنها صحبت ما را در نظر نگیرید:

” WP Migrate DB pro” ممکن است شگفت‌انگیزترین چیزی باشد که در یک زمان واقعا طولانی در دنیای وردپرس رخ داده‌است .

پی پین ویلیامسون، توسعه “sandhills”.

امروزه، من از “WP Migrate DB” برای انتقال راحت که در آن مهاجرت را از dev – to – and – from – Tom – Senior – Senior – Senior – Senior ارایه می‌دهد، ادامه می‌دهم.چگونه تا به حال بدون “WP Migrate DB” و نسخه پرو چطور زنده ماندم؟

 # برنده  جنی Beaumont  مدیر ارشد پروژه, انسان.

 

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها