٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس ایجاد فهرست یا جدول متنی برای متن های طولانی

یک متصل شونده قدرتمند برای کاربر که به طور خودکار یک فهرست یا جدول ویژه متن (TOC) برای صفحات طولانی (و انواع پست سفارشی)ایجاد می‌کند. این متصل شونده بیش از یک میز متصل شونده به محتویات این متصل شونده می‌تواند…

محمد یوسفی

5 فوریه 2022

یک متصل شونده قدرتمند برای کاربر که به طور خودکار یک فهرست یا جدول ویژه متن (TOC) برای صفحات طولانی (و انواع پست سفارشی)ایجاد می‌کند. این متصل شونده بیش از یک میز متصل شونده به محتویات این متصل شونده می‌تواند یک فهرست نقشه سایت از صفحات و یا دسته‌ها را در کل سایت شما تولید کند.

این میز که از اصل ساخته شده‌است و با ویکی‌پدیا در ذهن ایجاد شده‌است، قبل از اولین بار در یک صفحه نمایش داده می‌شود. این به مولف اجازه می‌دهد تا محتویات سرب را وارد کند که ممکن است بقیه صفحه را خلاصه کرده یا معرفی کند. همچنین از طرح شماره‌گذاری منحصر به فرد استفاده می‌کند که با اختلاف CSS در سراسر تم‌ها از دست نمی‌رود.

این متصل شونده یک همراه بزرگ برای محتوای سایت‌های غنی از جمله پیکربندی سیستم مدیریت محتوا است. به گفته این وبلاگ، وبلاگ نویسان هم چنین مزایایی را در هنگام نوشتن مقاله‌های بلند ساختار یافته دارند. کشف کنید که گوگل چگونه از این شاخص برای ارائه “پرش به” لینک به محتوای خود استفاده می‌کند.

شامل یک پانل گزینه‌های مدیریتی که در آن شما می‌توانید تنظیماتی مانند موقعیت نمایش را به طور سفارشی درست کنید، حداقل تعداد عناوین را قبل از نمایش شاخص، ظواهر و غیره تعریف کنید. برای کاربران قدرت، گزینه‌های پیشرفته را برای بهتر کردن رفتار خود گسترش دهید.

ترجیح می‌دهید شاخص را در نوار کناری ذکر کنید؟ به ظاهر به قسمت ویجت بروید و TOC + را به  نوارکناری و موقعیت دل‌خواه خود بکشید.

با این حال، می توان از نوع پست سفارشی پشتیبانی کرد، با این حال، وارد کردن خودکار تنها زمانی کار می‌کند که محتوا توسط نوع پست سفارشی استفاده می‌شود. هر نوع پست در پنل گزینه‌ها ظاهر خواهد شد، بنابراین آن‌هایی که می‌خواهید را فعال کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها