٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس استفاده از مجموعه تنظیمات کاربر

افزونه استفاده از مجموعه تنظیمات کاربر “عضویت وردپرس” “عضویت وردپرس” یک متصل شونده سبک‌وزن است که به شما اجازه می‌دهد پروفایل کاربری زیبا، دایرکتوری‌های عضو و فرم ثبت‌نام کاربر، فرم ورود به سیستم، تنظیم گذرواژه و ویرایش اطلاعات پروفایل را…

محمد یوسفی

5 فوریه 2022

افزونه استفاده از مجموعه تنظیمات کاربر “عضویت وردپرس”

“عضویت وردپرس” یک متصل شونده سبک‌وزن است که به شما اجازه می‌دهد پروفایل کاربری زیبا، دایرکتوری‌های عضو و فرم ثبت‌نام کاربر، فرم ورود به سیستم، تنظیم گذرواژه و ویرایش اطلاعات پروفایل را ایجاد کنید. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که از محتوای حساس و دسترسی به کاربر محافظت کنید.

شکل کشیدن و رها کردن ما باعث می‌شود که ایجاد اشکال به راحتی انجام شود. این بهترین راه‌حل برای ایجاد جوامع آنلاین و سایت‌های عضویت است که در آن کاربران می‌توانند به راحتی ثبت‌نام کنند یا یکی از اعضای آن شوند.

ویژگی‌های عالی

صورت‌های تمایلی سفارشی:

ایجاد ورود فوق‌العاده، ثبت‌نام کاربر، راه‌اندازی مجدد گذرواژه و ویرایش فرم‌های پروفایل و سازندگان پیشرفته،اعضای شما هرگز نمی‌توانند پنل مدیریت وردپرس را ببینند، همه چیز در آن اداره می‌شود.

فرم‌های ثبت‌نام کاربر:

اجازه دهید کاربران از طریق فرم ثبت‌نام سفارشی خود را امضا کنند.
استفاده از گذرواژه برای ورود به سیستم به کاربران،امکان ورود به سیستم را می‌دهد و کلمه عبور آن‌ها را صفر می‌کند.

داشبورد کاربر:

صفحه حساب من و ویرایش فرم‌های پروفایل کاربران برای مدیریت جزئیات پروفایل و تنظیمات حساب آن‌ها قرار داده شده است.
ورود خودکار به سیستم پس از ثبت‌نام و برگرداندن آن‌ها پس از امضای آن‌ها، صورت عملیات را بیرون کنید و گذرواژه خود را صفر کنید.
اضافه کردن ورود به سیستم، خروج از سیستم، ثبت و پروفایل به منوی ناوبری وب سایت شما که براساس این که آیا کاربر وارد سیستم می‌شود یا خیر، تغییر خواهد کرد.

مجموعه تنظیمات کاربر و راهنماهای عضو:

پروفایل کاربری زیبا را به سایت خود اضافه کنید که تصویر پروفایل و اطلاعات کاربران خود را نمایش می‌دهد. و دایرکتوری‌های موجود قابل جستجو و فیلترینگ را ایجاد کنید که به کاربران امکان یافتن یکدیگر را می‌دهد.

همچنین شورت کدها را برای نمایش تنظیمات کاربران فراهم می‌کنیم و به کاربران اجازه می‌دهد تا تصاویر پروفایل خود را از انتهای سایت خود آپلود کنند.

سازنده پیشرفته و رها سازی:

ما این مشکل را از ایجاد پروفایل های کاربر، دایرکتوری‌های عضو، فرم‌ها با کشش سازنده  انجام دادیم.

همچنین یک سازنده فرم پیشرفته فراهم می‌کنیم که به شما انعطاف می‌دهد تا هر نوع فرم را بسازید. با آگاهی از HTML، شما فرم را در ترکیب با شورت کد های اکسپرسیو نشان می‌دهید، آن را با CSS درست می‌کنید و ما بقیه را کنترل می‌کنیم.

 

قالب‌های پیش‌ساخته از پیش مونتاژ شده

هرگز دوباره از نو شروع نکنید:پروفایل پرس با چندین الگوی زیبا و سفارشی ساخته‌شده برای پروفایل کاربری، دایرکتوری و فرم‌های کاربری برای کمک به شما در ذخیره زمان بیشتری می‌آید.

محدودیت دسترسی به محتوای محدودیت:

پروفایل پرس به شما کنترل دقیق تری نسبت به آنچه که کاربران شما می‌توانند براساس قوانین حفاظت از خود ببینند، می‌دهد. شما می‌توانید دسترسی به صفحات، صفحات کودک، پست، انواع پست سفارشی، دسته‌ها، برچسب‌ها و طبقه‌بندی‌های سفارشی را براساس نقش کاربر و وضعیت ثبت‌شده آنها محدود کنید.

پروفایل پرس همچنین به شما این امکان را می‌دهد:

از کار انداختن نوار مدیریتی و محدود کردن دسترسی به داشبورد وردپرس براساس نقش‌های کاربر بهرمند شوید.

قالب‌های ایمیل برای هر ایمیل که می‌تواند به کاربران و مدیران ارسال شود را سفارشی‌سازی کنید. شما همچنین انعطاف‌پذیری تغییر نام فرستنده و آدرس ایمیل و نیز فعال کردن و غیر فعال کردن نوع ایمیل که می‌تواند ارسال شود را نیز دارید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها