٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس به کار انداختن جای‌گزاری رسانه‌ها

یک متصل شونده آزاد، سبک‌وزن و آسان برای استفاده از متصل شونده که به شما این امکان را می‌دهد تا با آپلود کردن یک فایل جدید در محل خود، یک تصویر یا فایل را در کتابخانه رسانه‌ای خود جای دهید.…

محمد یوسفی

4 فوریه 2022

یک متصل شونده آزاد، سبک‌وزن و آسان برای استفاده از متصل شونده که به شما این امکان را می‌دهد تا با آپلود کردن یک فایل جدید در محل خود، یک تصویر یا فایل را در کتابخانه رسانه‌ای خود جای دهید. دیگر حذف، تغییر نام و بارگذاری مجدد پرونده‌ها را حذف نکنید.

یک تایم سرور واقعی

برای پاک کردن یک فایل و سپس آپلود یک فایل با همان نام هر بار که می‌خواهید یک تصویر یا هر فایل بارگذاری شده در داخل کتابخانه رسانه‌ای وردپرس را به روزرسانی کنید، این کار خسته‌کننده و دشوار است؟

اکنون شما قادر خواهید بود هر فایل بارگذاری شده را از دیدگاه “ویرایش” رسانه، جایی که باید باشد، تعویض کنید. جایگزینی رسانه‌ها را می توان به دو روش انجام داد:

1- تعویض یک پرونده ساده است
فقط فایل را عوض کنید. این گزینه به شما نیاز دارد که یک فایل از همان نوع را آپلود کنید. نام پیوند یک‌سان باقی می‌ماند صرف‌نظر از این که فایل آپلود شده چه چیزی نامیده می‌شود.
پرونده را عوض کنید، از نام فایل جدید استفاده کنید و همه لینک‌ها را به روز کنید. اگر این گزینه را بررسی کنید، نام و نوع فایلی که می‌خواهید آپلود کنید، فایل قدیمی را جایگزین خواهد کرد. تمام لینک‌های مربوط به پرونده فعلی به روز رسانی شده تا نام فایل جدید را به شما نشان دهند.

این متصل شونده خیلی قدرتمند است و باید برای هر مکان بزرگتری که با وردپرس ساخته شده‌است، داشته باشیم. هم چنین هم اکنون با پیش‌نمایش تصویر جایگزین می‌شود!

2-نمایش زمان تغییر پرونده

یک شورت کد وجود دارد که تاریخ تغییر فایل را انتخاب کرده و آن را در یک پست و یا یک صفحه نمایش می‌دهد. کد این است:
[ فایل تغییر یافته [ file ] [ XX ] = XX ] که در آن “نهاد” مورد نیاز است و فرمت “فرمت” اختیاری است و برای تنظیمات فعلی وردپرس در فرمت زمان ، پیش‌فرض است.

بنابراین [ ۸۷۰ ] آخرین باری است که فایل با شناسه ۸۷۰ در سایت شما به روز می‌شود. برای گرفتن شناسه برای یک فایل، نشانی اینترنتی را هنگام ویرایش یک فایل در کتابخانه رسانه بررسی کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها