٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس Creative طراحی شده به طور خاص برای وردپرس و ووکامرس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نامه Creative به طور خاص برای WordPress و WooCommerce طراحی شد. ویرایشگر ایمیل هوشمند (و فوق‌العاده سرگرم‌کننده)ما ایجاد تبلیغات بازاریابی ایمیلی را ساده می‌کند و پست‌های بلاگ نویسی شما، تصاویر وب سایت و محصولات WooCommerce را درست در محتوای ایمیل…

محمد یوسفی

3 فوریه 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نامه Creative به طور خاص برای WordPress و WooCommerce طراحی شد.

ویرایشگر ایمیل هوشمند (و فوق‌العاده سرگرم‌کننده)ما ایجاد تبلیغات بازاریابی ایمیلی را ساده می‌کند و پست‌های بلاگ نویسی شما، تصاویر وب سایت و محصولات WooCommerce را درست در محتوای ایمیل تان می‌کشد. مشتریان از وب سایت WordPress شما، فروشگاه ecommerce و فرم‌های تماس به طور خودکار دستگیر و وارد سیستم ما می‌شوند. تماس‌های مربوط به CRM و synced با فهرست‌های بازاریابی ایمیلی شما همراه می‌شوند.

این برنامه برای وبلاگ خودکار، پخش اخبار، خبرنامه ها و آگهی‌های تبلیغاتی، تبلیغات اتفاقی، تبلیغات اینترنتی WooCommerce خریداران الکترونیکی، ارسال کارت‌پستال‌ها، و ارائه مطالب به روز رسانی و غیره عالی است.

کمپین تبلیغاتی بازاریابی ایمیلی عالی را درست از Dashboard مدیریت your ایجاد کنید که همگی با برنده جایزه & و قابلیت اطمینان کامل صخره ارتباط مداوم کار می‌کنند.

(CREATIVE MAIL):
بازاریابی ایمیلی آسان WordPress را آسان می‌کند.
عمیقا به وب سایت تان & WooCommerce متصل است.
دسترسی از درون داشبورد WP مدیریت
به طور خودکار تماس‌های خود را تغییر داده و لیست بازاریابی خود را بنا کنید.
که از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است، از اعتماد کامل برخوردار است،
لذت، که زندگی را بهتر می‌کند
بدون توجه به ویژگی‌های DETAILED

WOOCOMMERCE & WORDPRESS WORDPRESS:

فروشگاه WooCommerce و سایت WordPress را به موتورهای بازاریابی کارآمد تبدیل کنید. تمام تماس‌ها و تماس‌های مربوط به تجارت الکترونیکی همگی در ارتباط با مشتری ثبت شده‌اند و به طور خودکار با میل Creative synced می‌شوند.

Ecommerce ارتقا یافته: فروشگاه WooCommerce مشتریان و تعاملات تجارت الکترونیک همگی به طور خودکار در لیست بازاریابی ایمیلی شما ثبت می‌شوند. مشتریان خود را مجددا استخدام و مجددا استخدام کنید. چیزهای بیشتری را بفروشید.
ایمیل‌ها نشان می‌دهند که ایمیل می‌تواند جایگزین مارک و سبک شما شود. ساخت یک، و سپس تمام ایمیل‌های other که توسط خلاقانه مدیریت می‌شوند، همان ظاهر مارک دار را به ارث خواهند برد. هی، سبک matters.
ادغام و ادغام اشکال: جمع‌آوری، همگام‌سازی، و مدیریت مشترکین به طور مستقیم از فرم‌های jetpack به میل Creative.
ایجاد یک نام تجاری بهتر: ایمیل خلاقانه شامل LogoBuilder رایگان ما و suite ویرایش تصویر برای افزایش برند شما می‌شود.
تصاویر شگفت‌انگیز استاک: شما دسترسی رایگان به کتابخانه عکس کاملا یکپارچه (علاوه بر کتابخانه رسانه‌ای WordPress دارید)تا فعالیت‌های تبلیغاتی بازاریابی ایمیلی شگفت‌انگیز با تصاویر برنده جایزه داشته باشید.
Get بهتر: سایر راه‌حل‌های بازاریابی ایمیلی نیاز به راه‌حل‌های پیچیده SMTP، دروازه‌های خارجی یا ارسال شما از کم‌تر از IP stellar دارند. در نتیجه، ایمیل شما می‌تواند بازتاب شود و یا هرگز تحویل داده نشود. نامه خلاقانه یک راه‌حل همه‌جانبه است که از زیرساخت جامد صخره تماس مداوم، برای deliverability برتر استفاده می‌کند. بوم! گفت: داد بزن.
پشتیبانی زنده: با برنامه‌های پرداختی (Ultimate عالی)شما به پشتیبانی تلفن و چت دسترسی پیدا می‌کنید تا به شما کمک کند پاسخ را از انسان‌های زنده و مفید دریافت کنید. فکرش را بکن!
فرآیند OPT – در فرم زیر به شرح زیر است:
فرم Newsletter Form: jetpack دارای JMML (لیست mailing)Newsletter signup است. زمانی که فعال می‌شود، افرادی که از طریق فرم jetpack شما را امضا می‌کنند، درست وارد لیست بازاریابی ایمیل تان می‌شوند. peasy آسان.
سایر انواع وب سایت WordPress: پست الکترونیکی، فرم‌های وب سایت فعلی که در سایت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد را شناسایی می‌کند و به طور خودکار تماس‌هایی را به فهرست‌های بازاریابی ایمیلی شما اضافه می‌کند. فوق‌العاده است!
فرم نامه خلاقانه: اگر شما از یک فرم در سایت خود استفاده نمی‌کنید، می‌توانید به راحتی می‌توانید به فرم Creative your برای شروع جمع‌آوری آدرس‌های ایمیل بازدیدکنندگان سایت خود اضافه کنید.
(فیلو AUTOMATIONS):
زمانبندی ارسال: زمان‌بندی زمان و زمان فعالیت‌های بازاریابی ایمیلی ارسالی براساس اولویت‌های سازمان و یا سازمان.
ایمیل Single الکترونیک: جایگزینی اخطار سفارش non branded، ایمیل‌هایی را به همراه ایمیل‌ها با ایمیل خلاقانه خلاقانه برای تعامل عمیق‌تر با مشتریان راه‌اندازی کرد.
گاری رها شده: با پست الکترونیکی و فروشگاه WooCommerce می‌توانید به مشتریانی که سبد خرید WooCommerce را رها می‌کنند، ایمیل بفرستید. آن‌ها یک ایمیل دریافت خواهند کرد که آن‌ها را به یاد چیزهایی می‌اندازد که قبل از رفتن آن‌ها مد نظر داشتند
Journeys بازاریابی چند مرحله‌ای: توسعه مدل محلی محدود (که بازاریابی برای بازاریابی چرخه عمر مشتریان است)با استفاده از این “اگر این کار را انجام دهد، پس آن” موتور اتوماسیون مبارزه ” است که به اقدامات مشتری، تولد یا خریدها پاسخ می‌دهد. با اتوماسیون پست الکترونیکی به مشتریان خود خوش آمدید.
ANALYTICS & insights:
Statistics های بازاریابی ایمیلی: Bounces، افتتاح، کلیک، ارسال، شکایات، unsubscribes ها و غیره به راحتی پی‌گیری و مدیریت می‌شوند. یک عجیب‌الخلقه کنترلی باش، اشکالی ندارد.
کمپین بازاریابی: با mapview شما می‌توانید ببینید چه کسی ایمیل‌های شما را بر روی چه وسایلی روی یک نقشه تصویری شگفت‌انگیز و تعاملی باز می‌کند

تماس‌ها با مشتری:
لیست آشنا: در داخل نامه‌های پستی خلاقانه، CRM می‌تواند به سرعت و به راحتی تمام تماس‌ها، مشترکین و Unsubscribes را مدیریت کند.
فعالیت آشنا: دریل خود را در خریدها و رفتارهای تماس‌های خود اعمال کنید.
منابع فهرست: شما می‌دانید که تماس شما از کجا آمده‌است، چه ورودی دستی، فرم jetpack، فروشگاه WooCommerce، یا یک منبع تعریف دیگر
برچسب‌های سفارشی: بیشتر بازاریابی خود را با افزودن برچسب‌های سفارشی به مشترکین یا مشتریان (مثلا خریداران، شرکت‌کنندگان، Owners داگ، و غیره)اصلاح کنید.
واردات & صادر شده‌است:
تماس‌های & همگام‌سازی تماس‌ها: دیگر نیازی به ترکیب پیچیده بین سایت WordPress و عرضه‌کننده بازاریابی ایمیلی وجود ندارد. با نامه خلاقانه تمام کارها با WordPress از جعبه خارج می‌شود. بلند کردن سنگین برای همگام‌سازی و وارد کردن jetpack، WordPress، WooCommerce و اغلب فرم‌های تماس به طور خودکار به صورت خودکار متصل می‌شوند.
وارد کردن & از طریق CSV: وارد کردن لیست‌های بازاریابی ایمیل حجم (محدوده‌ها)، اضافه کردن یکی به یکی، یا صدور تماس‌های شما به یک فایل CSV.
CAMPAIGNS:
ایمیل‌ها را فراموش کنید، اجازه دهید A.I. های بازاریابی ایمیلی شما را برای شما ایجاد کنند. در WordPress یا محصولات WooCommerce را برای فروش به خود جذب کنید و شما هم خوب است که بروید. بیایید robots را انجام دهیم
ایجاد خدمات پست الکترونیکی: فعالیت‌های بازاریابی ایمیلی خود را در عرض چند ثانیه از داشبورد مدیریت WordPress را ایجاد کنید.
deliverability عالی: همه کمپین های بازاریابی ایمیلی توسط قدرت برنده جایزه تکنولوژی تماس مداوم ارسال و تحویل داده می‌شوند. ما تو را گرفتیم.
بازاریابی ایمیل خودکار: ارسال خودکار های ایمیل چند مرحله‌ای به طور خودکار، با triggers که تعریف می‌کنید، چه بر حسب زمان، یک روز تولد مشتری یا رفتار رفتاری. یک جریان ایجاد کنید تا از مشتریان خود استقبال کنید و یک تخفیف ویژه برای روز their بفرستید.
مدیریت لیست اولویت‌بندی:
رشد فهرست آشنا: بسته‌های پستی خلاقانه از اشکال jetpack و یا WordPress برتر جمع‌آوری می‌شوند و آن‌ها را مستقیما به فهرست‌های email اضافه می‌کند.
ایمیل‌ها: با ارسال ایمیل “خوش آمدید” ما می‌توانید یک ایمیل خلاقانه از مجموعه ایمیلی به مشتریان جدید و خوانندگان وبلاگ ارسال کنید
فهرست خودکار updater: پست الکترونیکی به طور خودکار لیست تماس شما را به روز رسانی می‌کند.
به آن اضافه کنید:
مبارزات اجتماعی: وب سایت‌های ارتباط جمعی خود را با حساب Creative قرار دهید تا خبرنامه های شما را با پیروان خود در ارتباط با اجتماعی به اشتراک بگذارید.
تقویم بازاریابی: با socials مرتبط، ما به شما یک نمای کلی از همه خبرنامه ها و posts که ارسال و برنامه‌ریزی کرده‌اید را به شما می‌دهیم. یک مرور ساده برای برقراری ارتباط با مخاطبین خود.
رزرو کردن: تنظیم Bookings برای کسب‌وکار خود را با the تنظیم کنید. به مشتریان و مشتریان یک روش ساده و سریع برای تنظیم قرار ملاقات با شما ارائه دهید.
LogoBuilder: یک لوگوی شگفت‌انگیز برای کسب‌وکار خود و یا اجتماعی با LogoBuilder ایجاد کنید و آن را به کمپین های ایمیل تان اضافه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها