٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس مایل چیمپ برای ووکامرس

شرح به 17 میلیون مشتری بپیوندید که از Mailchimp ، بزرگترین پلتفرم اتوماسیون بازاریابی جهان برای توسعه استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی خود استفاده می کنند. با ادغام رسمی Mailchimp for WooCommerce ، مشتریان و داده های خرید آنها به طور…

محمد یوسفی

22 اکتبر 2021

شرح

به 17 میلیون مشتری بپیوندید که از Mailchimp ، بزرگترین پلتفرم اتوماسیون بازاریابی جهان برای توسعه استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی خود استفاده می کنند. با ادغام رسمی Mailchimp for WooCommerce ، مشتریان و داده های خرید آنها به طور خودکار با حساب Mailchimp شما همگام سازی می شوند و ارسال کمپین های هدفمند ، پیگیری خودکار مشتریان پس از خرید ، توصیه محصولات ، بازیابی چرخ دستی های رها شده و اندازه گیری ROI را آسان می کند. تلاش های بازاریابی شما و کاملا رایگان است

آنچه می توانید با این افزونه انجام دهید
با داده های خرید با Mailchimp با مخاطبان خود همگام سازی کنید.
هنگامی که مشترکین جدید با ایجاد حساب کاربری و شرکت در آن ، با مخاطبان خود همگام سازی کنید.
اتوماسیون بازاریابی را تنظیم کنید تا به مشتریان مواردی را که در سبد خرید خود رها کرده اند یا در سایت شما مشاهده کرده اند یادآوری کنید ، مشتریان عقب افتاده را به دست آورید و پس از خرید پیگیری کنید. (اکنون برای حسابهای رایگان در دسترس است!)
توصیه های محصول را به نمایش بگذارید
مشتریان را بر اساس سابقه خرید و دفعات خرید پیگیری و تقسیم بندی کنید.
داده های دقیق عملکرد بازاریابی خود را در داشبورد Mailchimp مشاهده کنید.
مشتریان جدید پیدا کنید ، با مشتریان فعلی ارتباط برقرار کنید و همه آنها را با تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام به وب سایت خود هدایت کنید. سپس ، تبلیغات بازاریابی مجدد Google را تنظیم کنید تا بازدیدکنندگان سایت شما به خریدار تبدیل شوند.
به صورت خودکار یک فرم بازشو قرار دهید که بازدیدکنندگان وب سایت شما را به مشترک تبدیل می کند.
کدهای تخفیف ایجاد شده در WooCommerce را به ایمیل و اتوماسیون خود با یک بلوک محتوا کد تبلیغی اضافه کنید
صفحات فرود زیبایی ایجاد کنید که به راحتی می توانید محصولات خود را برجسته کنید ، فروش یا هدیه را تبلیغ کنید و مخاطبان خود را افزایش دهید.
این افزونه با WPML سازگار است
یادداشت های مهم

این افزونه از قوی ترین ویژگی های API 3.0 ما پشتیبانی می کند و برای کاربرانی است که هنوز فروشگاه های WooCommerce خود را با Mailchimp ادغام نکرده اند.
می توانید این ادغام جدید را همزمان با ادغام WooCommerce فعلی خود برای Mailchimp اجرا کنید. با این حال ، داده های یکپارچه سازی قدیمی به صورت جداگانه در نمایه مشترکان نمایش داده می شود و نمی تواند با ویژگی های تجارت الکترونیکی که نیاز به API 3.0 دارد استفاده شود.
سازگاری WordPress.com فقط برای کاربران رده تجاری محدود می شود.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها