٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس آیتم های امنیتی

  شرح   بهترین افزونه امنیتی وردپرس برای ایمن سازی و محافظت از وردپرس به طور متوسط ​​روزانه 30 هزار وب سایت هک می شوند. هر 39 ثانیه یک حمله سایبری جدید در جایی در اینترنت اتفاق می افتد. خبر…

محمد یوسفی

13 اکتبر 2021

 

شرح

 

بهترین افزونه امنیتی وردپرس برای ایمن سازی و محافظت از وردپرس

به طور متوسط ​​روزانه 30 هزار وب سایت هک می شوند. هر 39 ثانیه یک حمله سایبری جدید در جایی در اینترنت اتفاق می افتد.

خبر خوب این است که می توان از اکثر بلایای امنیتی جلوگیری کرد. با استفاده از iThemes Security می توانید حملات به وب سایت خود را شناسایی و متوقف کنید. صرفه جویی در وقت و هزینه تعمیر وب سایت هک شده.

 

وب سایت خود را در چند دقیقه ایمن کنید

راه اندازی و تجربه استفاده از iThemes Security به گونه ای طراحی شده است که به همه اجازه می دهد وب سایت وردپرس خود را در کمتر از 10 دقیقه بدون نیاز به مدرک امنیت سایبری ایمن کنند.

دانستن این که همه تنظیمات امنیتی مناسب وب سایت خود را فعال کرده اید ، باعث می شود احساس کنید که سایت شما هرگز از امنیت بیشتری برخوردار نبوده است.

 

الگوهای سایت امنیتی متناسب با نوع سایت شما

یک سایت تجارت الکترونیک به امنیت متفاوتی نسبت به وبلاگ معمولی شما نیاز دارد. الگوهای سایت امنیتی iTheme اعمال سریع و آسان تنظیمات امنیتی مناسب برای وب سایت شما را آسان می کند.

برای اعمال نوع امنیتی که سایت شما به آن نیاز دارد ، از بین شش الگوی مختلف سایت انتخاب کنید:

1. تجارت الکترونیک – وب سایت هایی که محصولات یا خدمات را می فروشند

2. شبکه – وب سایت هایی که افراد یا جوامع را به هم متصل می کند

3. غیر انتفاعی-وب سایت هایی که هدف شما را تبلیغ می کنند و کمک های مالی را جمع آوری می کنند

4. وبلاگ – وب سایت هایی که افکار شما را به اشتراک می گذارند یا مکالمه ای را آغاز می کنند

5. نمونه کارها – وب سایت هایی که صنایع دستی شما را به نمایش می گذارند

6. بروشور – وب سایت های ساده ای که کسب و کار شما را تبلیغ می کنند

 

داشبورد امنیت وب سایت در زمان واقعی

هر روز فعالیتهای زیادی در وب سایت شما اتفاق می افتد که نمی توانید آنها را مشاهده کنید. بسیاری از این فعالیت ها می تواند به امنیت سایت شما مربوط باشد ، بنابراین نظارت بر این رویدادها برای حفظ امنیت سایت شما بسیار مهم است.

افزونه iThemes Security Pro یک داشبورد امنیتی وردپرس در زمان واقعی ارائه می دهد که رویدادهای مرتبط با امنیت را در سایت شما به طور شبانه روزی نظارت می کند.

داشبورد امنیتی iThemes یک داشبورد پویا است که همه آمار فعالیت های امنیتی وب سایت وردپرس شما را در یک مکان شامل حملات بی رحمانه ، کاربران ممنوع ، قفل فعال ، نتایج اسکن سایت و آمار امنیت کاربر (Pro) دارد.

 

امنیت ورود به وردپرس

ورود به وردپرس خود را با چندین لایه امنیتی ایمن کنید.

احراز هویت دو عاملی (2FA)-با درخواست کاربران برای وارد کردن یک کد امنیتی به همراه رمز عبور برای ورود ، ورود به وردپرس خود را تقریباً برای حمله غیرقابل نفوذ کنید. افزونه iThemes Security به شما امکان می دهد با چندین روش احراز هویت ، از جمله برنامه های تلفن همراه مانند Authy و Google Authenticator ، ایمیل و کدهای پشتیبان ، احراز هویت دو مرحله ای را به ورود وردپرس خود اضافه کنید.

الزامات گذرواژه – در کمتر از یک دقیقه یک سیاست رمز عبور برای کاربران خود ایجاد و اجرا کنید.

reCAPTCHA (طرفدار) – جلوی ربات های بد را بگیرید که در وب سایت شما فعالیت های توهین آمیز انجام ندهند ، مانند تلاش برای نفوذ به وب سایت شما با استفاده از گذرواژه های خطرناک ، ارسال هرزنامه ها یا حتی حذف محتوای شما.

ورود بدون رمز (Pro) – امنیت وردپرس آسان شده است. حساب های کاربری خود را با گذرواژه های 2fa و قوی ایمن کنید در حالی که به کاربران واقعی اجازه می دهید با یک کلیک موس وارد سیستم شوند.

دستگاه های معتمد (طرفدار) – دستگاه هایی را که شما و سایر کاربران برای جلوگیری از حملات هواپیماربای جلسه و محدود کردن امتیازات مدیر به دستگاه های مورد اعتماد استفاده می کنید ، شناسایی کنید.

 

میزان مناسب امنیت برای هر سطح کاربر

انواع مختلف سطوح کاربر به سطوح متفاوتی از امنیت نیاز دارد. در طی مراحل راه اندازی iThemes Security ، می توانید گروه های کاربری اصلی وب سایت خود را شناسایی کنید. هنگامی که انواع مختلف کاربران مشخص می شوند ، می توانید از سطح امنیتی مناسب برای هر گروه کاربری استفاده کنید.

 

در اینجا چند مثال از مفید بودن گروه های کاربر برای ایمن سازی سایت شما آورده شده است:

برای مشتریان – فرض کنید شما iThemes Security را در وب سایت مشتری پیکربندی می کنید. شما تصمیم می گیرید که آیا آنها باید از احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنند یا خیر و آیا باید به تنظیمات امنیت iThemes دسترسی داشته باشند یا خیر.

برای مشتریان – اگر وب سایت تجارت الکترونیک دارید ، تصمیم می گیرید که می خواهید از حساب های مشتری با سیاست رمز عبور محافظت کنید یا نه.
Privilege Escalation (Pro) همچنین راهی مطمئن و مطمئن را برای اعطای دسترسی موقت در سطح سرپرست به وب سایت شما اضافه می کند.

 

رباتهای بد را مسدود کرده و نمایندگان کاربر را با Lockouts ممنوع کنید

ممنوعیت کاربران – دسترسی دائم مجرمان به سایت شما را مسدود کنید.

Local Brute Force Protection – رایج ترین روش حمله به سایت های وردپرس را بطور خودکار شناسایی و متوقف کنید.

Network Brute Force Protection – شبکه جامعه iThemes Security است و بیش از یک میلیون وب سایت قوی دارد. اگر شخصی سعی کند به وب سایت های جامعه iThemes Security نفوذ کند ، iThemes Security آنها را در سراسر شبکه مسدود می کند.

پیوندهای جادویی (طرفدار) – امنیت نباید مانع شما شود. پیوندهای جادویی به شما امکان می دهد در حالی که نام کاربری شما توسط ویژگی حفاظت از نیروی محرمانه iThemes Security قفل شده است ، وارد سایت وردپرس خود شوید.

بر سلامت امنیت سایت خود نظارت کنید

تشخیص تغییر فایل – iThemes Security تغییرات ایجاد شده در وب سایت شما را ثبت می کند که می تواند به شناسایی فعالیت های مخرب در وب سایت شما کمک کند.

اسکنر سایت (طرفدار)-دوبار در روز چک های آسیب پذیر شناخته شده را فعال کنیدوصل کنید و در صورت موجود بودن یک وصله به طور خودکار اعمال کنید. با استفاده از Google Safe Browsing API ، Site Scan وضعیت فهرست بلوک Google شما را نیز بررسی می کند و در صورت یافتن بدافزار در وب سایت شما به شما هشدار می دهد

ورود کاربر (حرفه ای) – سابقه فعالیت کاربر را در گزارشات امنیتی وردپرس خود ذخیره کنید ، از جمله ورود/خروج ، ثبت نام کاربر ، افزودن/حذف افزونه ها ، تغییر موضوعات ، تغییر در پست ها و صفحات و موارد دیگر.

مدیریت نسخه (نرم افزار)-ویژگی مدیریت نسخه در iThemes Security Pro به شما امکان می دهد وردپرس ، افزونه ها و تم ها را به طور خودکار به روز کنید. فراتر از آن ، مدیریت نسخه همچنین گزینه هایی برای سخت شدن وب سایت شما در هنگام اجرای نرم افزار قدیمی و اسکن وب سایت های قدیمی دارد.

 

ابزارهای امنیتی وب سایت

اجرای SSL – مجبور شوید همه اتصالات وب سایت از طریق SSL/TLS ایجاد شوند.

پشتیبان گیری از پایگاه داده – پشتیبان گیری از پایگاه داده وردپرس خود ایجاد کنید. (پشتیبان کامل نیست.)

موقعیت جغرافیایی (Pro) – با اتصال به یک مکان خارجی یا نقشه برداری API ، دستگاه های مورد اعتماد را بهبود بخشید.

 

ابزارهای امنیتی پیشرفته

شناسایی IP های سرور – از مشکلات ناشی از قفل ناخواسته IP های سرور جلوگیری کنید.

تغییر شناسه کاربر 1 – شناسه کاربری اولین کاربر وردپرس را تغییر دهید.

تغییر پیشوند پایگاه داده -پیشوند پایگاه داده ای که وردپرس از آن استفاده می کند را تغییر دهید.

بررسی مجوز فایل – مجوزهای فایل و فهرست مناطق مهم سایت خود را مشاهده کنید.

قوانین پیکربندی سرور – قوانین امنیتی سرور ایجاد شده توسط iThemes Security را مشاهده یا شستشو دهید.

wp-config.php Rules-قوانین امنیتی wp-config.php ایجاد شده توسط iThemes Security را مشاهده یا شستشو دهید.

تغییر نمک های وردپرس – سایت خود را پس از حمله موفق با تغییر نمک های وردپرس که برای ایمن سازی کوکی ها و توکن های امنیتی استفاده می شود ، ایمن کنید.

Hide Login URL – تنظیم Hide Backend می تواند آدرس ورود به سایت شما را تغییر دهد.

 

کمک خواستن؟

پشتیبانی رایگان ممکن است با کمک جامعه در انجمن های پشتیبانی WordPress.org در دسترس باشد (توجه: این پشتیبانی ارائه شده توسط جامعه است. iThemes انجمن های پشتیبانی WordPress.org را نظارت نمی کند).

مرکز راهنمای ما به شما کمک می کند تا متخصص امنیت iThemes شوید.

با پشتیبانی حرفه ای از تیم تخصصی و ویژگی های حرفه ای ما آرامش بیشتری کسب کنید تا امنیت سایت خود را با iThemes Security Pro به سطح بعدی برسانید.

 

بازیابی از یک سایت هک شده

iThemes Security به طور منظم از پایگاه داده وردپرس شما نسخه پشتیبان تهیه می کند و به شما این امکان را می دهد که در صورت هک یا نقض امنیت سریعاً آنلاین شوید. از iThemes Security برای ایجاد و ارسال ایمیل پشتیبان گیری از پایگاه داده در یک برنامه قابل تنظیم استفاده کنید.

برای پشتیبان گیری کامل سایت و توانایی بازگرداندن یا انتقال وردپرس به میزبان یا دامنه جدید ، BackupBuddy را بررسی کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها