٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

مربی آموزش

مربیان آموزش همه مربیان SCM مربیان معتبر با سوابق روانشناسی مثبت هستند جولیا استوارت ، MMC ، رئیس CiPP ، مربی مربی جولیا استوارت 2014 جولیا یک مربی  و رهبر سمینار است که از خلاقیت و طنز خود برای گسترش…

محمد یوسفی

13 سپتامبر 2021

مربیان آموزش

همه مربیان SCM مربیان معتبر با سوابق روانشناسی مثبت هستند

جولیا استوارت ، MMC ، رئیس CiPP ، مربی مربی جولیا استوارت 2014

جولیا یک مربی  و رهبر سمینار است که از خلاقیت و طنز خود برای گسترش تفکر مردم و الهام بخشیدن به آنها در کار استفاده می کند.جولیا علاقه زیادی به قدرت مربیگری برای تغییر جهان دارد و  به مربیان کمک میکند تا با کمک انها، تغییرات مثبتی را ایجاد کنند.

او دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ، فوق لیسانس از کالج سارا لارنس و فارغ التحصیل مربی U ، عضو فدراسیون بین المللی مربیان (ICF) ، عضو بنیانگذار انجمن بین المللی مربیگری (IAC) و مربی IAC .

جولیا دانشکده مهارت مربیگری را در سال 2007 تأسیس کرد.

در حال حاضر،در حال آماده سازی روانشناسی مثبت با تال بن  هاروارد در حالی که برای دکتری در زمینه علم و فلسفه مربیگری آماده می شود. جولیا برنامه Certified Positive Psychology Coach® را در سال 2014 تأسیس کرد. این برنامه توسط ICF 125 ساعت در سال 2015 تأیید شد. این برنامه به عنوان یک سطح کارشناسی ارشد در سال 2017 ، که توسط ICF به مدت 85 ساعت دیگر در همان سال ، به مدت یک سال ، گسترش یافت ، گسترش یافت. در مجموع 210 ACSTH.

 

کرستین جاتو ، MAPP ، PCC ، CPPC

 

کرستین بسیار یک شخص مردم است. او یک خوش بین بدون شرمندگی با روشی باز ، شهودی و ملایم است.  توانایی او برای ابراز وجود به شیوه ای آرام ، تجربه ای یک دست و باز را ایجاد می کند.

کرستین دارای مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی مثبت کاربردی و همچنین مدرک B.Com در اقتصاد و حسابداری است. یکی از آرزوهای حرفه ای او که در حال تلاش برای آن است ، اخذ مدرک دکترا در روانشناسی سازمانی است.

او رهبران،تیم ها و افراد را برای رشد در زندگی شخصی و حرفه ای خود کمک می کند. افراد را قادر می سازد درمحیط کار رشد کنند.به شرکت ها کمک میکند تا فضایی برای کارکنان ایجاد کنند.Kerstin در بهبود  شجاعت واعتماد به نفس تخصص دارد.

توازن مقیاس های متنوع عملکرد و بهره وری با شادی و رفاه و هم برای رهبر و هم برای تیم.

 

دیوید پاپینی ، ACC ، CPPC

دیوید مربی،مشاور،روانشناس،متخصص فناوری اطلاعات و سخنران است که در فلورانس در 1966 چند ماه قبل از سیل متولد شد.

امروزه ، به عنوان یک مربی معتبر به مشتریان کمک می کند تا آنچه را که واقعاً می خواهند به دست آورند .او به افراد کمک می کند تا تجربه زندگی خود را کشف و ببینند. که رابطه می تواند سخت و خلاق باشد.

به عنوان یک مربی ، او به کارآموزان در کشش مغز ، رشد و یادگیری آنها کمک می کند.

به عنوان یک سخنران عمومی از تجربه مشترک ایجاد در پرواز لذت می برد.اویک پدر عاشق دو فرزند و شریک زندگی خود است. او به عنوان یک مرد سپاسگزار و نگران است که به این زندگی فوق العاده دست یافته است.

او به عنوان نویسنده کتاب هایی درباره هوش هیجانی و تیم ها منتشر کرد. جدیدترین کتاب “طعم احساسات” است تا به  کمک کند افراد طعم زندگی را دوباره کشف کنند و با خود و دیگران بهتر زندگی کنند.

او دارای سابقه روانشناسی (MA) و علوم انسانی. بسیاری از گواهینامه های صنعت فناوری اطلاعات (MCT ، CTT+، MCSE ، MCTP ، SCRUM Master).

او دارای(SCM CCC).گواهینامه (SCM CPPC). ICF ACC و مدرک (IAC)است.

منبع

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها