٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه فارسی وردپرس فرم تماس با فرمهای Ninja

کاربرپسندترین سازنده فرم تماس با وردپرس شما در این افزونه تجربه خواهید کرد یک راهکار عالی از فرم های Ninja برای ایجاد فرم های زیبا و کاربرپسند وردپرس استفاده کنید که باعث می شود شما احساس یک توسعه دهنده وب…

محمد یوسفی

10 ژانویه 2021

کاربرپسندترین سازنده فرم تماس با وردپرس شما در این افزونه تجربه خواهید کرد یک راهکار عالی

از فرم های Ninja برای ایجاد فرم های زیبا و کاربرپسند وردپرس استفاده کنید که باعث می شود شما احساس یک توسعه دهنده وب حرفه ای کنید!

100٪ مبتدی دوستانه

اهل فن نیستید؟ مشکلی نیست هیچ مهارت رمزگذاری لازم نیست. شما می توانید فرم های زیبا و پیچیده ای مانند یک حرفه ای با پشتیبان تیم پشتیبانی اختصاصی طراحی کنید. هیچ سوالی خیلی کوچک نیست – فرم های خود را با یک تیم حرفه ای که از پاسخگویی به هر س questionالی خوشحال هستند یا به هر مسئله ای می پردازید ، تهیه کنید.

فرم های زیبا وردپرس را بدون طراح بودن بسازید

دانلود رایگان افزونه وردپرس Ninja Forms

قسمتها را بکشید و رها کنید. طرح بندی آسان ردیف و ستون. فرم های چند صفحه ای اشکال مشروط برای ایجاد فرم هایی که به زیبایی با وب سایت وردپرس شما ترکیب می شوند ، لازم نیست که یک طراح باشید.

ویژگی های پیشرفته ای که برای ساختن آنها به توسعه دهنده ای احتیاج ندارید

به کاربران اجازه دهید پرونده ها را بارگذاری کنند و هر فرم را به فرم بارگذاری تبدیل کنند. ارسال ها را به صورت PDF ، فایل Microsoft Excel ، حتی Google Sheets ارسال یا صادر کنید. از هر شکلی فقط برای افرادی که به آن نیاز دارند ایمیل ارسال کنید. نیازی نیست که یک توسعه دهنده باشید (یا استخدام کنید!).

پرداخت ها و کمک های مالی را با فرم پرداخت یا فرم کمک مالی بپذیرید البته  این در ایران کاربردی ندارد

شما می توانید پرداخت PayPal و کارت اعتباری را به راحتی و از هر فرم وردپرسی خود بپذیرید. مبلغ پرداختی یا اشتراک ، ثابت ، متغیر یا کاربر وارد شده است. همه گزینه ها را به مشتریان یا اهدا کنندگان خود بدهید ، یا فقط یکی با فرم PayPal ، فرم Stripe و موارد دیگر!

از فرم های ثبت نام و فرم های تولید سرب بیشتر دریافت کنید

تفاوتی را که فرم اشتراکی پست الکترونیکی کاملاً قابل تنظیم یا فرم تولید سرب برای کسب و کار شما ایجاد می کند ، تجربه کنید. لیست های پستی خود را رشد دهید و مانند هرگز پیش رو جدید بیاورید. ادغام کامل با MailChimp ، Contact Contact ، Campaign Monitor ، Salesforce CRM ، Zoho CRM ، Insightly CRM و موارد دیگر!

 

اگر می توانید آن را ببینید ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به شما در ساختن آن کمک کنیم! روش های بسیار بیشتری برای استفاده از فرم وردپرس وجود دارد تا اینکه بتوانیم در یک صفحه بسته بندی کنیم. واقعاً به کاری نیاز دارید که مطمئن نیستید می توانید با فرم های نینجا انجام دهید؟ از ما بخواهید ، یا لیست ویژگی های کامل ما را بررسی کنید!

لیست ویژگی های فرم های کامل نینجا
ویژگی های هسته اصلی نینجا

سازنده اصلی فرم فرم وردپرس Ninja Forms 100٪ رایگان است ، همیشه. با مدرن ترین ، کاربر پسند ، سازنده فرم کشیدن و رها کردن در وردپرس ، فرم های پیچیده را در عرض چند دقیقه بسازید! ویژگی های Core Ninja Forms شامل موارد زیر است:

سازنده فرم را بکشید و رها کنید
27+ نوع زمینه
به روزرسانی های منظم
پشتیبانی اختصاصی
الگوهای فرم قابل تنظیم
کاملاً پاسخگو ، سئو و موبایل پسند
به زیبایی با تصمیمات طراحی موضوع شما مطابقت دارد
به 16+ زبان ترجمه شده است
آسان وردپرس مطابقت با GDPR
فرم های نامحدود
ارسال های نامحدود
صادرات ارسالی
اعلان های ایمیل قابل تنظیم از هر شکلی
محافظت در برابر هرزنامه از جمله Akismet و Google reCaptcha
فرم های صادرات و واردات
پیوندهای فرم عمومی قابل اشتراک گذاری
توسعه دهنده دوستانه
ویژگی های افزودنی Ninja Forms

با رشد نیازهای شما ، نینجا فرم نیز با شما رشد می کند. فقط ویژگی های فردی مورد نیاز خود را به همان اندازه که نیاز دارید انتخاب کنید یا امروز با طرحی که نیازها و بودجه شما را برآورده کند به عضویت آن در می آیند! فرم های وردپرس خود را دورتر کنید!

ادغام فرم های نینجا

فرم های وردپرس خود را با خدماتی که کسب و کار یا سازمان شما برای برقراری ارتباط ، سازماندهی و رشد نیاز دارد ، ادغام کنید. سرویس مورد نیاز در زیر را نمی بینید؟ برای اطلاعات بیشتر س FAالات متداول ما را بررسی کنید یا مستقیماً با ما تماس بگیرید!

آیا ویژگی مورد نیاز برای فرم های Ninja را نمی بینید؟ فقط در مورد فرم های وردپرس خود س questionالی دارید؟ ما در تلاشیم تا ساده ترین و مبتدی ترین سازنده فرم تماس با وردپرس در فضای وردپرس باشیم در حالی که هنوز تمام ویژگی های فرم سازی را برای موفقیت در اختیار شما قرار می دهیم. نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است ، بنابراین در تماس و درخواست خود دریغ نکنید!

یادداشت

Forms Ninja یک سازنده فرم وردپرس 100٪ مبتدی ، مناسب برای مبتدیان کامل تا تمام توسعه دهندگان باتجربه وردپرس است.

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها