٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه دایرکتوری تجاری | GeoDirectory وردپرس

هر قالب وردپرس را به یک فهرست سریع جهانی تجارت تبدیل کنید. اکنون 100٪ با گوتنبرگ و محبوب ترین صفحه سازها مانند Elementor ، Beaver Builder ، Divi ، SiteOrigin Page Builder و موارد دیگر سازگار است! این شامل یک…

محمد یوسفی

18 مارس 2021

هر قالب وردپرس را به یک فهرست سریع جهانی تجارت تبدیل کنید. اکنون 100٪ با گوتنبرگ و محبوب ترین صفحه سازها مانند Elementor ، Beaver Builder ، Divi ، SiteOrigin Page Builder و موارد دیگر سازگار است! این شامل یک مجموعه گسترده جدید از کد کوتاه ، بلوک های گوتنبرگ و ابزارک ها است

بهترین پلاگین دایرکتوری تجاری برای بدبختی
با افزونه ما یک فهرست کسب و کار مبتنی بر مکان ایجاد کنید ، 100٪ سازگار با هر سازنده طرح زمینه و صفحه. با چند کلیک می توانید Yelp یا Tripadvisor بعدی باشید.
مقیاس ساده – رفتن به جهانی
میلیون ها لیست؟ ترافیک انبوه؟ GeoDirectory تنها افزونه دایرکتوری تجاری وردپرس است که به لطف ساختار پایگاه داده و سوالات بسیار بهینه شده قادر به مقیاس بندی تا این درجه است. نیازی به حضور در مرحله دوم نیست: اگر به مقیاس نیاز دارید ، پلاگین دایرکتوری تجاری GeoDirectory پشتیبان شما است.
سبک وزن ، کارآمد ، انعطاف پذیر
ما GeoDirectory را با استفاده از استانداردهای وردپرس و بهترین روش برای ارائه عملکرد سریع ، رابط کاربری بصری و گزینه های نرم و صاف به شما ارائه می دهیم.
جهانی
GeoDirectory با هر زمینه و محبوب ترین صفحه سازها کار می کند. اگر برای کمک به روان کارکردن موضوع خود با GeoDirectory به کمک بیشتری نیاز دارید ، فقط کافیست ما را برای پشتیبانی در وب سایت ما راهنمایی کنید – ما در این زمینه درست خواهیم بود.
توسعه دهنده-دوستانه
توسعه دهندگان وردپرس می توانند GeoDirectory را با استفاده از قلاب ها (اقدامات و فیلترها) بی نهایت گسترش دهند. به سرعت مضامین سفارشی فهرست وردپرس را در اطراف GeoDirectory ایجاد کنید
تمرکز تیم
ما از سال 2011 به طور کامل بر روی افزونه دایرکتوری تجاری خود برای وردپرس متمرکز شده ایم. به این ترتیب GeoDirectory را با پشتیبانی اختصاصی فوق العاده ، به پویا ترین و مقیاس پذیرترین افزونه دایرکتوری در بازار وردپرس تبدیل کردیم. ما را امتحان کنید!
شاخص ها
با استفاده از افزونه هسته رایگان GeoDirectory یک دایرکتوری محلی ایجاد کنید ، بر اساس یک مکان واحد. روی یک خیابان متمرکز شوید یا به اندازه شهر گسترده شوید. با افزودنی ممتاز MultiLocation به چندین مکان بزرگ شوید یا یک فهرست جهانی ایجاد کنید.
این فرم جلویی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد از طریق سازنده فرم کشیدن و رها کردن ویرایش کنید ، به بازدیدکنندگان اجازه می دهد لیست های خود را به صورت مستقل ارسال کنند.
به سرعت با استفاده از سازنده بصری کشیدن و رها کردن GeoDirectory ، فرم ارسال جلویی را ایجاد کنید. کاربران لیست ها را به طور مستقل ارسال می کنند. هر فیلد سفارشی اضافه کنید. از 40 نوع زمینه انتخاب کنید. برای فیلتر کردن جستجو در هر قسمت سفارشی ، از افزودنی حق بیمه جستجوی پیشرفته استفاده کنید.
40+ ویجت / کد کوتاه / بلوک.
ابزار قابل قبول اناف گوگل تعداد نامحدود دسته بندی شده با امکان بارگیری ایجکس و نماد مکان های سفارشی
فرم های داخلی برای بررسیهای کاربر
استعلام تجارت از طریق ادغام فرمهای نینجا.
با استفاده از ابزارک پیش فرض جستجو با کد پستی یا نام مکان جستجو کنید. لیست ها را به راحتی با توجه به نزدیکی ، رتبه بندی ، بررسی ها یا تاریخ فیلتر کنید. با استفاده از افزودنی حق بیمه جستجوی پیشرفته براساس مکان کاربر جستجو کنید.
به لطف ساختار پایگاه داده بهینه شده ما ، میلیون ها کسب و کار را لیست کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها