٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه Photonic Gallery و Lightbox برای Flickr ، SmugMug ، Google Photos و دیگران وردپرس

Photonic گالری وردپرس را می گیرد و با قابلیت های اضافه شده فوق العاده آن را شارژ می کند. این برنامه از چندین منبع و پارامتر جدید پشتیبانی می کند تا محتوا و ظاهر گالری های شما را افزایش دهد.…

محمد یوسفی

18 مارس 2021
Photonic گالری وردپرس را می گیرد و با قابلیت های اضافه شده فوق العاده آن را شارژ می کند. این برنامه از چندین منبع و پارامتر جدید پشتیبانی می کند تا محتوا و ظاهر گالری های شما را افزایش دهد. این برنامه از عکسهای فلیکر ، آلبوم ها (Photosets) ، گالری ها و مجموعه ها ، همراه با عکس ها و آلبوم های Google Photos ، پوشه ها ، آلبوم ها و تصاویر SmugMug ، عکس های Zenfolio ، Photosets و گروه ها و عکس های اینستاگرام پشتیبانی می کند. همچنین می توانید احراز هویت را تنظیم کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند عکس های خصوصی و محافظت شده از هر ارائه دهنده را مشاهده کنند.
وقتی بدون ویرایشگر گوتنبرگ Photonic استفاده می شود ، به طور پیش فرض کد کوتاه گالری را لغو می کند. در صورت استفاده از طرح زمینه یا افزونه ای که از قبل کد کوتاه گالری را نادیده می گیرد ، Photonic این امکان را برای شما فراهم می کند که برای گالری های Photonic از کد کوتاه خود استفاده کنید. به شما امکان می دهد افزونه های شما با هم زندگی کنند بخاطر داشته باشید که اگر Photonic را غیرفعال کنید ، باید تمام نمونه های این کد کوتاه سفارشی را حذف کنید ، چیزی که اگر به کد کوتاه گالری بچسبید ، دیگر لازم نیست.
هنگامی که با Gutenberg Photonic استفاده می شود هیچ کد کوتاه ایجاد نمی کند ، بلکه بلوک ایجاد می کند. اگر برخی از پست های شما با گوتنبرگ نوشته شده و برخی دیگر بدون ، Photonic از هر دو سناریو پشتیبانی می کند.
چراغهای روشنایی
از بین تمام افزونه های رایگان یا پولی ، Photonic دارای پشتیبانی داخلی برای بیشترین تعداد اسکریپت های جعبه سبک است. این شامل اسکریپت هایی است که بدون تکیه بر کتابخانه های خارجی ، و یا آنهایی که به jQuery احتیاج دارند ، با JavaScript خالص اجرا می شوند.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها