٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه بهتر است روی توییت کلیک کنید وردپرس

محبوب ترین کلیک برای ایجاد پلاگین TWEET برای فساد (با استفاده از یک مایل) ، برای دلیل خوب. با استفاده از یک کد کوتاه ساده یا بلوک Gutenberg ، محتوای قابل توییت برای خوانندگان خود ایجاد کنید. خوانندگان تشویق می…

محمد یوسفی

18 مارس 2021
محبوب ترین کلیک برای ایجاد پلاگین TWEET برای فساد (با استفاده از یک مایل) ، برای دلیل خوب.
با استفاده از یک کد کوتاه ساده یا بلوک Gutenberg ، محتوای قابل توییت برای خوانندگان خود ایجاد کنید. خوانندگان تشویق می شوند که هم یک نقل قول ، و هم پیوند به محتوای شما را توییت کنند.
فقط با چند کلیک سبک های برتر را اضافه کنید.
از روش کد کوتاه در ویرایشگر کلاسیک استفاده می کنید؟ برای همه ترفندها به راهنمای کاربر قدرت ما مراجعه کنید (حذف یا تغییر “از طریق” ، پیوندها را غیرفعال کنید ، آدرس URL تماس را تغییر دهید و موارد دیگر!).
چرا بهتر؟
در روزهای گذشته ، فقط یک یا دو گزینه برای افزونه های کلیک برای توییت وجود داشت. آنها کارهای زیادی را انجام ندادند كه من می خواستم آنها انجام دهند ، بنابراین من این افزونه را ساختم. من در نامگذاری موارد بد هستم ، بنابراین “بهتر است برای توییت کلیک کنید” است. از آن زمان ، من تغییرات و پیشرفتهای زیادی انجام داده ام که شباهت زیادی به پلاگین های الهام بخش اصلی از بین رفته است.
توسعه دهنده؟ طراح؟ گیک از هر نوع؟ لطفاً وارد برنامه شوید و پیشرفتهایی را پیشنهاد دهید. می توانید این مشکلات را در مخزن github ایجاد کنید یا درخواستهای pull ارسال کنید.
ترجمه در صفحه ترجمه رسمی وردپرس مدیریت می شود

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها