٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه نمایه و طرح تجاری پنج ستاره ورردپرس

. همچنین به راحتی یک کارت تماس ایجاد کنید تا تمام داده های کسب و کار شما را با داده های ساختاریافته صحیح اضافه کند. سایت خود را با علامت گذاری برای سئو دوستانه Schema.org بهبود بخشید. ویژگی های اصلی…

محمد یوسفی

16 مارس 2021
. همچنین به راحتی یک کارت تماس ایجاد کنید تا تمام داده های کسب و کار شما را با داده های ساختاریافته صحیح اضافه کند. سایت خود را با علامت گذاری برای سئو دوستانه Schema.org بهبود بخشید.
ویژگی های اصلی
طرحواره JSON-LD را به هر صفحه یا هر صفحه یا پستی در سایت خود اضافه کنید
پشتیبانی از همه انواع طرحواره های سازمان
پشتیبانی از همه انواع نتایج غنی از طرحواره
داده های طرح کلی / کلی را در صفحه ویرایش پست سفارشی کنید
یک کارت تماس مناسب با SEO ایجاد کنید که می توانید از طریق بلوک Gutenberg یا کد کوتاه اضافه کنید
به راحتی یک نقشه گوگل ، ساعات کار و تمام جزئیات کسب و کار خود را وارد کنید
چندین مکان را اضافه کنید
با استفاده از Google Rich Results Test هر صفحه ای را در سایت خود آزمایش کنید
این پلاگین دارای یک پایگاه داده از هر طرحواره نوع سازمان و هر نوع نتایج غنی است. با استفاده از این می توانید به راحتی یک عنصر طرح جدید ایجاد کنید و یک نوع داده ساختار یافته خاص را به یک صفحه ، یک پست منفرد ، یک نوع پست کامل یا کل سایت خود اختصاص دهید.
هر نوع طرحواره و نتایج غنی ، مطابق با schema.org ، دارای خصوصیات / زمینه های مربوطه می باشد. وقتی عنصر طرح را اضافه می کنید ، می توانید هر یک از این خصوصیات را با پیش فرضهایی که می خواهید برای همه پستها / صفحات دارای برنامه اعمال شود ، پر کنید. در صورت نیاز به ایجاد تغییر در یک صفحه یا پست خاص ، می توانید هر خاصیت را مستقیماً در صفحه ویرایش پست سفارشی کنید.
خواه وب سایت خود را برای یک مشاغل محلی ، یک شرکت ، یک رستوران ، یک پروژه خاص ، یک تیم ورزشی یا هر نوع سازمانی دیگر فقط با چند کلیک اجرا کنید ، می توانید طرح صحیح را به صفحات خود اضافه کنید ، برای کمک به افزایش نتایج خود در موتورهای جستجو!
کارت ارتباط با پروفایل تجاری
پلاگین Five Star Business Profile و Schema همچنین برای افزودن اطلاعات تماس شما به هر صفحه در سایت شما بسیار مناسب است. این یک فرم مفید به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را پر کنید ، سپس با استفاده از قالب جدید JSON-LD به طور خودکار در سایت شما هم به عنوان کارت تماس و هم به عنوان داده های ساختاریافته می شود.
شامل بلوک طرح گوتنبرگ برای نمایش جزئیات تماس شما! همچنین می توانید از کد کوتاه یا ویجت مخاطب برای افزودن داده های ساخت یافته به کارت ویزیت خود استفاده کنید. این موارد به شما امکان می دهد اطلاعات تماس شغلی زیر را در هر صفحه نمایش دهید:
نام کسب و کار
آدرس
شماره تماس
شماره تلفن کلیک برای تماس را جدا کنید
لینک صفحه یا آدرس ایمیل تماس بگیرید
با راهنمایی برای تأسیس خود به Google Map پیوند دهید
نقشه گوگل موقعیت شما را نشان می دهد
ساعات کار
استثناهای ساعات کار ، برای تعیین روزهایی که تعطیل هستند یا ساعات مختلف دارند (به عنوان مثال تعطیلات)
برای همه این اطلاعات ، علامت گذاری صحیح schema.org در قالب جدید JSON-LD اضافه شده است. این به موتورهای جستجو کمک می کند ، مانند Google ، آدرس ، شماره تلفن و ساعات کار شما را کشف کنند ، بنابراین آنها می توانند آنها را با لیست شما در Google نمایش دهند.
انواع مختلف ریز داده را برای طرح تجاری خود انتخاب کنید ، از جمله:
طرح شرکت
طرحواره سازمان
طرح تجاری محلی
طرح رستوران
خیلی بیشتر!
داده های ساختاری GOOGLE MAPS
ویژگی های یکپارچه Google Maps به شما امکان می دهد با نمایش یک نقشه تجاری در سایت خود با پشتیبانی کامل از طرح ، داده های ساختاری موقعیت مکانی خود را ارتقا دهید. مکان کسب و کار شما ، از جمله آدرس کسب و کار ، روی نقشه (با طرح صحیح نقشه) و همچنین متن با ریز داده های مکان صحیح نمایش داده می شود.
مکان های چندگانه
نمایه کسب و کار از چندین مکان پشتیبانی می کند. این ویژگی قدرتمند برای مشاغل دارای چندین دفتر ، خدمات تحویل ، رستوران های دارای مکان های مختلف و غیره بسیار مفید است. طرح موقعیت مکانی کسب و کار به هر ورودی اضافه می شود و می توانید با استفاده از بلوک طرح گوتنبرگ ، از طریق کد کوتاه مکان یا ویجت موجود برای کمک به شروع کار ، می توانید به موارد زیر مراجعه کنید:
http://doc.fivestarplugins.com/plugins/business-profile/user/getting-started/locations
چندین داده ساختاری مکان برای مشاغل شما نیز با رزرواسیون پنج ستاره رستوران همگام سازی می شود تا به صورت خودکار یک لیست کشویی در فرم رزرو شما ارائه دهد ، بنابراین افراد می توانند انتخاب کنند در کدام مکان می خواهند رزرو کنند. برای هر مکان جدیدی که ایجاد می کنید می توانید طرح سازمان جداگانه ، طرح شرکت یا طرح تجاری محلی را انتخاب کنید ، بنابراین هر کد کوتاه طرح و اطلاعات تماس هر صفحه با در نظر گرفتن سئو و نتایج جستجو به طور منحصر به فرد بهینه می شود.
ویژگی های طرح جامع برتر
نسخه برتر نمایه کسب و کار Five Star و برنامه Schema دارای چندین ویژگی اضافی است که به شما کمک می کند داده های ساختاری خود را با سرعت و دقت بیشتری تنظیم و اصلاح کنید.
اینها شامل عملکرد کمکی پیش فرض برای طرح شما هستند. این گزینه لیست بزرگی از مقادیر پیش فرض را به پلاگین اضافه می کند و به شما امکان می دهد هر ویژگی طرحواره را با یکی از این مقادیر به راحتی پر کنید. نیازی به آشنایی با همه خصوصیات و انواع مختلف طرحواره نیست. فقط پیش فرض مورد نظر خود را از لیست گنجانده شده انتخاب کرده و فعال نیستید!
نسخه برتر همچنین شامل یکپارچه سازی های جدید است که به شما کمک می کند داده های ساختاریافته خاصی را در مناطق خاصی از سایت خود اعمال کنید. به عنوان مثال ، گزینه WooCommerce Integration به طور خودکار طرح کامل محصول را به فروشگاه WooCommerce شما اضافه می کند و به بهبود نتایج جستجوی محصولات شما کمک می کند.
یک گزینه ادغام پست نیز وجود دارد که به صورت خودکار قطعه های مقاله غنی از مقاله را به نوع پیش فرض ارسال پست اضافه می کند. به این ترتیب ، همه مقالات و پست های وبلاگ شما می توانند طرح صحیحی داشته باشند ، بدون اینکه نیازی به درج دستی آن در هر بار افزودن پست جدید باشد.
ویژگی های اصلی برتر شامل:
راهنمای پیش فرض طرحواره ، که به شما امکان می دهد پیش فرض ها را برای همه خواص طرح انتخاب کنید
برای افزودن خودکار نشانه گذاری کامل مقاله schema.org به پست ها ، قطعه های غنی ارسال کنید
WooCommerce Integration ، برای افزودن خودکار داده های کامل ساخت یافته محصول به فروشگاه خود
این پلاگین داده و کارت تماس با ساختار برنامه ریزی شده بخشی از مجموعه پلاگین های ما است که برای شما بهترین تجربه تجارت و رستوران وردپرس را فراهم می کند. افزونه های ما یک رابط بصری و آسان برای استفاده فراهم می کنند که اطمینان حاصل می کنید تجارت شما در مقابل رقبا ضرر نمی کند. برای اطلاعات بیشتر:
افزونه رزرواسیون رستوران که به شما امکان می دهد میز خود را مستقیماً در سایت شما رزرو کنند.
افزونه منوی رستوران که به شما امکان می دهد منوی کامل شما را مستقیماً در سایت خود مشاهده کنند.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها