٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه رزرواسیون پنج ستاره رستوران – افزونه رزرو وردپرس

رزرواسیون رستوران آسان شد. رزرو و رزرو میز را بصورت آنلاین بپذیرید. رزرو رستوران را سریع تأیید یا رد کنید ، اعلان های ایمیل سفارشی ارسال کنید ، زمان رزرو را محدود کنید و موارد دیگر. شامل بلوک رستوران گوتنبرگ…

محمد یوسفی

16 مارس 2021
رزرواسیون رستوران آسان شد. رزرو و رزرو میز را بصورت آنلاین بپذیرید. رزرو رستوران را سریع تأیید یا رد کنید ، اعلان های ایمیل سفارشی ارسال کنید ، زمان رزرو را محدود کنید و موارد دیگر.
شامل بلوک رستوران گوتنبرگ برای نمایش فرم رزرو شما! همچنین می توانید از کد کوتاه دستی رزرو رستوران استفاده کنید یا صفحه رزرو را مستقیماً در تنظیمات افزونه تنظیم کنید
با تطبیق فرم خود و نیازهای خاص مشتری خود ، یک تجربه رزرو رستوران پنج ستاره ایجاد کنید. با گزینه هایی برای تعیین حداقل و حداکثر اندازه مهمانی ، نیاز به شماره تلفن ، تغییر قالب تاریخ و زمان و نوشتن پیام سفارشی پس از رزرو آنلاین موفق رستوران ، می توانید فضایی آشنا و راحت ایجاد کنید و مراحل رزرو را به صورت زیر انجام دهید: آسان و بدون دردسر تا حد امکان.
ویژگی های ذخیره اضافی رستوران
افزونه رزرواسیون رستوران قابل تنظیم ما دارای چندین ویژگی اضافی است که به شما کمک می کند نه تنها به راحتی بلکه با تمام گزینه های موردنیاز بتوانید آن را تنظیم کنید. همچنین به شما امکان می دهد بهترین و راحت ترین سیستم رزرو آنلاین رستوران را برای بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. این ویژگی ها عبارتند از:
رزروها را مستقیماً از پنل سرپرست افزونه اضافه و ویرایش کنید
با تعیین زمان و تاریخ موجود برای رزرو ، برنامه رستوران خاصی را تنظیم کنید
موارد استثنایی را به برنامه خود اضافه کنید (به عنوان مثال برای تعطیلات و رویدادهای خاص)
هنگام استفاده از نمایه تجاری پنج ستاره ، از مکانهای رزرو متعدد پشتیبانی می کند
از پنل سرپرست به مشتریان ایمیل خود را درباره رزرو خود ارسال کنید
گزینه تأیید خودکار رزروهای کمتر از اندازه مهمانی خاص.
تمام پیام های اعلان و همچنین قالب های تاریخ و زمان را سفارشی کنید
هنگام بسته بودن ، از جمله تعطیلات و روزهای یکبار مصرف ، به طور خودکار رزروها را مسدود کنید
مشتریان سوus استفاده را برای صرفه جویی در هزینه های نمایش غیر منع کنید
زبان ویژگی datepicker را تغییر دهید
با سیستم رزرواسیون ما می توانید برنامه رزرو رستوران خود را تنظیم کنید. تنظیمات ما به شما امکان می دهد تا با این کار به همان اندازه وسیع یا خاص باشید ، با گزینه هایی برای تنظیم زمان باز ، فاصله بین اسلات رزرو ، رزرو از قبل و حتی امکان افزودن موارد استثنا به این گزینه ها.
شما مشتریان خود را بهتر می شناسید. با ویژگی هایی مانند امکان تأیید خودکار و سفارشی سازی اعلان های خود ، می توانید فرم رزرو رستوران خود را متناسب با شرایط خاص رستوران و تجارت خود تنظیم کنید.
رزرواسیون رستوران برتر
با نسخه برتر افزونه رزرواسیون رستوران ما ، می توانید عملکرد فرم رزرو خود را گسترش دهید تا بهترین تجربه ممکن را به مشتریان خود ارائه دهید. ویژگی های برتر شامل:
گزینه های شیک جدید برای چیدمان: از میان چندین طرح فرم رستوران مدرن یکی را انتخاب کنید تا بهترین گزینه را برای سایت شما پیدا کند.
زمینه های سفارشی: در هنگام رزرو آنلاین مشتری ، با درخواست درخواست نشستن ویژه ، نیازهای غذایی و موارد دیگر ، خدمات شام خود را بهتر برنامه ریزی کنید. مشابه جدول باز ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا سیستم رزرو را برای هر زمینه ای که می خواهید سفارشی کنید ، به شما این امکان را می دهد که تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای ارائه بهترین تجربه به مشتریان خود جمع آوری کنید. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد تا زمینه های پیش فرض موجود را اصلاح کنید.
الگوهای ایمیل و طراح: هنگامی که مشتریان خود را رزرو می کنند ، اعلان های ایمیل زیبا را با آرم و رنگ مارک خود ارسال کنید.
صادرات رزرو: به راحتی رزروهای رستوران خود را از طریق PDF چاپ کنید یا آنها را به یک فایل Excel / CSV صادر کنید تا بتوانید الگوها را تجزیه و تحلیل کنید ، داده های مشتری را جمع آوری کنید و رزروها را به سایر خدمات وارد کنید.
ادغام MailChimp: درخواست های رزرو جدید را در لیست نامه های پستی MailChimp خود ثبت کنید و بدون هیچ زحمتی رشد نرخ اشتراک خود را مشاهده کنید.
محدودیت های رزرواسیون: به راحتی طول بلوک غذاخوری مورد نظر و همچنین حداکثر تعداد رزرو را تنظیم کنید.
مشاهده صفحه رزروها: صفحه ای در قسمت جلوی سایت خود ایجاد کنید که رزروهای آینده را نمایش می دهد و به شما امکان می دهد مهمانانی را که وارد شده اند بررسی کنید.
تأیید رزرو خودکار: تأیید خودکار درخواست رزرو را فعال کنید اگر تاریخ / زمان فعلی زیر حداکثر رزرو یا شماره صندلی باشد.
گزینه های یک ظاهر طراحی: بسیاری از گزینه های یک ظاهر طراحی شده است که به شما امکان می دهد رنگ ، اندازه قلم ، حاشیه ها و … را برای عناصر مختلف فرم تنظیم کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها