٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه گالری نمونه کارها – پلاگین گالری عکس وردپرس

یک روش فوق العاده آسان برای ایجاد یک نمونه کارها زیبا و پاسخگو برای وب سایت های وردپرس خود. گالری فیلتر نمونه کارها کاملاً پاسخگو است و با همه دستگاهها مانند Macbook ، رایانه رومیزی ، رایانه لوحی ، تلفن…

محمد یوسفی

16 مارس 2021

یک روش فوق العاده آسان برای ایجاد یک نمونه کارها زیبا و پاسخگو برای وب سایت های وردپرس خود. گالری فیلتر نمونه کارها کاملاً پاسخگو است و با همه دستگاهها مانند Macbook ، رایانه رومیزی ، رایانه لوحی ، تلفن همراه کار می کند.
اولین افزونه نمونه کارها در وردپرس برای یک صفحه دسته بندی جداگانه.

امکانات
فیلترها – راهی آسان برای ایجاد فیلتر برای گالری های نمونه کارها
Bootstrap Lightbox – بهترین و پاسخگوترین لایت باکس بوت استرپ تصویر
طرح بندی چند ستون – گالری نمونه کارها را در چندین ستون مانند دو ستون ، سه ستون ، چهار ستون نشان دهید
پاسخگو – همه دستگاه های سازگار مانند PC ، Mac ، برگه ها ، تلفن ها
شماره گذاری – نمایش شماره گذاری روی تصاویر
عنوان – نمایش عنوان / برچسب / عنوان تصویر بر روی تصاویر گالری
فاصله یا بدون فاصله – نمایش گالری با فاصله و بدون فاصله
مقیاس خاکستری – گالری عکس زیبایی با جلوه خاکستری ایجاد کنید
گالری عکس سنگ تراشی – سبک سنگ تراشی
چند رنگ برای فیلترها – چندین دکمه برای فیلترها اعمال کنید

ویژگی های حرفه ای
ساده و ساده
گالری پاسخگو
فیلتراسیون نمونه کارها
فیلترهای نامحدود اضافه کنید
رنگ فیلتر نامحدود
تنظیمات مرز را سفارشی کنید
گالری سنگ تراشی نمونه کارها
پیوند گالری نمونه کارها
بارگیری نمونه کارها بیشتر
چیدمان های چند ستونی
بوت استرپ 3.3.6 مبتنی بر
30 اثر شناور
5 سبک پاپ آپ جعبه سبک
عنوان تصویر
گالری در پست
گالری در صفحه
گالری در ویجت
گالری دوستانه سئو
اندازه تصویر کوچک و تنظیم کیفیت
خطای پیمایش در پیش نمایش Lightbox
تصاویر گالری نمونه کارها دکمه های سفارش مانند صعود ، نزول و تغییر شکل
داشبورد پلاگین سفارشی ساده و کاربر پسند
گالری نمونه کارهای نامحدود با تصاویر نامحدود ایجاد کنید
CSS سفارشی
پیاده سازی آسان در هر کجا در وردپرس
نمونه کارها به راحتی قابل تنظیم است
پشتیبانی سریع ، دوستانه و با کیفیت
در چند موضوع بهترین فیلتراسیون را دریافت خواهید کرد
شما می توانید رنگهای نامحدود را تغییر دهید ، عنوان و رنگ پس زمینه توصیف را تغییر دهید ، رنگ شرح عنوان را تغییر دهید ، همچنین رنگ حاشیه تصاویر را تغییر دهید.
می توانید حاشیه تصویر را مانند رنگ حاشیه ، اندازه حاشیه تنظیم کنید
گالری سنگ تراشی زیبا ایجاد شده است
گزینه پیوند با هر دو موضوع همچنین می توانید دکمه ادامه مطلب یا مشاهده را تنظیم کرده و به آن پیوند دهید یا پیوند روی تصویر را بدهید
چندین ستون را مانند 1 ستون ، 2 ستون ، 3 ستون ، 4 ستون تنظیم کنید

طراحي گالري فيلتر پورتفوليو
استفاده از روش گالری نمونه کارها بسیار آسان است ، شما یک صفحه دسته جداگانه پیدا خواهید کرد ، کاربر می تواند به راحتی ظرف یک دقیقه نمونه کارها ایجاد کند. فیلترهای دارای تصاویر را با یک جعبه انتخاب کنید
که باعث می شود گالری فیلتر نمونه کارها با پلاگین های دیگر متفاوت باشد. نمایش نمونه کارها با یا بدون جعبه روشن ، در نسخه رایگان نمونه کارها ، یک سبد راه انداز راه انداز با ناوبری دارید.
شما همچنین می توانید عنوان را با تصاویر نشان دهید و عنوان نیز همراه با lightbox bootstrap در پایین نشان داده می شود. اگر سبد نور نمی خواهید ، می توانید نمونه کارهای خود را برای یک پروژه خارجی پیوند دهید.
طرح پیش فرض نمونه کارها طرح سنگ تراشی است. اگر می خواهید از طرح شبکه استفاده کنید می توانید از تصویر یک اندازه برای نمونه کارها استفاده کنید. سپس می توانید نمونه کارها را با طرح بندی شبکه نیز نشان دهید.
گالری نمونه کارها را با حاشیه نشان دهید یا می توانید نمونه کارها را بدون فاصله یا با فاصله نشان دهید.
تعریف چیدمان سنگ تراشی در گلدان
اصطلاح طرح Masonry احتمالاً نام خود را مدیون پلاگین محبوب JQuery Masonry است که برای تولید این نوع طرح استفاده می شود.
از طرح سنگ تراشی به عنوان طرح سبک Pinterest نیز یاد می شود ، زیرا www.pinterest.com اولین وب سایتی بزرگ بود که از این سبک طرح بندی استفاده کرد. طرح سنگ تراشی جلوه ای عالی از گالری نمونه کارهای شما می دهد
افزونه های ذکر شده علاوه بر مجموعه ویژگی های مشترک ، دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. درک تفاوت بین هر پلاگین فقط با مشاهده طرح Masonry تولید شده توسط هر یک دشوار است. تمام طرح ها کاملاً مشابه به نظر می رسند. مهم است که قبل از انتخاب پلاگین ، ویژگی های موجود را در نظر بگیرید. به طور کلی ، اکثر افزونه ها API و اسنادی را برای شناسایی ویژگی های آنها ارائه می دهند.
من پیشنهاد می کنم قبل از انتخاب خود به ویژگی های موجود هر پلاگین نگاه کنید. من لیست زیر از ویژگی های مشترک را از پلاگین های ذکر شده در بخش قبلی جمع آوری کرده ام. اینها برخی از ویژگیهای اصلی است ، اما هر افزونه ویژگیهای خاص خود را نیز دارد. این شما هستید که می توانید بهترین پلاگین را براساس نیازهای برنامه خود انتخاب کنید.
طرح های سنگ تراشی می توانند دارای ستون هایی با اندازه ثابت یا ستون های پویا باشند. ستون های با اندازه ثابت عادی هستند. بهتر است افزونه ای انتخاب کنید که بتواند ستون های پویا را امکان پذیر کند ، زیرا انعطاف پذیری را افزایش می دهد.
مرتب سازی و فیلتر کردن – پلاگین هایی مانند ایزوتوپ به شما امکان مرتب سازی و فیلتر کردن عناصر را بدون از دست دادن ساختار طرح می دهد. این ویژگی خوبی است که در هنگام نیاز به طرح های پویا سنگ تراشی داشته باشید.
انیمیشن – برخلاف چیدمان های عادی ، چیدمان سنگ تراشی با افزودن یا حذف عناصر کاملاً تغییر می کند. به همین دلیل ، بهتر است برای تنظیم عناصر ، جلوه های انیمیشن داشته باشید – این یک تجربه کاربری عالی ایجاد می کند.
عناصر پویا – به طور کلی ، ما طرح را در بارگذاری صفحه با استفاده از عناصر موجود ایجاد می کنیم. اما برخی از سایت ها ممکن است به توانایی افزودن یا حذف عناصر بدون تازه سازی نیاز داشته باشند. در چنین شرایطی ، پلاگین باید توانایی تنظیم خودکار طرح را برای ایجاد ساختار مطلوب داشته باشد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها