٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه تقویم رویداد WD – پلاگین تقویم رویداد پاسخگو وردپرس

Event Calendar WD قدرتمندترین افزونه برای ایجاد رویدادها و سازماندهی آنها به صورت تقویم است. Event Calendar WD یک افزونه کاربرپسند برای ایجاد یک وب سایت تبلیغ رویداد یا افزودن و مدیریت رویدادها به وبلاگ موجود در وردپرس شما است.…

محمد یوسفی

12 مارس 2021

Event Calendar WD قدرتمندترین افزونه برای ایجاد رویدادها و سازماندهی آنها به صورت تقویم است.

Event Calendar WD یک افزونه کاربرپسند برای ایجاد یک وب سایت تبلیغ رویداد یا افزودن و مدیریت رویدادها به وبلاگ موجود در وردپرس شما است. این یک افزونه برگزار کننده رویداد بسیار انعطاف پذیر برای ایجاد هر دو رویداد ساده یک بار یا چندین رویداد تکراری است. همه اینها نیست ، ارسال دعوت نامه های رویداد و فروش آنلاین بلیط با این افزونه آسان است. با استفاده از ویرایشگر وردپرس می توانید برای کلیه رویدادهای خود شرح مفصلی ارائه دهید ، دسته ها را اختصاص داده و برچسب ها را به هر یک از آنها پیوست کنید. هر تقویمی به عنوان یک پست سفارشی یا طبقه بندی ایجاد می شود ، که به شما امکان می دهد تقویم ها را در لیست های پست استاندارد ، مانند پست های مرتبط یا آخرین پست ها نمایش دهید. این پلاگین باعث می شود با پشتیبانی از دکمه اشتراک گذاری اجتماعی ، کلمه ای در مورد رویدادهای خود پخش کنید ، و به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد تا با استفاده از گزینه جستجوی رویداد frontend به راحتی رویدادهای اطراف خود را پیدا کنند. Event Calendar WD دارای یک پنل مدیریت مستقیم است ، جایی که می توانید رویدادهای خود را ایجاد و مدیریت کنید ، مضامین جدیدی اضافه کنید و تقویم های خود را شخصی سازی کنید.

فواید
هر تعداد رویداد که می خواهید سازماندهی کنید – با Event Calendar WD می توانید تعداد نامحدودی از رویدادها و تقویم ها را به وب سایت خود اضافه کنید. خواه بخواهید برای یک رویداد یکبار مصرف بروید ، یا تقویم ها را به چندین پست و صفحه اضافه کنید ، این کاملاً عملی است.
یافتن رویدادها راحت تر است – رویداد Calendar WD SEO مناسب است ، به این معنی که هر رویدادی که به وب سایت خود اضافه می کنید برای دیده شدن بهتر در نتایج جستجو بهینه می شود.
استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی – اجازه ندهید رویدادهای شما مورد توجه قرار نگیرند. گزینه دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در تقویم فعال کنید و درمورد رویدادهای خود کلیدی در سیستم عامل های اجتماعی منتشر کنید. همچنین ، اگر افزونه Elet Tickets را برای کاربران نسخه Premium در دسترس دارید ، می توانید مستقیماً از وب سایت خود بلیط های رویداد را بفروشید.
جذب با توضیحات دقیق – مهمترین اطلاعاتی را که لازم است درباره هر رویدادی بدانند به بازدیدکنندگان خود بدهید. مکان رویداد را فراهم کنید ، از میزبانان و سازمان دهندگان نام ببرید ، تصاویر ، فیلم های مربوطه ، پیوند رویداد را در آن قرار دهید و مکان رویداد را در Google Map علامت گذاری کنید.
ظاهر متمایز – با گزینه های مشاهده موجود ، تم ها و لیست گسترده تنظیمات سفارشی سازی ، می توانید تقویم های خود را کاملا شخصی سازی کرده و نمای متمایزی به آنها بدهید.
کنترل کامل و انعطاف پذیری – رویداد Calendar WD بسیار قابل تنظیم است ، بدین معنی که شما کنترل کاملی بر نحوه نمایش رویدادها و تقویم ها در سایت خود خواهید داشت. رابط کاربر پسند افزونه ، مدیریت و شخصی سازی تقویم های شما را آسان می کند.
پشتیبانی – تیم پشتیبانی به موقع و م toثر از همه کاربران خود ارائه می دهد. ما استانداردها را بالا و زمان پاسخگویی را پایین نگه می داریم.

چه چیزی داخل این هست
طرح بندی پاسخگو
Event Calendar WD پاسخگو است ، برای ارائه نمایش تقویم بدون نقص در دستگاه ها و اندازه های مختلف صفحه نمایش طراحی شده است.
رویدادها و تقویم های نامحدود
تعداد رویدادها و همچنین تقویم هایی که می توانید به وب سایت خود اضافه کنید محدودیتی ندارد. پیش بروید و وب سایت خود را با هر تعداد تقویم که می خواهید پر کنید.
دسته ها و برچسب ها:
سازماندهی رویدادها در تقویم های شما بسیار آسان است. می توانید به هر یک از رویدادهای خود دسته بندی اختصاص دهید و هر تعداد برچسب را که می خواهید به آنها وصل کنید.
نمایش های چندگانه رویداد
با استفاده از Event Calendar WD می توانید تقویم های خود را در تعداد نماهای جالب نمایش دهید. در حال حاضر بازدیدهای ماه ، هفته ، روز و لیست در گزینه رایگان افزونه در دسترس هستند ، در حالی که نمایهای Posterboard ، 4 روزه و نقشه با گزینه برتر ارائه می شوند.
رویدادهای تکرار شونده
اگر می خواهید وقایع تکراری را که به طور منظم برگزار می شوند ، در تقویم خود نمایش دهید ، در زمان زیادی صرفه جویی می کنید (نسخه Premium). فقط میزان تکرار رویداد را در تنظیمات evet مشخص کنید و به طور خودکار در تقویم نمایش داده می شود.
اشتراک اجتماعی
شما می توانید دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در تقویم ها نمایش داده و به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید رویدادهای شما را در فیس بوک ، گوگل پلاس و توییتر فقط با یک کلیک به اشتراک بگذارند.
WIDGET تقویم
تقویم ها با کد کوتاه به پست ها و صفحات اضافه می شوند ، اما اگر می خواهید یک ابزارک تقویم خوب در نوار کناری سایت خود نمایش دهید ، می توانید تقویم را به عنوان یک ابزارک منتشر کنید.
مضامین سفارشی
نسخه Premium این افزونه دارای پنج تم تقویمی قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد طراحی تقویم های خود را شخصی سازی کنید. می توانید تنظیمات سفارشی را برای تقریباً در هر قسمت از تقویم ، از جمله رنگهای کلی تقویم ، سرصفحه ، نماها ، صفحه بندی و رویدادها تنظیم کنید. علاوه بر این ، شما می توانید تم های تقویم جدید را با ویژگی های یک ظاهر طراحی شده خود اضافه کنید.
ادغام نقشه های GOOGLE
این افزونه برای کمک به شما در نمایش مکان های رویداد ، با Google Maps تلفیق شده است. به سادگی برای هر رویداد یک مکان انتخاب کنید و مکان را در Google Maps علامت گذاری کنید ، پیدا کردن مکان برای مهمانان شما بسیار آسان است.
تمدید تقویم رویداد
اگر برخی از قابلیت های اضافی مانند نمایش رویدادهای آینده ، فروش بلیط های آنلاین ، نمایش شمارش معکوس برای رویدادها را دارید و به بازدیدکنندگان خود اجازه می دهید رویدادها را از تقویم به تقویم اضافه کنند ، 14 افزودنی موجود برای انتخاب وجود دارد. لطفا توجه داشته باشید که افزونه های تقویم فقط با نسخه Premium کار می کنند. لیست کامل این افزونه را در زیر پیدا کنید.
(موجود در بسته پلاگین ها)
بلیط های رویداد
مدیریت رویداد Frontend
ویجت رویدادهای آینده
فیلتر
اشتراک در
شمارش معکوس
ادغام تقویم Google
ادغام iCal
ادغام در فیس بوک
واردات / صادرات
[فیلدهای سفارشی
بازدیدها
صادرات به GCal / ICal
جاسازی کردن
تنظیمات / سفارشی سازی
* برخی از سفارشی سازی های شرح داده شده در اینجا در نسخه Premium موجود است. برای اطلاعات بیشتر لطفا به خلاصه ویژگی مراجعه کنید.
می توانید تقویم ها را با درج کد کوتاه ایجاد شده در پست ها و صفحات خود به وب سایت خود اضافه کنید و یا آن را به عنوان یک ابزارک در نوار کناری سایت خود نمایش دهید. پنل مدیریت افزونه کاملاً ساده و کاربرپسند است. برای افزودن تقویم جدید فقط باید به پنل مدیریت بروید ، روی برگه “افزودن تقویم جدید” کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود. بعد از آن شما باید یک عنوان به تقویم بدهید و یک تم برای آن انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، می توانید تقویم را پیش نمایش کنید ، آن را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید یا بلافاصله منتشر کنید. می توانید رویدادها را از طریق پنل مدیریت به تقویم اضافه کنید و بعداً آنها را به تقویم های انتخاب شده اختصاص دهید ، یا با کلیک بر روی تاریخ موجود در تقویم. برای افزودن رویداد خود به تقویم ، باید نام رویداد را مشخص کنید ، تاریخ ها را انتخاب کنید ، مکان رویداد را انتخاب کنید ، در صورت موجود بودن یک URL و یک URL ویدیوی مربوطه ارائه دهید. برای رویدادهای دوره ای ، فقط باید چرخه های تکرار رویداد را مشخص کنید ، مانند روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه. در زیر برگه تنظیمات ، لیست گسترده ای از تنظیمات عمومی تقویم ها را پیدا می کنید که می توانید متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید. در اینجا می توانید قالب نمایش تاریخ را انتخاب کنید ، نظرات مربوط به رویدادها را فعال کنید ، نحوه سازماندهی رویدادها را فعال کنید ، نمادهای اجتماعی را فعال کنید و موارد دیگر. شما می توانید با دادن عنوان به آنها ، اضافه کردن یک اسلاگ و توضیح ، دسته ها و برچسب های جدیدی را ایجاد کنید. می توانید برچسب ها و دسته ها را همزمان در چندین رویداد اعمال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارشی سازی تنظیمات تقویم ، لطفاً به دستورالعمل های نصب پلاگین زیر مراجعه کنید.
نسخه برتر اضافه می کند
وقایع تکراری
5 تم زیبا قابل تنظیم است
3 نمایش برتر: تخته پوستر ، 4 روزه و نقشه
14 افزودنی برای گسترش عملکرد پیش فرض
مهم:
اگر فکر می کنید در Event Calendar WD اشکالی پیدا کرده اید یا در مورد افزونه مشکلی / سالی دارید ، لطفاً انجمن پشتیبانی را بررسی کنید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
افزونه Calendar Event Calendar به صورت اختیاری Google Maps را در قسمت جلویی جاسازی می کند تا رویدادها را روی نقشه نشان دهد. Google Maps جاسازی شده دقیقاً به همان روشی رفتار می کند که اگر بازدید کننده سایت Google Maps را باز کرده باشد. Google ممکن است اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان ، ما را جمع آوری کند

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها