٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه داستان‌های وب وردپرس

داستان های وب یک قالب داستانی بصری رایگان ، وب باز و وب برای شما است که به شما امکان می دهد به راحتی با انیمیشن های جذاب و تعاملات قابل لمس روایت های بصری را ایجاد کنید و خوانندگان…

محمد یوسفی

12 مارس 2021
داستان های وب یک قالب داستانی بصری رایگان ، وب باز و وب برای شما است که به شما امکان می دهد به راحتی با انیمیشن های جذاب و تعاملات قابل لمس روایت های بصری را ایجاد کنید و خوانندگان خود را در تجربیات تمام صفحه عالی و پر بار غرق کنید.
مزایای داستان های وب
قالب Web Stories ویژگی ها و قابلیت هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا از طریق قدرت داستان سرایی در وب باز با مخاطبان خود درگیر شوید. به طور خاص ، شما می توانید:
به راحتی محتوای زیبا و جذاب ایجاد کنید: Web Stories تولید داستان ها را از منظر فنی به آسانی ممکن می کند.
برای آزادی تحریریه و مارک تجاری از انعطاف پذیری خلاقانه لذت ببرید: قالب Web Stories دارای الگوهای طرح بندی شده از پیش تعیین شده اما انعطاف پذیر ، کنترل های UI استاندارد و اجزای سازنده برای به اشتراک گذاری و افزودن محتوای بعدی است.
داستان های خود را در وب باز به اشتراک بگذارید و پیوند دهید: Web Stories بخشی از وب باز هستند و می توانند بدون محدود شدن به یک اکوسیستم واحد ، در سایت ها و برنامه ها به اشتراک گذاشته و تعبیه شوند.
داستان های خود را ردیابی و اندازه گیری کنید: از قابلیت های تجزیه و تحلیل و کتاب برای پشتیبانی از ویروس و کسب درآمد پشتیبانی می کند.
با ارائه زمان بارگذاری سریع به داستان های خود ، توجه خوانندگان خود را جلب کنید: Web Stories به سرعت برقرار می کند تا مخاطبان شما همچنان سرگرم و سرگرم شوند.
از طریق داستان سرایی همه جانبه با خوانندگان خود ارتباط برقرار کنید: Web Stories راهی جدید و مدرن برای دسترسی به خوانندگان موجود است.
از داستان های زیبا و جذاب ایجاد شده به طور موثر درآمد کسب کنید: Web Stories با استفاده از پیوندهای وابسته ، قابلیت کسب درآمد را برای ناشران فعال می کند. از نظر تبلیغ کنندگان ، Stories راهی برای دستیابی به مخاطبان منحصر به فرد در یک تجربه داستان سرایی جدید است.
ویرایشگر داستان های وب
ویرایشگر Web Stories برای وردپرس مجموعه ای قوی از قابلیت های ایجاد داستان را در یک ابزار ایجاد کاربر WYSIWYG گردآوری کرده است. برخی از ویژگی های اصلی که می توانید از جعبه استفاده کنید عبارتند از:
یک داشبورد بصری غنی و بصری ، به شما امکان می دهد به راحتی در روند ایجاد داستان حرکت کنید
الگوهای صفحه ای زیبا و گویا برای شما سریع و روان روند ایجاد داستان را آغاز می کنند
قابلیت کشیدن و رها کردن آسان ، ساخت داستان های زیبا را آسان می کند
دسترسی راحت به کتابخانه رسانه WordPress ، به شما امکان می دهد هنگام ایجاد داستان های خود ، از داشبورد پلاگین دارایی های رسانه خود را بدست آورید
از پیش تعیین شده های رنگی و متنی قابل برنامه ریزی ، متناسب کردن سبک داستان های شما با نیازهای استراتژی محتوای شما را آسان می کند
و خیلی بیشتر!
با استفاده از ویرایشگر Web Stories برای وردپرس ، می توانید به راحتی روایت های تصویری را با تعاملات قابل لمس ایجاد کنید ، و آزادانه در وب به اشتراک بگذارید ، یا آنها را در استراتژی های محتوای موجود خود جاسازی کنید. داستانهایی که ایجاد می کنید از همه لحاظ متعلق به شما هستند ، زیرا Web Stories به جای اینکه در اکوسیستم یا سیستم عامل بسته خاصی محدود شود ، به وب باز تعلق دارند.
مخاطب: همه
داستان های وب برای همه مناسب است! اگر شما یک مالک سایت ، سازنده محتوا یا ناشر در وب هستید ، پذیرفتن قالب Web Stories به عنوان روشی برای ارتقا of کیفیت استراتژی محتوای شما ، ارزشی که برای خوانندگان خود قائل هستید و در نتیجه شانس دستیابی به آن عالی خواهد بود. موفقیت پایدار
شرایط استفاده از خدمات
با استفاده از این افزونه ، شما با شرایط خدمات Google موافقت می کنید. با استفاده از تصاویر و فیلم های شخص ثالث ارائه شده توسط Unsplash ، Coverr و Tenor ، موافقت می کنید که به شرایط خدمات مربوطه پایبند باشید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها