٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه فرم تماس با WD – ابزار سازنده فرم تماس کشیدن و رها کردن پاسخگو وردپرس

با این افزونه رایگان و بصری وردپرس فرم های تماس ساده یا برنامه های پیچیده ایجاد کنید. هیچ دانش کدگذاری لازم نیست. پیشنهاد ویژه برای همه پلاگین های برتر فرم تماس با وردپرس WordPress Contact Form Maker یک افزونه ساده…

محمد یوسفی

12 مارس 2021
با این افزونه رایگان و بصری وردپرس فرم های تماس ساده یا برنامه های پیچیده ایجاد کنید. هیچ دانش کدگذاری لازم نیست.
پیشنهاد ویژه برای همه پلاگین های برتر
فرم تماس با وردپرس
WordPress Contact Form Maker یک افزونه ساده ایجاد کننده فرم است که به کاربر اجازه می دهد بدون اطلاع از برنامه نویسی انواع مختلفی از فرم های وب سایت پاسخگو را ایجاد و ویرایش کند. این محصول با استفاده از بیشتر قابلیت های آن مشابه فرم ساز وردپرس است ، در حالی که تفاوت هایی نیز وجود دارد. اگر می خواهید فرم های پیشرفته با انواع زمینه های مختلف مانند Date ، Time ، Single Choice ، Multiple Choice و غیره ایجاد کنید ، می توانید از WordPress Form Builder استفاده کنید.
تعداد قسمتهای افزونه WordPress form builder نامحدود است. شما می توانید انواع مختلف زمینه ها را وارد کنید ، از جمله ورودی ها (به عنوان مثال ایمیل ، رمز عبور ، منطقه متن ، ورودی متن و غیره) ، Captcha (و همچنین امکان افزودن ReCaptcha استاندارد Google) ، دکمه های سفارشی و استاندارد ، و همچنین Map رشته.
این فرم ساز رایگان وردپرس از رابط کاربری ساده و ساده مدیریتی استفاده می کند ، بنابراین کاربرانی که قادر به ایجاد تغییر در سطح کد نیستند ، می توانند با استفاده از پارامترها سفارشی سازی و تغییرات ایجاد کنند. سازنده فرم کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد از بین چندین گزینه انتخاب کنید تا فقط ویژگی های مورد نیاز خود را بدست آورید. از فرم ساده یک خط گرفته تا فرم نامه الکترونیکی پیچیده تری برای سایت یا فرم ارسال نامه مشروط – فرم ساز پاسخگو رایگان یک راه حل مناسب برای هر وب سایت است.
سازنده پویای فرم وب به شما امکان می دهد همه ارسالی های فرم را مشاهده و مدیریت کنید. پلاگین فرم WP موارد ارسالی را برای مراجعه در آینده در پایگاه داده شما ذخیره می کند.
این افزونه به همان اندازه متناسب با نیازهای توسعه دهندگان و طراحان تازه کار و باتجربه خواهد بود.
امکانات
ابزارهای بصری
HTML سفارشی بین زمینه ها
برای مرتب سازی مجدد قسمت ها ، ویژگی Drag and Drop را انتخاب کنید
صفحه بندی
شکستن بخش
پیام های ایمیل سفارشی برای مدیر و کاربران
پارامترهای دقیق برای هر نوع فیلد
اعتبار سنجی داده ها قبل از ارسال
منطق مشروط
لطفا توجه داشته باشید ، اگر می خواهید فرم های آنلاین پیچیده تر ، سفارشی با انواع زمینه های بیشتر ، زمینه بارگذاری پرونده ، ادغام های Stripe و PayPal و بسیاری دیگر از ویژگی های برتر اضافه کنید ، می توانید از افزونه Premium Contact Form Maker استفاده کنید ، که بیشتر ابزار پیشرفته
افزونه فرم تماس با وردپرس با قالب های از پیش ساخته شده همراه است ، اما در صورت نیاز به فرم های سفارشی ، خود را از ابتدا ایجاد کنید. روند ایجاد فرم با پلاگین سریع و آسان است.
این افزونه وردپرس برای هر وب سایتی فرم ساز رایگان باید داشته باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا اطلاعات تماس مانند آدرس ، ایمیل ، تلفن و غیره را به اشتراک بگذارید ، اما همچنین به شما امکان می دهد زمینه های ایمیل را اضافه کنید ، این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا نظرات و نظرات خود را مستقیماً از طریق فرم های ارسال ایمیل ارسال کنند. همین امروز این افزونه وردپرس را امتحان کنید و فرم های وب را به صورت رایگان و آسان ایجاد کنید!
مهم: اگر فکر می کنید اشکالی پیدا کرده اید یا در مورد پلاگین مسئله یا سVEالی دارید ، از تماس با ما در INFO@WEB-DORADO.COM خودداری کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها