٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه WP User Frontend – پلاگین عضویت ، نمایه ، ثبت نام و ارسال پست برای وردپرس

WP User Frontend یکی از بهترین افزونه های سازنده frontend برای وردپرس است. این شامل داشبورد frontend ، ویرایشگر frontend و انتشار و آپلودکننده frontend برای پروفایل کاربر وردپرس ، ارسال ارسال ها و عضویت ها است. ویژگی های رایگان…

محمد یوسفی

12 مارس 2021
WP User Frontend یکی از بهترین افزونه های سازنده frontend برای وردپرس است. این شامل داشبورد frontend ، ویرایشگر frontend و انتشار و آپلودکننده frontend برای پروفایل کاربر وردپرس ، ارسال ارسال ها و عضویت ها است.
ویژگی های رایگان
شماره 1 Frontend Post Submission، Membership، Profile Builder & WordPress Editor Plugin
ایجاد نامحدود نوع فرم ارسال. این فرم ها به کاربران امکان ایجاد پیام های جدید ، ویرایش نمایه آنها از طریق سایت را می دهد ، بنابراین کاربر برای اقدام نیازی به ورود به صفحه مدیریت Backend ندارد.
مشخصات را از Frontend به روز کنید
این افزونه نمایه وردپرس به کاربران ثبت نام شده اجازه می دهد تا مشخصات خود را با استفاده از زمینه های پیش فرض از جلو بدون نیاز به دسترسی باطن ویرایش کنند. با استفاده از PRO می توان فیلدهای نامحدود را اضافه کرد.
انعطاف پذیری برای مدیران
سرپرستان می توانند کاربران را از جلو کنترل کنند و همچنین از افرادی که می توانند به داشبورد دسترسی پیدا کنند ، از باطن پیکربندی می کنند.
پرونده ها و پیوست ها
کاربران می توانند پیوست ها را از قسمت جلو بارگذاری کنند. کاربران همچنین می توانند تصویر برجسته پست را بارگذاری کنند. بارگذاری تصویر در منطقه محتوای پست
کشیدن فرم سازنده را بکشید
با استفاده از drag-n-drop ها و پیش نمایش در زمان واقعی که با ایجاد تغییرات به روز می شوند ، به راحتی فرم خود را با قسمتهایی پر کنید. می توانید از داشبورد در نهایت شکل خود را ببینید!
فرم های WPUF خود را با استفاده از گوتنبرگ منتشر کنید
فرم های منتشر شده خود را به راحتی با بلوک WPUF در ویرایشگر گوتنبرگ اضافه کنید. هنگامی که کاربران می خواهند فرم ها را در یک صفحه منتشر کنند ، می توانند به راحتی آن را از لیست کشویی موجود در بلوک اختصاصی WPUF برای گوتنبرگ انتخاب کنند. کل فرم به طور خودکار در داخل ویرایشگر و همچنین در صفحه ارائه می شود. این بسیار آسان تر از کپی کردن دستی و جایگذاری کد کوتاه است! صرفه جویی در یک تن از زمان و کلیک. اما همچنین می توانید با استفاده از بلوک کد کوتاه آن را به سبک قدیمی انجام دهید.
با کد کوتاه از هر مکانی به راحتی استفاده کنید
همه فرم ها یک کد کوتاه منحصر به فرد دارند که می توانید آن را در هر صفحه جایگذاری کنید و فرم بدون شکستن سبک موضوع شما ایجاد می شود.
ارسال پست مهمان وردپرس
مهمانان را قادر می سازد بدون ثبت نام در WP User Frontend ، پلاگین ثبت نام کاربر وردپرس ، از نمای وب سایت خود ارسال کنند. برای ثبت نام خودکار به نام و آدرس ایمیل نیاز داشته باشید و به آنها اجازه دهید در مورد پست های خود نظر دهند. تأیید ایمیل برای مهمانان مجاز است.
نقش پایه
نقش های کاربر خاص را برای ایجاد پست فعال کنید ، پیام غیرمجاز ایجاد کنید که می خواهید نشان دهید.
هر چیزی را از Frontend ارسال و به روز کنید
کاربران می توانند با منوهای چند گزینه ای پرونده ها را بارگذاری کنند ، فرم ها را پر کنند ، حتی داده ها را وارد کنند. به کاربران اجازه دهید پست های خود را از قسمت جلو به روز کنند
فرم های سفارشی را با انواع پست سفارشی بسازید
استفاده از انواع پست های سفارشی به شما امکان می دهد در هر بستری کار کنید. WP User Frontend از WooCommerce پشتیبانی می شود ، بنابراین شما همچنین می توانید با استفاده از فرم های ما محصولات ایجاد کنید.
تنظیم وضعیت ارسال ، ارسال پیام ، به روزرسانی متن دکمه ارسال
وضعیت پیش فرض جداگانه را برای یک پست جدید و ویرایش کنید ، پیامی را که می خواهید پس از ارسال فرم به کاربران نشان دهید ، تغییر دهید و متن دکمه های ارسال را به دلخواه تغییر دهید.
تغییر مسیر سفارشی پس از ورود و ارسال
پس از ورود به سیستم ، ارسال فرم یا ویرایش ارسال فرم ، کاربران را به صفحه دیگری هدایت کنید.
با ارسال بر اساس اشتراک درآمد کسب کنید
بسته های اشتراکی را برای دریافت پرداخت های “پرداخت به ازای هر پست” ایجاد کنید. ارسال های ارسالی از طریق این اشتراک ها دارای مدت زمان محدود و محدودیت ارسال هستند.
فرم ها را برنامه ریزی کرده و ورودی ها را محدود کنید
انتخاب کنید که فرم خود را برای تاریخ های خاص فعال نگه دارید. با انقضا فرم ، پیامی را تنظیم کنید. و ورودی ها را به تعداد لازم محدود کنید. نسخه PRO همچنین امکان تنظیم انقضا پست را فراهم می کند
با ایمیل یادآوری کنید
ایمیل ها را در چندین رویداد مانند ارسال فرم جدید ، پست های مهمان ، اعلان انتشار و اشتراک های جدید راه اندازی کنید. با PRO می توان اعلان های ایمیل بیشتری تنظیم کرد.
ادغام با زمینه های سفارشی پیشرفته (ACF)
فیلدهای فرم را با فیلدهای ACF متصل کنید تا ارسال های کاربر را با فرمت ACF از داشبورد مشاهده کنید. به کاربران امکان ویرایش زمینه ها را از جلو می دهد.
بسته های اشتراک ایجاد کنید ، پرداخت به ازای هر پست را پرداخت کنید و از کاربران پرداخت کنید
با این افزونه عضویت در وردپرس کاربران را در بسته های عضویت ایجاد و مشترک کنید ، اجازه پرداخت به ازای هر پست ، اجبار به خرید بسته اشتراک و تعیین هزینه برگشتی برای هر پست را بدهید.
معاملات را مدیریت کنید
درخواستهای عضویت در انتظار را تأیید یا انجام دهید. مشاهده تمام جزئیات از یک صفحه نمایش واحد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها