٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه Getwid – بلوک های گوتنبرگ وردپرس

Getwid مجموعه ای از 40 بلوک گوتنبرگ است که کتابخانه بلوک های اصلی وردپرس و 35+ قالب بلوک از پیش ساخته شده منحصر به فرد را برای ویرایشگر بلوک بسیار گسترش می دهد. مشاهده نسخه ی نمایشی آموزش های ویدئویی…

محمد یوسفی

12 مارس 2021

Getwid مجموعه ای از 40 بلوک گوتنبرگ است که کتابخانه بلوک های اصلی وردپرس و 35+ قالب بلوک از پیش ساخته شده منحصر به فرد را برای ویرایشگر بلوک بسیار گسترش می دهد.

مشاهده نسخه ی نمایشی
آموزش های ویدئویی
انجمن فیس بوک
کشتی های Getwid با تمام بلوک های رایج موجود در سایر افزونه های گوتنبرگ که معمولاً به عنوان پلاگین های برتر ارائه می شوند ، PLUS Getwid دارای مجموعه ای عالی از بلوک های منحصر به فرد است!

برای توسعه دهندگان طراحی شده است.
ویژگی های گسترده برای هر بلوک.
سفارشی سازی در زمان واقعی.
با هر قالب WordPress عالی کار می کند.
تعامل یکپارچه با هسته های اصلی گوتنبرگ.
افزونه عملکرد گرا.

بلوک های رایگان گوتنبرگ را دریافت کنید
بلوک های استاتیک و دینامیکی چند منظوره برای گوتنبرگ:

Block Block – از هر نوع طرح بندی صفحه سفارشی ایجاد کنید (تنظیمات تنظیم شده ؛ استفاده از پس زمینه تصویر ، لغزنده و تصویر ؛ استفاده از زمینه ها ، استفاده از انیمیشن ، بازی با رنگ و شکل و غیره).
Advanced Heading Block – یک پانل کنترل تایپوگرافی غنی برای ایجاد عناوین جذاب – دسترسی به قلم ها ، سبک ها ، اندازه ها ، تبدیل حالت نوشتاری متن با یک کلیک ، فاصله و رنگ ها.
Google Maps Block – Google Maps ساده را با نشانگرهای سفارشی نامحدود تعبیه کنید.
Icon Block – با مجموعه ای از آیکون های قابل تنظیم ، رابط های کاربری موثر و واضحی ایجاد کنید.
Icon Box Block – ساخت جعبه های سرویس پاسخگو با آیکون ها ، عناوین و جعبه های متنی با استفاده از سبک های از پیش ساخته شده ، تغییر رنگ ، اندازه و جلوه های شناور.
Block Box Block – در ارائه تصویر عمیق تر شوید – جلوه های انیمیشن را اضافه کنید ، اندازه مورد نظر را در کلیکها اعمال کنید و فاصله را تغییر دهید.
بلوک پیوندهای اجتماعی – هر نماد اجتماعی اضافه کنید ، ترازبندی آنها را برای دستگاه های مختلف تنظیم کنید ، با طرح های از پیش ساخته شده تنظیم کنید و اندازه و فاصله آنها را تغییر دهید.
بانر بلوک – با آگهی هایی کاملاً قابل تنظیم که می توانید اندازه ها ، ترازها ، رنگ ها ، جلوه های انیمیشن و ابزارهای بیشتری را برای ارائه بهتر پیشنهادات خود تبلیغ کنید.
Image Slider Block – راهی بهتر برای ایجاد لغزنده های تصویر با کنترل کامل بر سبک های ناوبری ، اندازه تصویر و جلوه های انیمیشن.
بلوک لغزنده رسانه و متن – نمایش اسلایدرهای درخشان با متن ، تنظیم عرض و هم ترازی محتوای سفارشی ، اعمال پوشش متن و رنگ ، جلوه های انیمیشن اسلاید و متن را به صورت جداگانه انتخاب کنید.
دکمه گروه بلوک – اضافه کردن چندین دکمه تماس به عمل در سبک و هماهنگی. عرض ، تراز و جهت همه دکمه ها را همزمان به روز کنید.
Person Block – بخشهای ویترین تیمی ساده و خیره کننده را با تنظیمات عنوان ، نام و اندازه تصویر ایجاد کنید.
آکاردئون بلوک – قسمت زبانه های آکاردئونی ضربه محکم و ناگهانی و کاربردی با آیکون ها و انواع عنوان های قابل تنظیم. مناسب برای بخشهای پرسش و پاسخ.
Toggle Block – شبیه بلوک Accordion است ، اما به کاربران اجازه می دهد زبانه ها را به صورت دستی گسترش دهند.
Tabs Block – زبانه های افقی یا عمودی با دسته ای از سبک های از پیش تنظیم شده و عناوین قابل تنظیم.
بلوک گالری Image Stack – گالری های تصویری کاملاً قابل تنظیم و خیره کننده ، با هفت سبک مختلف که باعث ایجاد خلاقیت شما شده و یک راه حل مناسب برای طراحی قالب فعلی وردپرس شما پیدا می کند.
بلوک توصیف – یک بلوک توصیف بدون هیچ زحمتی با آواتار نویسنده ، نقل قول و نام.
بلوک آخرین پست ها – آخرین پست های خود را با فراداده های سفارشی ، لیست یا طرح شبکه و انتخاب رفتارهای مختلف خروجی ارائه دهید.
Advanced Spacer Block – با فاصله بین قابل تنظیم فاصله ای بین بلوک های خود اضافه کنید – به صورت اختیاری آن را در دستگاه های تلفن همراه ، رایانه لوحی یا دسک تاپ مخفی کنید.
بلوک اینستاگرام – این یک روش آسان برای اتصال اینستاگرام خود به وردپرس و ایجاد یک گالری خوراک زنده قابل تنظیم است.
Counter Block – با شمارنده های متحرک سبک وزن ، مهمترین داده ها را در مورد تجارت خود به تعداد نشان دهید.
Block Box Block – با ایجاد انواع جدول مقایسه و قیمت گذاری ، هر داده ای را تجسم کنید.
Progress Bar Block – یک نوار پیشرفت افقی متحرک ساده با رنگ های قابل تنظیم است.
بلوک نوار پیشرفت دایره ای – میله های پیشرفت دایره ای متحرک با نوار قابل تنظیم ، اندازه و رنگ.
Block Form Block – یک فرم تماس ساده با مجموعه ای سنتی از قسمت های فرم ، برچسب های قابل تنظیم و پشتیبانی از reCAPTCHA.
Block Carousel Block – برای نمایش پست ها ، صفحات یا انواع پست های سفارشی در یک چرخ فلک جذاب با یک طرح سفارشی ، از گزینه های سفارشی سازی چابک استفاده کنید.
بلوک لیست قیمت – یک بلوک عالی برای نمایش قیمت های منوی رستوران یا یک لیست از مطالب با عناوین قابل تنظیم ، خطوط نقطه ای ، رنگ ها و تصاویر.
Block Slider Block – پست ها ، محصولات یا سایر داده های پست سفارشی موجود خود را در یک نوار لغزنده کاملاً قابل تنظیم و شیک با چندین طرح از قبل واکشی کنید.
بلوک نوع ارسال سفارشی – شبکه ، لیست یا نمای سفارشی هر نوع پست سفارشی با تنظیمات متعدد طرح و سبک.
Mailchimp Block – ادغام آسان MailChimp API برای افزودن فرم های اشتراک ایمیل.
شمارش معکوس بلوک – یک تایمر شمارش معکوس پویا با مقادیر عددی بسیار قابل تنظیم و برچسب های زمانی ، که برای آن می توانید خانواده قلم و سبک ، اندازه ها ، رنگ ها ، فاصله و موارد دیگر را تنظیم کنید.
Block Popup Video – نمایش Youtube ، Vimeo یا فیلم های خود میزبانی شده در پنجره های بازشو ؛ دکمه پخش فیلم ، کاورهای سفارشی ویدئو ، رنگ و اندازه ظروف بلوک کاملاً قابل تنظیم هستند.
Block Timeline Block – ترتیب زمانی وقایع را در نمودار جدول زمانی شیک با ظروف قابل تنظیم مانند عنوان ، عنوان فرعی ، تصاویر و غیره نمایش دهید.
Image Hotspot Block – منحصر به فرد در بازار افزودنی های گوتنبرگ! نشانگرهای متحرک نامحدود با راهنمایی های کاملاً قابل تنظیم بر روی تصویر خود قرار دهید تا آموزنده و تعاملی تر باشد.
بلوک فهرست مطالب – یک جدول محتوای مرتب یا غیر مرتب است که براساس عناوین صفحه شما (H2 ، H3 ، H4 و غیره) تنظیم شده است.
Anchor Block – ابزاری آسان برای افزودن سریع

صفحه با استفاده از یک لنگر HTML به قسمت خاصی از صفحه می پرد.
بلوک جدول پیشرفته – یک جدول بلوک گوتنبرگ که امکان ادغام سلول ها ، شخصی سازی پس زمینه و تنظیم مرزها را فراهم می کند.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها