٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه جدول زمانی و برنامه رویداد توسط MotoPress وردپرس

MotoPress Timetable and Event Schedule یک افزونه سازنده همه کاره است که برای کمک به شما در ایجاد و مدیریت برنامه های آنلاین برای یک رویداد منفرد یا چندگانه ، شخصی سازی ظاهر هر رویداد ، افزودن تاریخ ، زمان…

محمد یوسفی

12 مارس 2021

MotoPress Timetable and Event Schedule یک افزونه سازنده همه کاره است که برای کمک به شما در ایجاد و مدیریت برنامه های آنلاین برای یک رویداد منفرد یا چندگانه ، شخصی سازی ظاهر هر رویداد ، افزودن تاریخ ، زمان ، توضیحات و نمایش همه موارد مورد نیاز به دقت جدول زمانی ساخته شده همچنین با ویجت رویدادهای آتی همراه است که به شما کمک می کند تا نوار کناری را بدون درهم و برهم نگه دارید.

نسخه ی نمایشی پلاگین
دستورالعمل های گام به گام کار با پلاگین

این افزونه می تواند برای جدول بندی انواع مختلف رویدادها مانند دروس مختلف ، کلاس های بدنسازی ، جشنواره ها ، کنفرانس ها ، مراسم ، مطالعات موردی ، مهمانی های رسمی ، کنسرت ها و موارد دیگر استفاده شود. از نظر مدیریت باطن بسیار مفید است و استفاده از آن برای مخاطبان شما حداکثر آسان است.

مزایای اصلی
طراحی تعاملی. بهینه سازی شده است تا در دستگاه های مختلف کاملاً مشاهده شود. یک گام خوب به جلو ، این پلاگین با قابلیت تنظیم دستی نحوه نمایش جدول زمانی شما در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ ارائه می شود.

یک مجموعه ابزار کاملاً فکر شده از تنظیمات کد کوتاه. این مشکلات جدول زمانی را برطرف می کند زیرا تمام تنظیمات ترجیحی را می توان در عرض چند دقیقه اعمال کرد. هر تنظیمات با توضیحات کافی برای اطمینان از هماهنگی و ویرایش سریع رویدادهای خود بدون کمک اضافی ارائه می شود.

فیلتر کردن رویداد مفید بازدید کنندگان می توانند جدول زمانی را فیلتر کنند تا تنها رویدادهایی را که به آن علاقه دارند نمایش دهند.

کنترل رنگ فعالیت های مهم را با ارائه آنها در رنگ های مختلف برجسته کنید. علاوه بر این ، جستجو را ساده و سرعت می بخشد زیرا وقایع مورد نیاز با همان رنگ مشخص شده حتی بدون فیلتر شدن سریعتر قابل مشاهده هستند. نشانگرهای مختلف رنگی می توانند در رنگارنگتر کردن جدول زمانی یا سفارشی کردن آن متناسب با طرح رنگ وب سایت شما ، مفید واقع شوند.

چارچوب های زمانی دقیق تر بصری بازه های زمانی ساعتی به طور کلی برای نشان دادن وقایع به اندازه کافی بزرگ هستند ، اما با استفاده از افزونه MotoPress Timetable همچنان می توانید با تنظیم جدول زمانی تا 15 دقیقه زمان دقیق در ستون “زمان” سمت چپ ، آنها را افزایش دهید.

انعطاف پذیری اگر هرگونه تاخیر غیر منتظره یا کل تاریخ تغییر کند ، جدول زمانی شما می تواند به راحتی به یک جهت یا جهت دیگر متمایل شود ، به لطف چند ویرایش زمان قوسیک در قسمت عقب.

ویژگی های اصلی
چندین نوع ستون
انتخاب / لغو انتخاب ستون ها و رویدادهای ترجیحی برای نمایش در جدول زمانی
امکان افزودن برچسب ها و دسته های رویداد
امکان نمایش رویدادها بر اساس دسته های مناسب
اندازه گیری ساعت برای نمایش دقیق تر هر فعالیت (رویداد) در ستون جدول زمانی سمت چپ نشان داده می شود
چندین سبک فیلتر: لیست کشویی و برگه ها
گزینه ای برای نمایش / پنهان کردن حالت مشاهده “همه رویدادها” ، ستون ساعت و ردیف های خالی
پارامترهای رویداد قابل برنامه ریزی (عنوان ، زمان ، زیرنویس ، و غیره) و توانایی نمایش فقط موارد ترجیحی در جدول زمانی
تصاویر ویژه برای رویدادهای فردی
امکان تنظیم URL رویداد برای پیوند دادن آن به هر وب سایت خارجی
گزینه های متن را برای بلوک های رویداد تراز کنید
شناسه های منحصر به فرد برای چندین جدول زمانی در یک صفحه
تنظیمات رنگ برای پس زمینه ، شناور پس زمینه ، متن و شناور متن
صادرات / واردات داده های خود

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها