٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه ویژوالایزر: مدیر جداول و نمودارها برای وردپرس

ویژوالایزر: جداول و نمودارها برای پلاگین وردپرس افزونه ای قدرتمند و آسان برای استفاده است که برای ایجاد ، مدیریت و تعبیه نمودارها و جداول تعاملی ، پاسخگو در پست ها و صفحات وردپرس شما استفاده می شود. این افزونه…

محمد یوسفی

12 مارس 2021

ویژوالایزر: جداول و نمودارها برای پلاگین وردپرس افزونه ای قدرتمند و آسان برای استفاده است که برای ایجاد ، مدیریت و تعبیه نمودارها و جداول تعاملی ، پاسخگو در پست ها و صفحات وردپرس شما استفاده می شود.

این افزونه از Google Visualization API ، DataTables.net و ChartJS برای افزودن نمودارها ، نمودارها و جداول پاسخگو و متحرک استفاده می کند که از سازگاری بین مرورگر پشتیبانی می کنند و کاملاً در دستگاه های تلفن همراه نمایش داده می شوند. شما می توانید تمام جنبه های نمودارها و جداول را بسیار شخصی سازی کرده و داده ها را از Excel ، CSV ، Google Sheets و موارد دیگر وارد کنید!

9 نوع نمودار + 6 نسخه دیگر در نسخه حرفه ای
این افزونه نمودار وردپرس نمودارهای متنوعی را ارائه می دهد که برای رفع نیازهای تجسم داده های وردپرس شما بهینه شده است. در نسخه رایگان ، دارای نمودارهای خطی ، نمودار منطقه ای ، نمودار میله ای ، نمودار ستونی ، نمودار پای ، نمودار جغرافیایی ، نمودار جدول ، نمودار حبابی ، نمودار پراکندگی است. این نمودارها براساس فناوری HTML5 / SVG خالص (استفاده از VML برای نسخه های قدیمی اینترنت اکسپلورر) ساخته شده اند ، بنابراین هیچ پلاگین اضافی مورد نیاز نیست. افزودن این نمودارها به صفحه خود در چند مرحله ساده انجام می شود.

یکی از بهترین پلاگین های میز برای بدبختی
در بالای نمودارها و نمودارهای پاسخگو ما ، می توانید جداول پاسخگو ما را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید و آنها را مطابق میل خود شخصی سازی کنید. نه تنها می توانید طراحی جداول را سفارشی کنید ، بلکه می توانید قابلیت های مرتب سازی ، صفحه بندی ، جستجو و موارد دیگر را اضافه کنید. شما می توانید چند نمونه از کارهای انجام شده را در اینجا مشاهده کنید ، اما بسیاری از کارهای دیگر از جمله جدول قیمت گذاری و جدول محصول می تواند انجام شود.

انعطاف پذیر و قابل تنظیم است
نمودارها را از آن خود کنید. مجموعه گسترده ای از گزینه ها را تنظیم کنید تا کاملاً با ظاهر وب سایت شما مطابقت داشته باشد. شما می توانید از Google Chart Tools با تنظیمات پیش فرض آنها استفاده کنید – همه سفارشی سازی اختیاری است و تنظیمات اولیه آماده راه اندازی است. با این حال ، در صورتی که صفحه وب شما از سبکی متناقض با پیش فرض های ارائه شده باشد ، نمودارها و نمودارها به راحتی قابل تنظیم هستند. هر نمودار تعدادی از گزینه ها را نشان می دهد که ظاهر و احساس آن را سفارشی می کند.

پشتیبانی گوتنبرگ
گوتنبرگ را دوست دارید یا نه ، مهم نیست ، شما می توانید نمودارهای خود را با استفاده از رابط کاربری آسان گوتنبرگ ما اضافه کنید یا کد نمودار خود را به سادگی در ویرایشگر قدیمی جای گذاری کنید.

بخشهای پاسخگو در HTML5 / SVG
نمودارها با استفاده از فناوری HTML5 / SVG ارائه می شوند تا سازگاری بین مرورگر (از جمله VML برای نسخه های قدیمی اینترنت اکسپلورر) و قابلیت حمل کراس پلتفرم را برای آیفون ، iPad و Android فراهم کنند. کاربران شما هرگز مجبور نخواهند شد با افزونه های اضافی یا هرگونه نرم افزاری به هم بریزند. اگر آنها دارای یک مرورگر وب باشند ، می توانند نمودارهای شما را مشاهده کنند.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها