٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه اسلایدر توسط 10Web – لغزنده عکس پاسخگو وردپرس

Slider by 10Web یک راه حل همه کاره است که به شما کمک می کند اسلایدرهای بارگذاری سریع ، پاسخگو و مناسب SEO را به صفحات وب سایت ، پست ها ، عنوان صفحه یا هر مکان دیگر اضافه کنید.…

محمد یوسفی

9 مارس 2021

Slider by 10Web یک راه حل همه کاره است که به شما کمک می کند اسلایدرهای بارگذاری سریع ، پاسخگو و مناسب SEO را به صفحات وب سایت ، پست ها ، عنوان صفحه یا هر مکان دیگر اضافه کنید. این افزونه هم از تصاویر و هم از فیلم های موجود در اسلایدها پشتیبانی می کند که با جلوه های مختلف انتقال نیز می توانند ادویه دار شوند. جلوه های فیلم ، چرخ فلک و اختلاف منظر نسخه Premium باعث می شود اسلایدهای شما حتی بهتر جلوه کنند. با استفاده از لایه های دکمه متن ، تصویر ، ویدئو ، نقطه اتصال و رسانه های اجتماعی در اسلایدها ، می توانید اسلایدرهای چند منظوره را در نسخه Premium ایجاد کنید. هر ویژگی از اسلایدها ، از اندازه متن ، دکمه های ناوبری تا نماد بارگیری اسلاید ، می تواند به صورت سفارشی تنظیم شود ، و گزینه های بی شماری برای تجربه سبک و طراحی به شما می دهد. با ایجاد در اسلایدر با استفاده از عملکرد PHP یا از طریق ابزارک ، آسان ترین راه حل برای ایجاد اسلایدرهای زیبا است که می توانید با یک کد کوتاه به وب سایت خود اضافه کنید. Slider by 10Web از کنترل تند کشیدن پشتیبانی می کند تا مطمئن شوید اسلایدهای شما در دستگاه های صفحه لمسی عالی به نظر می رسند. اگر به دنبال افزونه کشویی قدرتمند هستید که همچنین کاربر پسند باشد ، ادامه دهید ، آن را بارگیری کرده و خود این پلاگین را تست کنید.

فواید
تعامل کاربر – لغزنده ها جذاب هستند. هنگامی که اسلایدهای زیبایی را با برخی از تصاویر با کیفیت بالا و یک سبک جذاب به پست ها یا صفحات خود اضافه می کنید ، ممکن است نرخ تعامل کاربر بهبود یافته را مشاهده کنید.
تجربه کاربری بهتر – با پشتیبانی از کشیدن انگشت خود ، Slider by 10Web تجربه کاربری بهتری را در وب سایت شما فراهم می کند. مهم نیست دستگاه یا اندازه صفحه نمایش شما می توانید از عملکرد اسلایدهای خود مطابق آنچه که لازم است اطمینان حاصل کنید.
تمایز – از رنگ متن ساده و قلم ها ، گرفته تا انیمیشن کانون و مدت زمان افکت ، تقریباً گزینه های نامحدودی برای استایل وجود دارد که می توانید امتحان کنید. عامل پشتیبانی از CSS سفارشی و فضای شما و انعطاف پذیری بیشتری با یک ظاهر طراحی اسلایدر خود خواهید داشت.
سطح شخصی سازی بالا – یکی از بهترین موارد در مورد Slider by 10Web انعطاف پذیری آن است! شما می توانید هر جنبه از اسلایدهای خود را تنظیم و شخصی سازی کنید. شما می توانید با تمام ویژگی های اسلایدها بازی کنید و مطابقت آنها را با طراحی وب سایت و ظاهر کلی آن احساس کنید.
جلب توجه کاربران – از آنجا که اساساً اسلایدرها را می توان در هر نقطه از وب سایت شما قرار داد ، این یک روش عالی برای جلب توجه به هر اطلاعاتی است که می خواهید برجسته کنید. اعلان ، پست جدید یا فقط یکی از آموزشهای ویدیویی اخیر شما ، می توانید مطمئن شوید که مورد توجه قرار می گیرد.
راه اندازی ، استفاده و سفارشی سازی آسان – پلاگین با در نظر گرفتن کاربران ساخته شده است. هرکسی از افراد مبتدی تا وردپرس قادر خواهد بود اسلایدرها را بدون هیچگونه مهارت رمزگذاری به راحتی ایجاد و شخصی سازی کند.
دریافت پشتیبانی – پشتیبانی به موقع و م toثر از همه کاربران آن. ما استانداردها را بالا و زمان پاسخگویی را پایین نگه می داریم.

چه چیزی داخل این هست
اسلایدها و اسلایدرهای نامحدود
Slider by 10Web به شما امکان می دهد تعداد نامحدود اسلایدر را با تعداد اسلایدی که می خواهید به وب سایت خود اضافه کنید. با کد کوتاه تولید شده ، اسلایدرها را به راحتی در هر پست یا صفحه خود وارد کنید.

لایه های چندگانه
نسخه Premium امکان ایجاد اسلایدرهای چند منظوره را با استفاده از لایه های موجود در تصویر ، متن ، فیلم ، رسانه های اجتماعی و نقطه اتصال فراهم می کند. به غیر از بارگذاری فایل های ویدیویی از طریق رایانه ، می توانید از YouTube ، Vimeo ، Instagram ، Flickr یا Dailymotion نیز رسانه ها را با استفاده از URL فایل تعبیه کنید.

انتقال چندگانه و اثرات لایه ای
نسخه Slider by 10Web Premium 27 جلوه انتقال اسلاید و 38 افکت لایه ذهن ساز را ارائه می دهد تا جلوه متمایزی به اسلایدهای شما بدهد. می توانید نقطه شروع / پایان اثرات را مشخص کنید و همچنین مدت زمان اثر را تعیین کنید.

علامت گذاری آب
با انتخاب اندازه ، شفافیت و یکی از نه موقعیت علامت موجود ، علامت های آبی متن و تصویر را به اسلایدهای خود اضافه کنید.

دکمه های اشتراک اجتماعی
یک لایه دکمه اشتراک گذاری اجتماعی به اسلایدهای خود در نسخه Premium اضافه کنید. می توانید تقریباً هر جنبه از دکمه ها را سفارشی کنید و بازدیدکنندگان خود را قادر می سازیم اسلایدهای خود را در سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، Google+ ، Twitter ، Pinterest و Tumbler به اشتراک بگذارند.

پشتیبانی از پارالاکس و کاروسل
نسخه ممتاز پشتیبانی از اختلاف منظر و چرخ فلک را اضافه می کند. می توانید اسلایدها را در نمای چرخ فلک نمایش دهید که تصویر اصلی را در پیش زمینه نشان می دهد ، در حالی که بقیه تصاویر را در پس زمینه دارید. اثر اختلاف منظر جلوه های مدرن سه بعدی را در اسلایدها ایجاد می کند و آنها را به سطح بعدی می رساند.

صادرات / واردات اسلایدر
اگر می خواهید اسلایدهای خود را از یک وب سایت به وب سایت دیگر صادر یا وارد کنید ، این کاملاً قابل اجرا است با نسخه Slider by 10Web Premium. می توانید لغزنده را با تصاویر و تنظیمات منتقل کنید ، یا می توانید فقط تنظیمات لغزنده را منتقل کرده و سپس تصاویر خود را اضافه کنید.

تنظیمات / سفارشی سازی
* برخی از سفارشی سازی های شرح داده شده در اینجا در نسخه Premium موجود است. برای اطلاعات بیشتر لطفا به خلاصه ویژگی مراجعه کنید.

Slider by 10Web دارای یک رابط کشیدن و رها کردن بصری است که ایجاد ، سازماندهی و شخصی سازی اسلایدها را آسان می کند. تمام گزینه های کشویی و همچنین نمای کلی پلاگین در پنل مدیریت موجود است. این در واقع همان جایی است که می توانید اسلایدرها را ایجاد کرده و هنگام حرکت تغییرات لازم را ایجاد کنید. در زیر گزینه های جهانی افزونه ، گزینه های پیش فرض لایه ها و برخی تنظیمات کلی دیگر را مشاهده خواهید کرد ، مانند امکان بارگذاری رسانه Slider by 10Web ، انتخاب نماد بارگیری ، افزودن خانواده قلم و غیره. همه گزینه های دیگر برای شخصی سازی اسلایدها می توانند در زیر قسمت اسلایدرها ، جایی که می توانید در واقع اسلایدهای جدید را اضافه کنید ، پیدا کنید. رابط کاربر پسند به شما امکان می دهد تصاویر و فیلم ها را به راحتی به اسلایدها اضافه کنید و همچنین رسانه ها را از سیستم عامل های محبوب اجتماعی تعبیه کنید. در زیر اسلایدهای اضافه شده ، لایه های موجود را پیدا خواهید کرد که می توانید روی آنها اعمال کنید ، هر یک از لایه ها با مجموعه تنظیمات خاص خود همراه هستند. قبل از ذخیره نسخه نهایی اسلاید ، می توانید از تمام تغییراتی که ایجاد کرده اید پیش نمایش کنید. در بالای صفحه ، نماد تنظیمات را نیز پیدا خواهید کرد ، در آنجا می توانید تنظیمات مربوط به لغزنده ای را که روی آن کار می کنید پیکربندی کنید. از این بخش می توانید نمای چرخ فلک را فعال کنید ، به گلوله ها و دکمه ها حالت دهید و تنظیمات مربوط به نمای فیلم را تنظیم کنید و همچنین تنظیمات مربوط به علامت گذاری را پیکربندی کنید. همچنین ، می توانید CSS سفارشی را برای ویژگی های اضافی یک ظاهر طراحی شده به اسلایدها اضافه کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها