٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

تجمع RSS توسط Feedzy – وب قدرتمند قدرتمند WP و تجمیع اخبار وردپرس

قدرتمندترین تجمع دهنده وردپرس RSS ، به شما در تنظیم محتوا ، وبلاگ خودکار ، وارد کردن و نمایش فیدهای RSS نامحدود در عرض چند دقیقه کمک می کند. FEEDZY – قدرتمند RSS RSS و مواد افزودنی پلاگین برای سیستم…

محمد یوسفی

7 مارس 2021

قدرتمندترین تجمع دهنده وردپرس RSS ، به شما در تنظیم محتوا ، وبلاگ خودکار ، وارد کردن و نمایش فیدهای RSS نامحدود در عرض چند دقیقه کمک می کند.

FEEDZY – قدرتمند RSS RSS و مواد افزودنی پلاگین برای سیستم خودکار
FEEDZY RSS Aggregator به شما کمک می کند تا RSS های نامحدود RSS را جمع آوری کرده و طی چند دقیقه به طور خودکار در سایت خود منتشر کنید.
با استفاده از FEEDZY RSS Aggregator ، می توانید آرام بنشینید ، به سایت خود اجازه دهید در وبلاگ خود قرار بگیرد و همیشه با محتوای جدید ، تازه بمانید ، که در عوض به بهبود بازاریابی محتوا ، افزایش SEO شما ، افزایش تعامل مخاطبان و احتمالاً درآمد بیشتر کمک می کند.

چه کاری می توانید با مدیر عامل FEEDZY RSS انجام دهید:
Feed to Post (دوست داشتنی ترین ویژگی ما): موارد خوراک RSS را به صورت خودکار به صفحات ، پست ها و نوع پست سفارشی وردپرس تبدیل کنید.
خوراکهای RSS نامحدود را به صورت خودکار از منابع نامحدود وارد و جمع کنید
واردات و سازماندهی چندین منبع تغذیه با موضوعات مشابه را در دسته ها انجام دهید. ببینید کاربر ما ، باری سیورد ، چگونه این ویژگی را دوست دارد
با استفاده از کد کوتاه ، بلوک های گوتنبرگ یا ابزارک در صفحه سازندگان صفحه شخص ثالث خود مانند Elementor به راحتی خوراک های RSS را نمایش دهید
تصاویر را با فیدهای RSS خود وارد کنید یا از عکس / لوگوی خود برای فیدهای بدون تصویر استفاده کنید. ما می دانیم که تصاویر بسیار مهم هستند و نمی خواهیم سایت شما لیست خسته کننده ای از متن و پیوندها داشته باشد.
تعداد مواردی را که می خواهید برای منبع تغذیه نمایش داده شود کنترل کنید. فقط می خواهید 1 مقاله یا 20 مقاله را در یک بلوک نمایش دهید؟ با یک کلیک آن را دریافت کرده اید.
اگر عناوین مقالات خوراک وارد شده خیلی طولانی است و ممکن است در سایت شما خوب به نظر نرسد ، نگران هستید؟ آنها را با تابع Title Character Limit تغییر دهید.
زمان پنهان سازی خود را انتخاب کنید و چند بار می خواهید فیدهای RSS را بکشید تا از بهترین عملکرد سایت خود اطمینان حاصل کنید.
یک نوار کناری از موارد خوراک وارد شده خود ایجاد کنید.
فیلدهای متایی را که می خواهید نمایش دهید ، کنترل کنید ، مانند نویسنده ، تاریخ و زمان خوراک RSS.
محتوای پاسخگو در سراسر سیستم عامل.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها