٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

GiveWP – پلاگین کمک مالی و بستر های نرم افزاری جمع آوری کمک مالی

GiveWP بالاترین امتیاز ، بیشترین بارگیری و بهترین پلاگین کمک مالی برای وردپرس است. GiveWP که از ابتدا برای همه نیازهای شما در جمع آوری کمک مالی ساخته شده است ، یک بستر کمک مالی قدرتمند بهینه شده برای اهدا…

محمد یوسفی

5 مارس 2021
GiveWP بالاترین امتیاز ، بیشترین بارگیری و بهترین پلاگین کمک مالی برای وردپرس است. GiveWP که از ابتدا برای همه نیازهای شما در جمع آوری کمک مالی ساخته شده است ، یک بستر کمک مالی قدرتمند بهینه شده برای اهدا آنلاین فراهم می کند.
نحوه پذیرش کمک های آنلاین را تغییر دهید. با استفاده از GiveWP می توانید هدایای خیریه را از طریق فرم های اهدائی قابل برنامه ریزی بپذیرید ، آمار و گزارشات اهدایی را مشاهده کنید ، اهدا کنندگان را مدیریت کنید و با طیف گسترده ای از درگاه ها و خدمات شخص ثالث ادغام شوید.
ویژگی های GIVEWP
GiveWP رایگان است و در عین حال پر از بسیاری از ویژگی های پیشرفته متناسب با نیازهای شماست. فرم های کمک مالی نرم ، گزارش کامل و ویژگی های مدیریت اهدا کنندگان ابزارهای لازم برای پذیرش کمک ها و مدیریت اهدا کنندگان را در اختیار شما قرار می دهد.
فرم های اهدای قدرتمند
فرم های اهدا custom سفارشی را در مدیر وردپرس خود بسازید
از فرم فرم اهدا چند مرحله ای یا فرم های میراث GiveWP استفاده کنید
GiveWP سبک مضامین شما را به ارث می برد ، بنابراین یکپارچه از جعبه خارج می شود
فقط با چند کلیک ، اهداف ، مقادیر متعدد دادن ، مقدار سفارشی ، شرایط و ضوابط را اضافه کنید
چه کسی از GIVEWP استفاده می کند؟
با بیش از 100000 نصب فعال GiveWP ، داستانهای موفقیت بیشتر و بیشتری را از سازمانهای غیر انتفاعی با استفاده از GiveWP می شنویم. علل استفاده از GiveWP برای جمع آوری میلیون ها دلار در سال است. برای جزئیات موفقیت آنها ، برخی از داستان ها و مطالعات موردی GiveWP را بررسی کنید.
چرا از GIVEWP برای کمک های مالی استفاده می کنید؟
اگر غیر انتفاعی یا علت شما به کمک های مالی بستگی دارد ، می خواهید با اهدا کنندگان خود رفتار صحیحی داشته باشید. آنها را از طریق سبد خرید ارسال نکنید و آنها را از سایت خارج نکنید و به یک سیستم عامل شخص ثالث نکشید. GiveWP روند اهدا را با اجازه دادن به اهدا کنندگان خود برای تکمیل کمک های خود مستقیماً در وب سایت شما با استفاده از یک فرم اهدای آسان برای تکمیل ، ساده می کند. به عنوان سرپرست ، شما گزینه های سفارشی سازی و ویژگی های گزارشگری و مدیریت اهدا کننده را دارید که برای اجرای موفقیت آمیز کمپین های تبلیغاتی نیاز دارید.
ممکن است در گذشته با افزونه های دیگر اهدای وردپرس دست و پنجه نرم کرده باشید. مقابله با کمبود ویژگی ها ، مستندات و پشتیبانی می تواند درد واقعی باشد. راه بهتری وجود دارد اکنون GiveWP و کل تیم ما را در کنار خود دارید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها