٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

بلوک های گوتنبرگ توسط بلوک های Kadence – ویژگی های صفحه ساز

این افزونه بلوک ها و گزینه های سفارشی را برای افزایش قابلیت ویرایش گوتنبرگ اضافه می کند تا بتوانید طرح های سفارشی و محتوای جذاب تری ایجاد کنید. این افزونه به معنای یک جعبه ابزار است که ویرایشگر بلوک وردپرس…

محمد یوسفی

5 مارس 2021

این افزونه بلوک ها و گزینه های سفارشی را برای افزایش قابلیت ویرایش گوتنبرگ اضافه می کند تا بتوانید طرح های سفارشی و محتوای جذاب تری ایجاد کنید. این افزونه به معنای یک جعبه ابزار است که ویرایشگر بلوک وردپرس را قادر به ایجاد محتوا می کند که معمولاً فقط از طریق افزونه های محبوب صفحه ساز امکان پذیر است. به عنوان مثال ، با Kadence Row Layout Block می توانید ستون ها را برای اندازه های مختلف صفحه کنترل کنید ، به علاوه ابزار ویرایش ردیف کامل مانند بالشتک ، پس زمینه ، پوشش های شیب دار ، ترازبندی عمودی و موارد دیگر را به شما می دهد.

جزئیات
بررسی شده است
نصب
پشتیبانی
توسعه
توضیحات
این افزونه بلوک ها و گزینه های سفارشی را برای افزایش قابلیت ویرایش گوتنبرگ اضافه می کند تا بتوانید طرح های سفارشی و محتوای جذاب تری ایجاد کنید. این افزونه به معنای یک جعبه ابزار است که ویرایشگر بلوک وردپرس را قادر به ایجاد محتوا می کند که معمولاً فقط از طریق افزونه های محبوب صفحه ساز امکان پذیر است. به عنوان مثال ، با Kadence Row Layout Block می توانید ستون ها را برای اندازه های مختلف صفحه کنترل کنید ، به علاوه ابزار ویرایش ردیف کامل مانند بالشتک ، پس زمینه ، پوشش های شیب دار ، ترازبندی عمودی و موارد دیگر را به شما می دهد.
بلوک های KADENCE را امتحان کنید
تست آزمایشی
بلوک های سفارشی شامل می شوند
طرح ردیف – نسخه ی نمایشی
گالری پیشرفته – نسخه ی نمایشی
فرم – نسخه ی نمایشی
عنوان پیشرفته – نسخه ی نمایشی
دکمه پیشرفته – نسخه ی نمایشی
زبانه ها – نسخه ی نمایشی
آکاردئون – نسخه ی نمایشی
توصیفات – نسخه ی نمایشی
نماد – نسخه ی نمایشی
Spacer / Divider – نسخه ی نمایشی
جعبه اطلاعات – نسخه ی نمایشی
لیست نمادها – نسخه ی نمایشی
آموزش تصویری
ویژگی های اصلی
بلوک Row Layout می تواند 1-6 ستون داشته باشد و هر بلوک دیگری درون آن قرار دارد. بنابراین به عنوان یک بلوک تک ستونی ، یک بسته بندی قوی است زیرا شما می توانید پس زمینه های بسیار سفارشی ایجاد کنید و padding ، margin و dividers را برای طرح های دسک تاپ و موبایل تعریف کنید
بلوک Advanced Gallery به شما امکان می دهد گالری عکس را به سبک سنگ تراشی ، شبکه ، چرخ فلک ، چرخ فلک با عرض مایع یا کشویی اضافه کنید. از چهار مکان مختلف زیرنویس اختیاری ، هر کدام با گزینه هایی برای سبک قلم ، پس زمینه و غیره ، لذت ببرید. در هر گالری ، می توانید نسبت تصویر بند انگشتی را تعریف کنید ، فیلتر تصویری اضافه کنید ، شعاع حاشیه تنظیم کنید و سایه های جعبه را اضافه کنید. می توانید هر تصویر را به صورت پیوند سفارشی به صفحه یا وب سایت دیگری تبدیل کنید. یا می توانید به راحتی یک لایت باکس داخلی را فعال کنید. به علاوه می توانید اندازه تصویر را برای تصاویر کوچک خود و تصویر سبد را برای عملکرد نهایی انتخاب کنید.
بلوک Advanced Heading کنترل کامل عناوین شما را شامل می شود ، از جمله خانواده قلم (تمام قلم های گوگل) ، وزن قلم ، سبک قلم ، اندازه قلم (با گزینه های رایانه لوحی و تلفن همراه) ، ارتفاع خط ، رنگ ، فاصله حروف ، تراز بندی و حاشیه. به علاوه می توانید بخشی از عنوان را به عنوان برجسته تعریف کنید و آن را به صورت منحصر به فرد سبک کنید.
بلوک Advanced Button به شما امکان می دهد تا پنج دکمه در کنار هم داشته باشید. می توانید هرکدام را به صورت جداگانه کنترل کنید ، هم با سبک استاتیک و هم شناور ، و هر دکمه می تواند یک نماد اضافه شده در کنار متن داشته باشد. این بلوک حتی از پیوندهای ویدئویی پشتیبانی می کند که در یک پنجره بازشو در همه باز می شوند!
بلوک Tabs با تنظیمات منحصر به فرد عنوان برگه برای فاصله ، رنگ ، آیکون ها و متن بسیار قابل تنظیم است. می توانید برگه های عمودی یا افقی را تنظیم کنید ، به علاوه گزینه هایی برای تغییر تنظیم آکاردئون برای تلفن همراه وجود دارد. هر محتوای برگه یک بوم خالی است که می تواند حاوی هر بلوک دیگری در آن باشد.
بلوک Testimonial دارای چهار سبک از پیش تعیین شده داخلی است که می توانید انتخاب کنید و به شما امکان می دهد چرخ فلک یا شبکه ای از توصیفات را مستقیماً به صفحه یا پست خود اضافه کنید. سپس می توانید رنگ ها ، فونت ها ، اندازه ، حاشیه و سایه را به دلخواه خود تنظیم کنید.
بلوک Icon شما را قادر می سازد تا یک نماد SVG را مستقیماً به صفحه خود اضافه کنید. بیش از 1500 آیکون برای انتخاب وجود دارد که با هر کدام می توانید اندازه ، رنگ ، پس زمینه ، حاشیه را کنترل کرده و پیوند اضافه کنید.
بلوک Spacer / Divider به شما امکان می دهد یک تقسیم کننده را در داخل یک منطقه با ارتفاع قابل کشیدن نشان دهید. تقسیم کننده دارای گزینه های سبک است که به شما امکان می دهد عرض ، ارتفاع ، رنگ ، سبک خط و تیرگی را تنظیم کنید.
بلوک Info Box یک پیوند جعبه است که شامل یک نماد یا تصویر و به صورت اختیاری عنوان ، توضیحات و متن “بیشتر بیاموزید”. پیکربندی padding ، قلم ها ، پس زمینه ها ، حاشیه ها و سبک استاتیک و رنگ شناور حتی سایه جعبه را نشان می دهد.
عرض حداکثر ویراستار
یکی از چالش های ایجاد طرح بندی ستون و ردیف در گوتنبرگ ، عرض ویرایشگر در مدیر شما است. به طور پیش فرض ، گوتنبرگ از حداکثر عرض 650 پیکسل برای ویرایشگر محتوا استفاده می کند. هنگام افزودن متن به الگوی نوار کناری ، این بسیار خوب عمل می کند ، زیرا حداکثر عرض در ویرایشگر با عرض محتوا هنگام استفاده از نوار کناری قابل مقایسه است. با این حال ، برای محتوایی که به صفحاتی می رود که نوار کناری ندارید ، نمایشی ضعیف از آنچه قرار است در قسمت جلوی سایت خود دریافت کنید ، است. ناگفته نماند ، اگر می خواهید یک ردیف با سه ستون را مدیریت کنید ، فضای محدودی برای کار ایجاد می کند.
در تلاش برای ایجاد روشی آسان برای استفاده از گوتنبرگ در یک “تجربه ایجاد صفحه” بیشتر ، ما یک روش ساده ایجاد کردیم که به شما امکان می دهد حداکثر عرض پیش فرض را برای صفحه ها و پست ها و همچنین به صورت جداگانه از طریق یک صفحه به صفحه تنظیم کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها