٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

جاسازی بعلاوه برای YouTube – گالری ، کانال ، لیست پخش ، جریان مستقیم

جاسازی YouTube در وردپرس ، گالری YouTube (کانال یا لیست پخش) و حتی پخش مستقیم و یا پخش مستقیم YouTube می تواند به روش های بسیار متنوعی با این افزونه سفارشی شود. در اینجا چند ویژگی اخیراً اضافه شده وجود…

محمد یوسفی

2 مارس 2021

جاسازی YouTube در وردپرس ، گالری YouTube (کانال یا لیست پخش) و حتی پخش مستقیم و یا پخش مستقیم YouTube می تواند به روش های بسیار متنوعی با این افزونه سفارشی شود. در اینجا چند ویژگی اخیراً اضافه شده وجود دارد:

سازگار با ویرایشگر بلوک وردپرس گوتنبرگ (همچنین با ویرایشگر کلاسیک سازگار است). هم انتخابگر بلوک گوتنبرگ و هم بلوک کلاسیک گوتنبرگ دکمه جادوگر YouTube را نشان می دهد. برای انتخاب بلوک Gutenberg ، روی علامت (+) برای لیست ویرایشگر بلوک کلیک کنید. بلوک YouTube Wizard در گروه “جاسازی” قرار دارد (مطمئن شوید که “YouTube Wizard” را انتخاب کرده اید). درباره چگونگی جاسازی یک ویدیو ، گالری یا جریان مستقیم YouTube با ویرایشگر بلوک Gutenberg در وردپرس اطلاعات بیشتر را در اینجا ببینید >> این افزونه همچنین با چندین سازنده صفحه معروف مانند Elementor ، Beaver Builder ، SiteOrigin و Visual Composer سازگار است. برای اینها و تقریباً برای هر سازنده صفحه دیگر با یک ابزارک کد کوتاه ، همچنین می توانید با ایجاد کد کوتاه در جادوگر پلاگین و سپس تعبیه کد در ویجت کد سازنده صفحه ، ویدیو ، گالری ، پخش جریانی مستقیم یا اولین نمایش خود را تعبیه کنید. یا ابزارک متن.
حریم خصوصی و رضایت – گزینه های بهبود حریم خصوصی و GDPR مانند YouTube بدون کوکی ، محدودیت های API YouTube و پیام رضایت قابل تنظیم برای GDPR
قابلیت گالری YouTube (کانال و لیست پخش) – توانایی ایجاد لیست پخش و جاسازی کانال دارای طرح گالری است. به طور پیش فرض ، این افزونه می تواند یک لیست پخش یا گالری کانال پاسخگو مبتنی بر شبکه ایجاد کند >>. بازدید کنندگان شما می توانند صفحات کوچک تصاویر ویدیویی را مرور کنند و از بین فیلم هایی که از کل کانال یا لیست پخش YouTube گرفته شده اند ، یکی را انتخاب کنند.
گالری YouTube پخش مداوم خودکار – یک لیست پخش یا گالری کانال را تعبیه کنید و به آن اجازه دهید یک ویدیو را بعد از ویدیوی دیگر پخش کند بدون اینکه بینندگان مجبور به کلیک روی تصویر کوچک
پخش جریانی مستقیم YouTube – با توجه به پیوند به یک کانال YouTube ، جادوگر پلاگین اگر یکی در آن کانال فعال باشد به طور خودکار جریان مستقیم را پیدا می کند و جریان مستقیم را برای شما نمایش می دهد. همچنین می توانید یک لینک مستقیم به جریان مستقیم تعبیه کنید.
Premieres YouTube – همچنین می توانید فیلم های برتر را با همان روشی که برای پخش جریانی مستقیم ایجاد کرده ایم تعبیه کنید
کنترل همزمان پخش – می توانید توانایی بازدیدکنندگان را برای داشتن فیلم های جداگانه که همزمان در همان صفحه پخش می شوند فعال یا غیرفعال کنید. این نیز با جریانی مستقیم YouTube و جاسازی گالری کار می کند.
تعویق JavaScript – با اجازه دادن به اسکریپت های این افزونه فقط پس از بارگیری یک صفحه ، زمان بارگیری اولیه صفحات خود را بهبود ببخشید. با استفاده از GTmetrix >> تست شده است
دسترسی بهتر با استفاده از ویژگی های عنوان برای پشتیبانی از صفحه خوان. این باید به سایت شما کمک کند ارزیابی قابلیت دسترسی عملکردی (FAE) را انجام دهد.
پشتیبانی از تم ajax بهبود یافته است
اطلاعات منبع سایت با هر کد تعبیه شده به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی. به گفته خود یوتیوب / گوگل ، علامت زدن این گزینه “از جاوا اسکریپت شخص ثالث مخرب به صفحه شما تزریق نمی شود و کنترل YouTube Player شما را ربوده است”. ما به ویژه توصیه می کنیم آن را بررسی کنید زیرا امنیت بالاتری نسبت به روش داخلی تعبیه شده در YouTube که همراه با نسخه فعلی وردپرس (به عنوان مثال Oembed) ارائه می شود ، می افزاید.
دکمه “درج” آسان برای هر دو حالت ویژوال و متن ویرایشگر (برای گالری YouTube و جاسازی جریان مستقیم نیز)
یک کانال YouTube به عنوان لیست پخش (غیر گالری ، پخش کننده جاسازی شده تنها) تعبیه کنید
تنظیمات ویدئو را برای جاسازی لیست پخش شروع کنید. اکنون می توانید انتخاب کنید که یک لیست پخش با یک ویدیوی خاص شروع کنید یا اینکه افزونه به طور خودکار با جدیدترین ویدیوی اضافه شده شروع شود. توجه: اگر یک گالری YouTube را جاسازی می کنید ، سفارش به ترتیب کانال یا لیست پخش در YouTube.com تعریف می شود
مقداردهی اولیه سطح صدا – هنگام بررسی پخش خودکار مفید است
تنظیمات برگزیده پخش iOS
محلی سازی / بین المللی سازی خودکار ، بنابراین می توانید زبان رابط پخش کننده را از انگلیسی به زبان دیگر تنظیم کنید
پشتیبانی فوری از HTTPS. حتی می تواند فیلم های گذشته غیر HTTPS را به HTTPS تبدیل کند. آیا می دانید Google از پشتیبانی HTTPS / SSL به عنوان یک سیگنال رتبه بندی برای SERP استفاده می کند؟
دسترسی مستقیم “در یک نگاه” به پست ها / صفحات YouTube شما
پشتیبانی از کد کوتاه برای جاسازی چندین فیلم در یک خط
پشتیبانی تعبیه شده در لیست پخش کلی
پشتیبانی انتقال پلاگین YouTube
روی دکمه بارگیری کلیک کنید تا اکنون کاوش را شروع کنید یا به جزئیات مقدماتی دیگر در زیر نگاهی بیندازید.
این افزونه به شما کمک می کند تا به راحتی پیچیدگی رو به رشد جاسازی YouTube را مدیریت کنید. این یک طیف از ویژگی های اساسی و پیشرفته پخش کننده جاسازی شده YouTube را فراهم می کند و به شما امکان می دهد چند ثانیه بعد از نصب آن فیلم ارسال کنید.
صفحه تنظیمات دارای گزینه های پیش فرض زیادی است که می توانید به طور خودکار در ویدیوی YouTube ، گالری و / یا جریان مستقیم YouTube خود اعمال کنید:
مارک تجاری متوسط ​​- آرم YouTube را هنگام پخش پنهان کنید (توجه داشته باشید که علامت علامت یوتیوب به جای آن نشان داده می شود)
به طور پیش فرض همه حاشیه نویسی ها را روشن / خاموش کنید
به طور خودکار تمام فیلم های خود را در مرکز قرار دهید
پخش خودکار فیلم های خود را شروع کنید
کنترل خودکار تا زمان قرار گرفتن در حالت شناور
فیلم های خود را حلقه کنید
در انتها فیلم های مرتبط را نشان دهید / پنهان کنید
نمایش یا پنهان کردن عنوان ویدیو و سایر اطلاعات (YouTube / Google این ویژگی را منسوخ کرده است)
از تم سبک استفاده کنید
نمایش / پنهان کردن کنترل های پخش کننده
زیرنویس های بسته را به طور پیش فرض روشن / خاموش کنید
ویدیو ، گالری یا جریان زنده خود را پاسخگو کنید تا پویا شود

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها