٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

گوتنبرگ – افزودنی های نهایی برای گوتنبرگ

با بلوک های پیشرفته و قدرتمند ویرایشگر گوتنبرگ  به شما کمک می کند در کمترین زمان وب سایت بسازید! این اولین افزودنی گوتنبرگ در اینجاست تا ایجاد یک وب سایت نهایی در ساخت وب سایت. به سادگی بلوک های مورد…

محمد یوسفی

1 مارس 2021

با بلوک های پیشرفته و قدرتمند ویرایشگر گوتنبرگ  به شما کمک می کند در کمترین زمان وب سایت بسازید! این اولین افزودنی گوتنبرگ در اینجاست تا ایجاد یک وب سایت نهایی در ساخت وب سایت.

به سادگی بلوک های مورد علاقه خود را از Ultimate Addons انتخاب کنید که روند ساخت وب سایت را با استفاده از تنظیمات و سفارشی سازی آسان برای یک ظاهر طراحی بصری ، سرعت می بخشد.

با استفاده از Ultimate Addons برای گوتنبرگ ، ما دردسر را از روند ساخت وب سایت برداشته ایم. تعدادی بلوک منحصر به فرد و خلاقانه برای گوتنبرگ در اختیار شما قرار می دهد که به شما در ساخت و طراحی صفحات یا پست های بدون یک خط کد کمک می کند. رابط کاربری آسان و چندین سفارشی سازی ، ایجاد صفحات و تکمیل وب سایت ها بدون هیچ کد سفارشی را آسان می کند.

در عمل به Addons نهایی برای گوتنبرگ مراجعه کنید! – نسخه ی نمایشی را راه اندازی کنید!

دموهای کامل وب سایت آماده برای استفاده برای گوتنبرگ

با 20+ سایت مبتدی رایگان رایگان پیش ساخته که با استفاده از Gutenberg ، Ultimate Addons for Gutenberg و موضوع Astra ساخته شده اند ، به صورت حرفه ای طراحی کنید. فقط با چند کلیک می توان این موارد را وارد کرد. به راحتی آنها را تغییر دهید و در عرض چند دقیقه وب سایت های عالی ایجاد کنید!

این سایتهای مبتدی گوتنبرگ به شما می دهند –

Pixel وب سایت های کاملاً آماده و Pixel که در آنها فقط می توانید تصاویر و متن را تغییر دهید و آنها را متعلق به خودتان کنید.
وب سایت های آماده برای استفاده برای مکان های مختلف مانند مشاغل محلی ، رستوران ها ، آژانس ها ، فروشگاه های آنلاین ، وبلاگ ها و غیره

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها