٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

فرم ساز نیرومند – پلاگین فرم تماس ، فرم نظرسنجی و آزمونها برای وردپرس

پیشرفته ترین افزونه فرم های وردپرس. برای نظرسنجی ، آزمونها و موارد دیگر ، با سازنده فرم کشیدن و رها کردن ما فراتر از فرم های تماس باشید. پلاگین فرم قدرتمندترین فرم بدبختی در بازار ما فرم های قابل توجهی…

محمد یوسفی

1 مارس 2021

پیشرفته ترین افزونه فرم های وردپرس. برای نظرسنجی ، آزمونها و موارد دیگر ، با سازنده فرم کشیدن و رها کردن ما فراتر از فرم های تماس باشید.

پلاگین فرم قدرتمندترین فرم بدبختی در بازار
ما فرم های قابل توجهی را برای ارائه پلاگین فرم وردپرس متمرکز بر راه حل ها در بازار ایجاد کردیم. برای ایجاد فرم تماس ، نظرسنجی ، مسابقه ، فرم ثبت نام ، فرم پرداخت ، خرید ، بازاریابی از طریق ایمیل یا فرم حسابگر می توانید از افزونه فرم WordPress form drag and drop استفاده کنید. تقریباً هر چیزی را که می توانید تصور کنید بسازید.

در Formidable ، ایجاد قابل تمدیدترین افزونه سازنده فرم آنلاین آنلاین اولویت شماره 1 ماست. برخلاف سایر افزونه های فرم ساز WordPress ، ما معتقدیم که باید محدودیت ها را افزایش دهیم. ما می خواهیم به شما ابزارهایی برای صرفه جویی در وقت و ایجاد سریع فرمهای پیچیده بدهیم!

قبل از اینکه ویژگی های افزونه قدرتمند Formidable form builder را بررسی کنیم ، باید بدانید که Formidable 100٪ پاسخگوی تلفن همراه است. فرم های وردپرس شما همیشه در همه دستگاه ها (دسک تاپ ، لپ تاپ ، تبلت ها و تلفن های هوشمند) عالی به نظر می رسند.

بعلاوه ، ما برای سرعت و حداکثر عملکرد سرور ، میزان قابل توجهی را بهینه کرده ایم. با اطمینان می توان گفت که Formidable یکی از سریعترین سازندگان فرم وردپرس در بازار است.

فرم سازنده dRAG & DROP و فرم پیشرفته
فرم ساز کشیدن و رها کردن قابل توجه به شما امکان می دهد تا به سرعت نظرسنجی های نامحدود ، آزمونها ، فرم های ثبت نام ، ماشین حساب قیمت و هر چیز دیگری را که می خواهید بسازید.

فرم ساز ما با تمام زمینه های قدرتمندی که شما برای ایجاد یک فرم متمرکز بر راه حل سریع نیاز دارید!

مدیریت ورودی کاملی برای فرم ها و نظرسنجی ها
Formidable به شما امکان می دهد تمام مطالب مسابقه و نظرسنجی خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. هنگامی که یک کاربر فرم ارسال می کند ، پاسخ او در پایگاه داده وردپرس شما ذخیره می شود تا هیچ گونه بازدهی از دست ندهید.

Formidable یک تولید کننده فرم 100٪ GDPR دوستانه است. می توانید ردیابی IP را خاموش کنید یا ذخیره موارد ارسالی را به طور کامل متوقف کنید. یا برای گرفتن رضایت ، یک قسمت کادر تأیید GDPR به فرم های اصلی و فرم های پرداخت خود اضافه کنید.

آیا می خواهید منجر به سرویس خارجی مانند MailChimp شوید؟ مشکلی نیست صادرات منجر به CSV می شود ، آن را در Excel باز می کنید ، یا هرجایی وارد کنید.

همچنین می توانید اعلان های ایمیل نامحدود و پاسخ های خودکار را که توسط ارسال فرم ایجاد می شوند ، پیکربندی کنید.

علاوه بر این ، می توانید پس از ارسال فرم ، به راحتی پیام موفقیت را سفارشی کنید یا بازدیدکنندگان را به صفحه دیگری هدایت کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها