٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

بیت کوین، ماهیت و تاریخچه بیت کوین، و راه درآمد زایی

بیت کوین اولین پول اینترنتی – ارز دیجیتال  موفق مبتنی بر فناوری peer-to-peer است. به موجب آن هیچ بانک یا مرجعی درگیر در معامله و تولید ارز بیت کوین نیست. این توسط یک فرد / گروه ناشناس با نام Satoshi…

محمد یوسفی

10 فوریه 2021

بیت کوین اولین پول اینترنتی – ارز دیجیتال  موفق مبتنی بر فناوری peer-to-peer است. به موجب آن هیچ بانک یا مرجعی درگیر در معامله و تولید ارز بیت کوین نیست. این توسط یک فرد / گروه ناشناس با نام Satoshi Nakamoto ایجاد شده است. سورس و منبع  به صورت یک پروژه منبع باز (اپن سورس) به صورت عمومی در دسترس است ، هرکسی می تواند به آن نگاه کند و بخشی از روند توسعه باشد.

 

بیت کوین در حال گفتگو در حال تغییر نحوه مشاهده پول است. این ایده تولید ابزاری برای مبادله ، مستقل از هر مرجع مرکزی بود که بتواند به صورت الکترونیکی به روشی مطمئن ، قابل تأیید و تغییرناپذیر منتقل شود.

بیت کوین

این یک ارز اینترنتی غیر متمرکز نظیر به نظیر است که پرداخت تلفن همراه را آسان ، هزینه های معامله بسیار کم ، از هویت شما محافظت می کند و تمام وقت و بدون هیچ مرجع مرکزی یا بانک کار می کند.

نمایش آخرین قیمت بیت کوین

بیت کوین به گونه ای طراحی شده است که تنها 21 میلیون BTC تاکنون ایجاد شده است ، بنابراین آن را به یک ارز تورمی تبدیل می کند. بیت کوین از الگوریتم هش SHA-256 با متوسط ​​زمان تأیید معامله 10 دقیقه استفاده می کند. ماینرها امروز با استفاده از تراشه ASIC که فقط به استخراج بیت کوین اختصاص داده شده است ، بیت کوین استخراج می کنند و سرعت هش به هش پتا رسیده است.

بیت کوین به عنوان اولین ارز رمزنگاری آنلاین موفق ، از ارزهای جایگزین دیگری مانند Litecoin ، Peercoin ، Primecoin و … الهام گرفته است.

ارز رمزنگاری شده پس از آن با نوآوری در قرارداد هوشمند turing- کامل توسط Ethereum که منجر به توسعه پروژه های شگفت انگیز دیگری مانند EOS ، Tron و حتی مجموعه های رمزنگاری CryptoKitties شد ، به ثمر نشست.

این مقاله تکمیل می شود…

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها