٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه المنتور addon

addon اصلی برای سازنده صفحه با ۴۰ + از محبوب‌ترین و ضروری‌ترین عناصری که برای استفاده روزمره در ساختمان صفحه وب سایت نیاز دارید. توسعه of Element addon برای Elementor دارای بهترین تجارب دنیا در استاندارد کد است و اعتبار…

محمد یوسفی

23 ژانویه 2022

addon اصلی برای سازنده صفحه با ۴۰ + از محبوب‌ترین و ضروری‌ترین عناصری که برای استفاده روزمره در ساختمان صفحه وب سایت نیاز دارید.

توسعه of Element addon برای Elementor دارای بهترین تجارب دنیا در استاندارد کد است و اعتبار سنجی مناسب با استفاده از آخرین CSS، HTML۵ و PHP ۸ را برآورده می‌کند.

Pack Element برای Elementor شامل متداول‌ترین عناصر (به نام ویجت)است که به شما کمک می‌کند به راحتی محتوای وب سایت خود را با استفاده از توان بکشید و کاهش دهید. مطلقا هیچ دانشی در برنامه‌نویسی مورد نیاز نیست،

 1.  widgets آزاد برای عمرمتصل شونده Element – Lite طراحی accordion پیشرفته را برای سازنده صفحه elementor فراهم می‌کند. این صفحه نمایش accordion addon از pack آلمان را نشان می‌دهد.
 2. فیلتر backdrop (GlassMorphism)- Glassmorphism یک گرایش جدید است که در خدمات طراحی وب سایت محبوب می‌شود. حالا شما می‌توانید به راحتی اثر glassmorphism را برای هر ویجت و ستونی طراحی کنید.
 3. ساعات کاری – ساعات کار کسب‌وکار، شرکت و یا ساعات کاری خود را به عنوان یک لیست زیبا از ساعات کاری نشان می‌دهند.
 4. فراخوانی خارج از Call فراخوانی نهایی برای طراحی for از گروه آلمان است. شما می‌توانید محتویات خود را با استفاده از این عنصر نشان دهید. حالا نمایش را بررسی کنید.شکل ۷ – شما می‌توانید به راحتی شکل اتصال ۷ متصل شونده را با استفاده از متصل شونده Pack Element برای Elementor ترکیب کنید. چندین جین طراحی مختلف برای انتخاب یک فرم وجود دارد
 5. Caldera Form Lite Element essential یک پشتیبانی یکپارچه‌سازی شکل برای سازنده صفحه elementor فراهم می‌کند. لطفا نمایش را در طراحی و ادغام تماشا کنیدCountdown – Element برای Elementor یک راه‌حل آسان برای اضافه کردن یک تایمر معکوس به وب سایت your ارائه می‌کند. به the نگاه کنید تا بدانید چطور شمارش معکوس را اضافه کنید.
 6. تسلیم کوکی – اگر شما به دنبال یک شیرینی نهایی برای سازنده صفحه elementor هستید، این addon گروه آلمان راه‌حل است. این سایت با سایت GDPR همخوانی دارد
  گالری سفارشی – گالری سفارشی با طراحی مدرن و گزینه‌های سفارشی با پشتیبانی lightbox برای پروژه وب سایت شما. می‌توانید از آن با هر موضوع یا پروژه استفاده کنید.
 7. Calendly – The Element Element Calendly را به یک ویجت جدید برای تنها هدف ارائه یک تجربه کاربر بهتر و سهولت دسترسی به کاربران در سراسر جهان تبدیل کرده‌است.دکمه دوگانه premade – Fancy –
 8. Fancy – دوگانه را برای sites بیشتر انتخاب کنید. دکمه گروه را فشار داده و می‌توانید هر عنصر را اصلاح کنید.
 9. اورست و گروه عنصر اورست به عنوان یکی از محبوب‌ترین ابزارهای تولید در اینترنت به عنوان یکی از محبوب‌ترین ابزارهای تولید در اورست استفاده شده‌است.
 10. لیست Fancy – این ویجت می‌تواند باعث شود که سایت شما به ظاهر جدیدتر و fancy به نظر برسد. شما می‌توانید فهرست content را به طور پویا با این ویجت به نمایش بگذارید.
 11. بخش دوم – جعبه قطعات ویجت Featured را برای ایجاد رویدادهایی با استفاده از یک تصویر بزرگ به عنوان جعبه کاغذ و اطلاعات در بالا به دنبال یک دکمه CTA به ارمغان می‌آورد.بازخورد – – برای نشان دادن محتویات خود به صورت پویا و به طور تعاملی – جعبه flip یک ویجت است که باید از آن با محتوای خود استفاده کنید. از demos زندگی خود لذت ببرید.
  Fluent
 12. فرم‌ها – شما می‌توانید به راحتی می‌توانید متصل شونده صورت‌های Fluent را با استفاده از متصل شونده Pack Element برای Elementor ادغام کنید. چندین طرح مختلف برای انتخاب یک فرم وجود دارد.
  “اشکال” – گروه ” “با انواع” اشکال ” که یکی از رایج‌ترین شکل ایجاد ابزار در اینترنت می‌باشد، ادغام شده‌است.
 13. ویجت accordion تصویر – یک ویجت است. The برای ساختن تصاویر قابل جمع شدن و به طور همزمان extandable کار می‌کند. مهم‌ترین چیز این است که نمایش تصاویر در سایت با چیدمان و سبک فوق‌العاده عالی است.
 14. مقایسه تصویر – به مقایسه دو تصویر با مثال افقی، مثال عمودی، بعد از، و قبل از پس‌زمینه و نمونه رنگ، نمونه رنگ بار.
 15. تصویر Magnifier – تصویر Magnifier وب سایت شما را جالب‌تر و more می‌کند. شما می‌توانید هر قسمت از عکس‌ها را ببینید و آن را زوم کنید.
  مثال: مثال، نمونه شمایل، نمونه شمایل، نمونه شمایل، نمونه‌ای از نمونه.شبکه لوگو – شبکه لوگو به شما این
 16. امکان را می‌دهد که به راحتی نقش مشتری و یا لوگوی کسب‌وکار هم‌کار خود را به خوبی مدیریت کنید
  مثال: به عنوان مثال، نمونه Photo نمونه، مثال پوست آرام مثال، مثال skin نمونه، مثال ردیف کردن متن، و غیره
 17. Ninja – برای جمع کردن تعداد بیشتری از مشترکین به منظور حصول اطمینان از بازگشت بازدیدکنندگان شما به سایت شما – Ninja یک متصل شونده است. ظاهر و احساس خود را اصلاح کنید.
  نقشه خیابان باز – نقشه خیابان باز با مثال پیش‌فرض، Map ارتفاع مثال، Tooltip پس‌زمینه نمونه، Tooltip
 18. Radius نمونه، Tooltip Radius نمونه، نمونه سایه باکس Tooltip
  بخش Slider – بخش Slider با Infinite بدون مثال، دکمه پس‌زمینه مثال، عنوان، متن، و دکمه رنگ سایه مثال سایه سایه مثال & گزینه‌های دیگر را نشان می‌دهد.
  “پای پیشرفت” بعد از متن میانی مثال، مثال عرض سطر، مثال: مثال، پس‌زمینه مثال، پس‌زمینه مثال همراه یک متصل شونده گروه آلمان.
 19. لیست قیمت – لیست قیمت‌گذاری با برخی مثال‌های مختلف مانند مورد با مثال، قیمت‌گذاری نمونه رنگ مثال، استفاده از نمونه، نمونه، رنگ متفاوتمطالعه پیشرفت – به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید تا محتوای خود را با آگاهی بیشتری بخوانند، که می‌تواند به شما کمک کند تا میزان بازتاب خود را کاهش دهید. و خوانندگان شما احساس راحتی بیشتری می‌کنند.
 20. فرم آشنا ساده – ویجت آشنا با گروه اجزای سازنده می‌تواند به وب سایت شما راه بسیار پویاتر و روش‌های تعاملی دهد.
 21. Slider – Slider برای برجسته‌تر کردن وب سایت خود، گاهی اوقات شما به یک اسلایدر، با توابع پایه، اصلاح و سفارشی‌سازی نیاز دارید.
 22. دکمه لغزش – با مثال‌هایی مانند لغزش – لغزش به عنوان مثال، مانند مثال، مثال Duration (۵۰ px)، قبل از الگوی Icon مثال و دیگران
 23. گروه Flow Analysis یک ویجت Flow را برای طراحی نمودارهای جریان با یک سبک و رابط جدید به ارمغان می‌آورد. حالا، دفترچه راهنمای خود را با رنگ‌های روشن بسازید.
 24. جستجوی جستجوی جستجوی ساده‌ای برای ویجت elementor است. شما می‌توانید یک جستجوی ساده، گزینه‌های مودال را نیز به دست آورید.
 25. تصویر SVG – راهی جدید برای مطابقت با طراحی‌های شما. حالا می‌توانید ارتفاع برابر را بر روی سازنده صفحه elementor نشان دهید، به شما کمک می‌کند تا با طراحی مطابقت داشته باشید.
 26. زدن ضامن – ضامن حالت پیش‌فرض، مثال تغییر شمایل، ضامن با فهرست شمایل مثال، زدن با نمونه گالری تصویر با استفاده از متصل شونده گروه آلمان
 27. کادر جعبه – محصول با کادر تریلر، “محصول با جعبه تریلر”، مد با جعبه مونتاژ جعبه اجزا و متصل شونده WordPress
 28. تعداد کل صفحه نمایش با تعداد پست، شمارش کاربر و یا شمارش نظرات با استفاده از ویجت Total. هر شمایل یا تصویر را با شماره شمارش اولیه نشان دهید و the را در هر جایی روی صفحه نمایش دهید.
 29. روان‌پزشک می‌تواند یک راه جدید برای مطابقت با طراحی‌های شما باشد. حالا می‌توانید ارتفاع برابر را بر روی
 30. سازنده صفحه elementor نشان دهید، به شما کمک می‌کند تا با طراحی مطابقت داشته باشید.
 31. روان‌پزشک می‌تواند راهی جدید برای مطابقت با طراحی‌های شما باشد. حالا می‌توانید ارتفاع برابر را بر روی سازنده صفحه elementor نشان دهید، به شما کمک می‌کند تا با طراحی مطابقت داشته باشید.
 32. شبکه تویی‌تر – تویی‌تر نمونه‌های شبکه تویی‌تر پیش‌فرض صفحه، ردیف، ستون‌ها و نمونه‌های دیگر.
 33. ثبت کاربر – سیستم ثبت کاربر پیش‌فرض WordPress در frontend ایجاد می‌شود و شما می‌توانید این طراحی را اصلاح کرده و برای مطابقت با طراحی خود یک تماس ظریف به دست آورید.
 34. WeForms – weForm یک ابزار فوق‌العاده مهم حزب است که اکنون از گروه آلمان پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید این سبک را تغییر دهید و طراحی آن را سفارشی کنید.
 35. پیوند پیوند – – wrapper یک ویژگی جدید اضافه‌شده به Elementor widgets است. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که یک لینک به ویجت که در حال نمایش، بخش‌ها و یا ستون‌ها هستید ضمیمه کنید. کلیک روی هر نقطه بر روی قسمت / بخش / ستون به یک لینک داده‌شده فورا هدایت خواهد شد. نسخه نمایشی را ببینید
 36. Background پس‌زمینه – همپوشانی پس‌زمینه می‌تواند مرز گرادیان ایجاد کند که معمولا در WordPress امکان پذیر نیست. فقط شما را با یک ویجت طراحی کنید، به زبانه پیشرفته بروید، سپس سابقه داشته باشید.
 37. یک رنگ انتخاب کرده و شیب زیر بخش BACKGROUND / underlay را انتخاب کنید. فهمیدی؟ حالا حاشیه‌ای رو درست کن و جادو رو ببین.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها